Nie przegap najlepszych ofert pracy! Aby mieć dostęp do TAJNYCH ofert i przydatnych funkcji, ZAREJESTRUJ SIȨ
Poszukujemy dziewczyn do pracy na stanowisku Hostessa/ Videomodelka.
Jeśli szukasz pracy, do której będziesz przychodziła z uśmiechem na twarzy i chcesz zarabiać naprawdę dobre pieniądze - świetnie trafiłaś !
Obowiązki:
obsługa pisemnych wiadomości z odbiorcami
powiększanie bazy odbiorców

dbanie o swoje stanowisko pracy

promocja profilu internetowego

Gwarantujemy:

elastyczny grafik (zmiany poranne lub popołudniowe)

wysokie wynagrodzenie ********** >
stałą współprace (legalne zatrudnienie- umowa, przejrzyste warunki)

niezbędny sprzęt najwyższej jakości (komputer, oświetlenie)

nowoczesne studio w centrum miasta

Wymagania:

zaangażowanie

komunikatywność

pomysł na siebie

dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu po 6 godzin

Stawiamy na komfort pracy, dobrą relację i atmosferę w zespole. Nasze Hostessy same kreują swój wizerunek, nie obowiązuje dress code.

NIE PUBLIKUJEMY TRESCI W POLSCE

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie do nas swojego zgłoszenia.