Często zadawane pytania i odpowiedzi na najpopularniejszym portalu ogłoszeniowym w Polsce

Unsuccessful card payments: As of January 1, we were required to implement the new version of 3D Secure 2.0 in accordance with the EU's requirements for strong customer authentication (SCA), more info here! So far, you have received 1 code via SMS to authenticate the transaction, this system has been raised to a higher level to protect customers (you can also enable the transaction in your bank application, or with your Face ID, fingerprint, etc.)
It is up to each EU country to decide when to integrate the new SCA system, and many banks have not yet done so. Therefore, if after pressing the PAYMENT button on our site you get the error message that "your bank has not yet integrated SCA", then unfortunately you cannot pay with your card at out websites yet. However, if your card works in another webshop, it is because that webshop has not yet integrated SCA. Unfortunately, this is a bureaucratic nonsense that affects all webshops and companies in the EU! If you experience this, you may want to warn your bank that you cannot use your card because of SCA.
Formularz zgłoszeniowy, kontakt z nami
Nawiązanie kontaktu z nami to wypełnienie formularza zgłoszeniowego + wyświetlenie danych kontaktowych zawartych w anonsie za pomocą przycisku 'pokaż'.

Jeżeli do anonsu nie jest już przypisana możliwość bezpłatnego kontaktu, zapewniamy bezpłatny formularz zgłoszeniowy. W tym przypadku jednak nie wysyłamy emaila z danymi kontaktowymi użytkownika, a jedynie jego imię, wiadomość i zdjęcia! Po zalogowaniu się, ogłoszeniodawca przez 120 dni będzie mieć za pomocą 1 kliknięcia dostęp do danych kontaktowych odpowiadającego na anons (opcja płatna - 5 punkty kredytowe) i możliwość natychmiastowego skontaktowania się z nim. Istnieje więc możliwość oddzielnego zakupienia danych kontaktowych odpowiadającego na anons, z wykorzystaniem bezpłatnych ogłoszeń drobnych, jednak jest to sposób wiążący się z wyższymi kosztami i pozbawiający mozliwości skontaktowania się z użytkownikami korzystającymi z telefonu, vibera, whatsappa i sms.

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, natychmiast wysyłamy do ogłoszeniodawcy email z danymi i zdjęciami użytkownika. Następnego dnia wysyłamy ogłoszeniodawcy przypomnienie o nawiązaniu kontaktu z zainteresowanym użytkownikiem, a więc to, czy kontakt zostanie nawiązany zależy wyłącznie od ogłoszeniodawcy.

⚠️ Bądź ostrożny, gdy nawiązujesz kontakt i upewnij się co do statusu ogłoszeniodawcy (sprawdzony / nie sprawdzony / sprawdzony i zaufany) i na tej podstawie zdecyduj, jakie zdjęcia i informacje o sobie wysyłasz. Nigdy nie wysyłaj nagich zdjęć, ani takich, na których widać Twoją twarz ogłoszeniodawcom zamieszczającym bezpłatne anonsy. Jeśli po pierwszym nawiązaniu kontaktu jesteś przekonana, że ogłoszeniodawca naprawdę istnieje, 'normalnie' się z Tobą komunikuje, podaje informacje, o które prosisz i wiążąco odpowiada na wszystkie pytania, wówczas oczywiście możesz mu wysłać wymagane zdjęcia i informacje o sobie.Sprawdzone i niesprawdzone anonse, ogłoszeniodawcy
Otrzymaliśmy niezliczone skargi w związku z fałszywymi, niezgodnymi z rzeczywistością i pozbawionymi danych kontaktowych ogłoszeniami drobnymi. Sprawdzamy każdego nowego ogłoszeniodawcę i każdy nowy anons i w miarę naszych możliwości staramy się filtrować problematycznych reklamodawców, których natychmiast blokujemy i usuwamy!

Kontrolowanie i filtrowanie fałszywych anonsów jest możliwe tylko wtedy, jeśli ogłoszeniodawca dokona wpłaty (doładuje konto) na naszym portalu, wypełniając dane do rachunku i dane kontaktowe oraz uiści opłatę za pomocą przelewu, sms bądź karty. Naszym celem jest zapewnienie użytkownikom sprawdzonych, bezpiecznych i realnych anonsów pracy erotycznej, dlatego poszczególne anonse i ogłoszeniodawców oznaczamy na 3 różne sposoby! Oznaczenie pojawia się w polu kontaktowym poszczególnych anonsów, w widoku listy wszystkich anonsów i w profilu ogłoszeniodawcy!

Niesprawdzony ogłoszeniodawca:

Nigdy nie doładował konta, nie wyróżnił anonsu, nic o nim nie wiemy! Posiada tylko bezpłatne ogłoszenia drobne! Nie podał danych do rachunku ani danych kontaktowych.

Sprawdzony ogłoszeniodawca:

Doładował już kiedyś konto i wyróżnił anons, możemy więc go sprawdzić! Podał dane do rachunku oraz dane kontaktowe!

Sprawdzony i zaufany ogłoszeniodawca:

Doładował już kiedyś konto i wielokrotnie wyróżnił anons + zamówił anons oferujący pracę erotyczną, możemy więc go sprawdzić maksymalnie! Podczas zamawiania anonsów oferujących pracę erotyczną zawsze kontaktujemy się z nim w celu ustalenia szczegółów zamówienia, gromadzimy dane dotyczące jego firmy oraz zdobywamy adres. Taki ogłoszeniodawca podał nam dane do rachunku i dane kontaktowe!Wyświetlanie numeru telefonu przy ogłoszeniach drobnych
W przypadku dodawania bezpłatnych anonsów gwarantujemy 1 bezpłatnego użytkownika (w formie formularza zgłoszeniowego), ale danych kontaktowych nie udostępniamy! W ten sposób ogłoszeniodawca ma możliwość przetestowania strony (możliwość dodania 3 bezpłatnych anonsów). Po wyróżnieniu anonsu dane kontaktowe będą wyświetlane i ogłoszeniodawca otrzymuje bezpłatny dostęp do danych użytkowników.

Poszukujący pracy erotycznej mają możliwość POBRANIA danych kontaktowych z bezpłatnie dodanych anonsów (numer telefonu, viber, whatsapp, e-mail, adres strony internetowej), którego koszt wynosi 3 punkty kredytowe. Dostęp do funkcji zapewnia rejestracja / logowanie / doładowanie kredytu.

⚠️ Dane kontaktowe możesz pobrać wyłącznie przy anonsach, w których je podano! O braku danych kontaktowych informujemy Cię w danym anonsie! Wszystkie numery telefonu skrupulatnie sprawdzamy, jest więc niemal pewne, że prosisz o numer sprawdzony i istniejący. Uwaga, bezpłatne ogłoszenia drobne nie są przez nas sprawdzane!Wyświetlanie danych kontaktowych z profilu użytkownika
W polu kontaktowym każdego anonsu możesz zobaczyć profil ogłoszeniodawcy (użytkownika), który po kliknęciu umożliwia pobranie jego danych kontaktowych: adresu e-mail, numeru telefonu, adresu strony internetowej (o ile dane te zostały podane przez użytkownika, lub zezwolił on na ich wyświetlenie). Oprócz tego masz możliwość przejrzenia profilu użytkownika na forum oraz w wiadomości prywatnej po kliknięciu na imię.

⚠️ Koszt pobrania danych kontaktowych to 3 punkty kredytowe. Funkcja dostępna jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Po każdym kliknięciu na znajdujący się obok danych kontaktowych w profilu użytkownika przycisk POBIERZ pobieramy z Twojego profilu 3 punkty kredytowe i natychmiast udostępniamy Ci dane kontaktowe użytkownika, do których będziesz miał wgląd również później.

Po zalogowaniu się na swoje konto, klikając przycisk edycji możesz dodać swoje dane kontaktowe i ustawić zezwolenie na ich wyświetlanie na profilu.Rejestracja, logowanie, profil
Nowych użytkowników natychmiast sprawdzamy! Użytkowników posiadających błędne / nie działające / fałszywe adresy email natychmiast usuwamy łącznie z całą treścią anonsu! Ze swojego profilu i dostępnego kredytu możesz korzystać na wszystkich stronach portalu RED-LIFE (w językach HU, SK, CZ, PL, DE, ENG, RO). Swoje hasło możesz zmienić po zalogowaniu się na konto, w polu edycji. W przypadku problemów z hasłem bądź logowaniem kliknij na przycisk 'Zapomniałeś hasła?'!

- Zaloguj się, jeśli chcesz korzystać z najważniejszych funkcji: Dodawanie anonsu, korzystanie z forum, wysyłanie wiadomości, dodaj do ulubionych, Monitora anonsów, automatyczne wypełnianie formularza zgłoszeniowego, dostęp do tajnych ofert, wyświetlanie numeru telefonu, podgląd użytkowników i niezliczonych nowości.

- Jak mogę usunąć swój profil? Wyślij email na adres [email protected] z Twojego zarejestrowanego adresu email. Prosimy o uzasadnienie decyzji o usunięciu profilu, aby umożliwić nam ulepszenie naszego portalu!

- Dlaczego usunięto moje konto? Nie zezwalamy na posiadanie kont wielokrotnych i zamieszczanie na nich anonsów! Nie rejestruj się wielokrotnie i nie korzystaj z wielokrotnych kont do dodawania anonsów! Nasza polityka, to jedno rzeczywiste konto dla jednego użytkownika!Wysyłanie wiadomości (dane kontaktowe automatycznie filtrujemy)
⚠️ Każdy użytkownik może wysłać 5 wiadomości dziennie. O Twojej wiadomości adresat otrzymuje od nas powiadomienie w formie emaila!

Wysyłanie danych kontaktowych (email, strona internetowa, numer telefonu, nazwa na facebooku!) w prywatnej wiadomości jest ZABRONIONE! Możesz pytać o oferty pracy, wolne miejsca, lub o cokolwiek innego, jednak zgłoszenie możesz wysłać wyłącznie na któryś z kontaktów podanych w anonsie bądź za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego! Klikając na nazwę nadawcy wiadomości możesz wyświetlić jego anonse i za ich pomocą wysłać zgłoszenie.

⚠️ Również w wiadomościach typu Szukam koleżanki i/lub podobnych zabronione jest wysyłanie danych kontaktowych (email, strona internetowa, numer telefonu, nazwa na facebooku), nasz portal nie jest bowiem miejscem dla pośredników. Powyższe ograniczenia mają na celu zapewnienie profesjonalizmu i Twojego bezpieczeństwa.Email / sms i inne powiadomienia
- Dokonując rejestracji na naszym portalu akceptujesz nasze warunki i zezwalasz na akceptowanie newslettera i powiadomień email. NIGDY nie spamujemy i nie wysyłamy Tobie bezwartościowych wiadomości. Na dole każdego emaila znajdziesz informacje przydatne przy rezygnacji!

- Wysyłamy Tobie wyłącznie powiadomienia dotyczące Twojego profilu / anonsów oraz innym użytkownikom przydatne i ważne emaile zawierające interesujące oferty pracy lub użytkownikom Monitora mogące ich zainteresować anonse.

- Naszym ogłoszeniodawcom możemy wysyłać powiadomienia SMS o przedawnieniu lub wyróżnieniu anonsu, bądź o doładowaniu kredytu! Użytkownikom szukających pracy powiadomień sms nie wysyłamy!

Monitor anonsów

- Możesz ustawić wiele kategorii i/lub krajów! Jeśli interesuje Cię tylko 'praca erotyczna' w Szwajcarii, ustaw kategorię 'praca erotyczna' i kraj 'Szwajcaria'.

- Co 3 dni wysyłamy emailem nowe ogłoszenia drobne zgodnie z ustawionym filtrem, tak więc możesz od razu łapać okazję! Ustawienia Monitora anonsów możesz w każdej chwili usunąć na Twojej stronie profilowej!Dodawanie, edycja, wyrożnienie i podbicie anonsu
Dodawaj tylko anonse zawierające rzeczywisty i działający adres email. Podając błędny adres email nie otrzymasz powiadomień o zgłoszeniach. Anons z błędnie podanym adresem email będzie przez nas usuwany!

Nowo dodane anonse sprawdzamy! Nierzeczywiste / sprzeczne z prawem / fałszywe lub inne podejrzane anonse natychmiast usuwamy!

W bezpłatnie dodanych anonsach dane kontaktowe nie będą wyświetlane i zezwalamy na tylko 1 nawiązany kontakt! Twoje dane kontaktowe pojawią się w wyróżnionych reklamach i zapewnimy nieograniczoną liczbę kontaktów do czasu wygaśnięcia ogłoszenia (2 tygodnie lub 1 miesiąc)!

⚠️ Dane kontaktowe w bezpłatnych anonsach (w treści, adresie, na zdjęciach, w polu kontaktowym) automatycznie ukrywamy i pozostają one niewidoczne dla użytkowników aż do momentu wyróżnienia anonsu! Możesz dodać nieograniczoną liczbę wyróżnionych anonsów, które automatycznie podbijamy na szczyt listy + Twoje dane kontaktowe są dostępne i zyskują wyróżniające się tło.

Dane kontaktowe na zdjęciach są dostępne wyłącznie dla posiadaczy pakietów reklamowych, patrz Ceny Anonsów!

W każdej chwili możesz podbić na liście bezpłatny lub wyróżniony anons, cena podbicia to 5 punktów kredytowych! Podbijając anons gwarantujesz mu ponownie pierwsze miejsce na liście!

⚠️ Dane kontaktowe na zdjęciach profilowych i zdjęciach w galerii mogą być umieszczane wyłącznie w przypadku anonsów oferujących pracę erotyczną, bądź w wyróżnionych anonsach użytkowników, którzy wykupili miesięczny pakiet reklamowy. (Ceny pakietów tutaj).Doładowanie kredytu, płatność, platność kartą, Twoje wydatki
Strony naszego portalu posiadają protokół bezpieczeństwa HTTPS, a danymi użytkowników zarządzamy z maksymalną dyskrecją. Za każdy dokonany przelew wystawiamy rachunek, który znajdziesz na podstronie Twojego profilu w części 'RACHUNKI' i który możesz pobrać w każdej chwili.

Po zalogowaniu się do swojego profilu znajdziesz szczegółowe informacje o Twoich dotychczasowych wydatkach (punkt menu Moje wydatki).

W przypadku przelewu, który jest maksymalnie dyskretnym rozwiązaniem płatniczym, w tytule przelewu podajesz tylko swoją nazwę użytkownika, co oznacza, że na wyciągu bankowym nigdy nie pojawi się nazwa, adres portalu, ani żadne inne wrażliwe dane. Wybierz opcję Doładowanie kredytu, wybierz przelew i sumę kredytu, a wyślemy Ci emailem numer konta, nazwę użytkownika i wszelkie potrzebne informacje. Po wpłynięciu przelewu natychmiastowo go księgujemy, o czym powiadomimy Cię smsem! Dokonując przelewu płacisz tylko za kredyt, opłata manipulacyjna nie zostanie pobrana.

W przypadku płatności kartą naszym partnerem finansowym jest firma Cardinity i dane Twojej karty kredytowej są całkowicie bezpieczne. ⚠️ Nasza firma i jej pracownicy nie mają wglądu do danych płatności, a na wyciągu z karty, ani wyciągu bankowym nigdy nie pojawi się nazwa bądź adres naszego portalu, ani żadne inne wrażliwe dane. Płatność kartą to natychmiastowy, bezpieczny i zautomatyzowany sposób doładowania kredytu, obciążony 10%-ową opłatą manipulacyjną, co oznacza, że o tyle droższy będzie wybrany przez Ciebie kredyt. Opłata manipulacyjna jest pobierana przez firmę zapewniającą płatność za pomocą karty.

Płatność Bitcoin, czyli platność wirtualna nie jest zautomatyzowana. Księgowanie kredytu na Twoim koncie może w tym wypadku trwać nawet do 24 h. Kurs walut wirtualnych zmienia się niezwykle szybko. Rozliczamy się zawsze według aktualnego kursu z czasu wpłaty.

Platność kartą jest usługą dostarczaną przez niezależną od nas bramkę płatniczą firmy Cardinity. Płatność jest automatyczna, tj. jeśli dysponujesz wystarczającą kwotą na karcie, poprawnie wprowadzisz dane i Twój bank nie zablokuje transakcji, zamówiony kredyt załaduje się automatycznie.

10%-owa opłata manipulacyjna: niezależna od nas firma obsługująca płatności przy każdej transakcji pobiera automatycznie 10% wartości transakcji. Dla Ciebie oznacza to droższą o 10% płatność kartą, jednak jej zaletą jest natychmiastowe, automatyczne doładowanie kredytu.

Płatność odrzucona lub nie powiodła się: Przyczyn może być kilka: Twój bank odrzucił transakcję / brak wystarczających środków na karcie / błędnie wpisane imię, numer karty, data upływu ważności karty, kod bezpieczeństwa, itp.

W tym wypadku spróbuj użyć innej karty lub skontroluj wprowadzone dane, bądź zgłoś Twojemu bankowi chęć wykonania płatności. Przy transakcjach typu declined, czyli odrzuconych, nie pobieramy środków z Twojej karty, co w każdej chwili możesz sprawdzić za pośrednictwem interbankingu.
Wciskając przycisk PŁACĘ możesz w sposób bezpieczny wprowadzić numer Twojej (256-bitowy szyfr blokowy). ⚠️ Nasza firma oraz portal Red-Life nie przechowują numeru Twojej karty ani Twoich danych i nie mają do nich dostępu! Na wyciągach z karty i wyciągach bankowych pojawi się jedynie zapis 'Red Life Payments'! Wprowadziliśmy usługę 3D Secure Code, która zapewni Ci bezpłatnie bezpieczne zakupy online. Usługa jest również aktywna dla kart debetowych i kredytowych. Po wprowadzeniu danych z karty otrzymasz powiadomienie sms zawierające krótki kod, który musisz wprowadzić w celu sfinalizowania transakcji.
Card Holder name: Tutaj wprowadzasz imię, które figuruje na karcie.
Card Number: Cyfry w formacie 4x4, figurujące na karcie, pisane bez spacji, łącznie.
Expiry date: Data upływu ważności karty figurująca na karcie.
CVV / CVC code: 3-cyfrowy kod znajdujący się na odwrocie karty.O nas
Od 2014 r. RED-LIFE jest najpopularniejszą w Polsce i w Europie siecią portali oferujących pracę erotyczną, dostępną w 8 językach i 9 krajach! Poszczególne strony portalu RED-LIFE funkcjonują samodzielnie na oddzielnych domenach w następujących językach: polskim, węgierskim, słowackim, czeskim, rumuńskim, angielskim i niemieckim.

Poszczególne wersje językowe to nie dzieło google translator, ale praca native speakerów, dzięki którym możliwa była rozbudowa portalu i zwiększanie jego wyświetlalności i popularności. Zawdzięczamy im również tłumaczenie treści stron i wszystkich anonsów.

Nasz cel był prosty i jasny: Stworzyć sprawdzoną, oferującą wysokiej jakości oferty pracy erotycznej, najpopularniejszą i najczęściej używaną sieć portali ogłoszeniowych w Europie. Na stronach RED-LIFE znajdziesz najwięcej zgłoszeń / najwięcej anonsów pracy erotycznej / najwięcej użytkowników szukających i oferujących pracę erotyczną we wszystkich państwach Europy!

Portal RED-LIFE reklamujemy w 8 językach i 9 krajach w google adwords, tj. liście wyników wyszukiwania google! Od 2014 r. posiadamy 6 stałych współpracowników, którzy w pełnym wymiarze godzin, dzień w dzień pracują nad tym, aby na stronach RED-LIFE pojawiały się wyłącznie bezpieczne i sprawdzone, ale przede wszystkim najwyższej jakości anonse prace erotycznej! Do naszej ekipy należą tak wartościowi współpracownicy jak dostawcy usług reklamowych / administrator portalu / grafik / starszy programista / menedżer projektów / księgowa - sekretarka - asystentka! Oprócz stałych członków ekipy, w niepełnym wymiarze godzin pracują dla nas również tłumacze, którzy w 24 h przygotowują dla nas tłumaczenia w językach: angielskim, niemieckim, słowackim, czeskim, węgierskim i rumuńskim!

Dzięki szybkim serwerom o wysokich parametrach technicznych zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa i we współpracy z dedykowanym dostawcą SMTP wysyłamy Wam dziennie wiele 1000 istotnych emaili. Oprócz tego za pośrednictwem bramki SMS, tj. dostawcy usługi sms wysyłamy krótkie powiadomienia sms naszym ogłoszeniodawcom. Oznacza to dla nas znaczące, relatywnie wysokie i stałe wydatki.

W mediach społecznościowych (twitter, facebook, instagram) od lat setki tysięcy razy udostępniamy anonse naszych ogłoszeniodawców pomagając im zdobyć jak największą popularność.

W minionych latach spędziliśmy dziesiątki tysięcy godzin rozbudowując i tłumacząc nasze witryny, planując i projektując nowe funkcje, generując wydatki rzędu 30.000 EUR! Nasze stałe miesięczne wydatki wiążą się z rozbudową stron, konserwacją serwerów, usługą smtp i sms, utrzymaniem bramek płatniczych oraz płacami dla naszych współpracowników, które pochłaniają łącznie wiele 1000 EUR na miesiąc! Utworzyliśmy firmy w wielu krajach Europy i działamy transparentnie i legalnie! Każdą wpłatę dokumentujemy i opłacamy podatki!

Udostępnienie powyższych informacji jest dla nas istotne ze względu na utrzymanie transparentności naszych wydatków. Pragniemy, aby kwestia tego, na co przeznaczamy wpływy z doładowanych kredytów i wyróżnień ogłoszeń, była dla wszystkich jasna i klarowna. Chcemy pokazać, ile energii, czasu i środków kosztuje nas zarządzanie portalem RED-LIFE, co bez pieniędzy byłoby zadaniem nie do wykonania! Wyróżnij swój anons, zamów baner lub ofertę pracy, bądź tylko doładuj kredyt, a przyczynisz się do rozwoju naszego portalu - bo leży to również w Twoim interesie!

Portal ogłoszeniowy Red-Life odwiedza dziennie łącznie ponad 3000 użytkowników zainteresowanych podjęciem lub zamieszczeniem oferty pracy erotycznej. 90% z nich stanowią korzystający z google, bądź użytkownicy zarejestrowani, którzy niemal codziennie logują się na stronie, co daje nam relatywnie maksymalną liczbę odwiedzających. Użytkownicy szukający ofert pracy erotycznej wypełnili do tej pory ponad 53039 formularzy zgłoszeniowych, 70% z nich stanowią Polacy, Węgrzy, Słowacy i Rumuni, a 30% Anglicy i użytkownicy posługujący się językiem niemieckim. W chwili obecnej posiadamy ponad 33317 zarejestrowanych użytkowników, przy czym co miesiąc liczba ta stale się powiększa o + 1000 użytkowników. Łącznie posiadamy 39910 anonsów pracy erotycznej na wszystkich stronach portalu Red-Life i ponad 215979 razy nasi użytkownicy skontaktowali się do tej pory z ogłoszeniodawcami. W chwili obecnej posiadamy 119343 subskrybentów Monitora anonsów i newslettera, którym wysyłamy dziennie średnio + 3000 emaili (powiadomień, zapisanych szukań, wiadomości prywatnych, wpisów na forum, zgłoszeń, newslettera, itp.)