Zarabiaj najwięcej w prawdziwej dzielnicy czerwonych latarnii w Bremerhaven,

gdzie wszyscy znają języki!

Nie musisz wyglądać ekstra! Wystarczy jeśli jesteś miła i pociągająca.


Znajomość języka nie jest wymagana – w mieście prawie wszyscy znają języki – w restauracjach – sprzątaczki – ochrona - dziewczyny :)

Pracuj w najbardziej ruchliwej dzielnicy czerwonych latarni w Bremerhaven, które jest największym w Niemczech miastem portowym, ruchliwym i dużą liczbą potencjalnych klientów.

 Otrzymasz każdą pomoc! Pracownik znający języki czeka na Twoje zgłoszenie!

Ogromny ruch – 50 kabin – 10 mieszkań –  praca w 100% legalna– znajomość języka nie jest wymagana – umowa najmu – tylko 60 EUR odstępnego – pozostały dochód jest Twój!


Jedyna taka ulica w mieście, praca w 100 % legalna!!

Kabiny są czyste i komfortowe! Szerokie łóżko, prysznic, umywalka, stołek barowy w kabinie. Komfortowa, higieniczna możliwość pracy erotycznej.
W 100 % bezpieczne, na ulicy pracują oficjalni ochroniarze znający języki, dostępni w każdej chwili. To nie alfonsi, ale oficjalni pracownicy firmy ochroniarskiej, współpracujący z policją.

Z legalną umową najmu wynajmujesz kabinę i płacisz 60 EUR stałych kosztów dziennie właścicielowi.
Każda dziewczyna pracuje w osobnej kabinie (pokoju), ze szklanymi drzwiami, z widokiem na ulicę, dzięki czemu goście mogą wejść prosto z ulicy. Jeśli akurat nie masz czasu (jesteś zajęta), wystarczy że zasłonisz zasłonę, informując tym samym, że po prostu jesteś niedostępna (goście od razu się zorientują).

Najsłynniejsze ulice północnych Niemiec! W sercu miasta portowego praca erotyczna w kabinie funkcjonuje od 150 lat i jest znana na całym świecie!  

Podróż na miejsce znaną prywatną siecią autobusową lub samolotem, pociągiem (odbierzemy Cię).

Kontakt z nami non stop

Telefon: +49 151 451 06 447

iMessage / Viber / WhatsApp

E-mail: [email protected]

Czyste, schludne mieszkania:

bunnycubes
bunnycubes
bunnycubes
bunnycubes
bunnycubes
bunnycubes
bunnycubes
bunnycubes
bunnycubes
bunnycubes
bunnycubes
bunnycubes
bunnycubes
bunnycubes
bunnycubes