Nie przegap najlepszych ofert pracy! Aby mieć dostęp do TAJNYCH ofert i przydatnych funkcji, ZAREJESTRUJ SIȨ
Jeśli i Ty chcesz dać z siebie wszystko...
 Luksusowe salony w Szwajcarii z zadbanymi i ślicznymi dziewczynami, świetnymi warunkami i pensją, tylko u nas!
✔ tylko 50% odstępnego ✔ polska recepcjonistka ✔ brak ukrytych kosztów  ✔ czysty zarobek za extra usługi ✔ możliwość pracy w eskorcie ✔ wysokie ceny  ✔ luksusowe studia w śródmieściu

Studio Elite w Lucernie 
Działający od 5 lat, 4 pokojowy, luksusowy salon w centrum Lucerny, słusznie noszącej miano najpiękniejszego miasta Szwajcarii! Śródmiejski salon z mnóstwem gości, gdzie każdy dobrze zarobi! Stare i dobre, znane adresy, gdzie wszystkie dziewczyny zarabiają. Czekam na zgłoszenia wyłącznie ładnych i zadbanych dziewczyn, powyżej 18 r. ż., które wiedzą czego chcą i z chęcią popracują na unikalnych warunkach, w elastycznym czasie pracy i zarobkiem extra, który osiągniesz tylko u mnie.
Idealny anons to rzecz najważniejsza, jeśli chcesz świetnie zarobić. Myślę, że to potrafi każdy, właśnie dlatego dla każdej z zatrudnionych u mnie dziewczyn przygotowano BEZPŁATNIE idealne anonse i zdjęcia!
Anonse umieszczam na wszystkich portalach, gazetach i magazynach + na mojej stronie internetowej mam 1500+ gości dziennie! Czekam również na zgłoszenia przeciętnych piękności i wszystkich ładnych dziewczyn powyżej 18 r. ż. Zdjęcia mówią same za siebie. 

U mnie nie musisz walczyć a każdego funta! Odstępne tylko 50%❗️
Salony Studio ELITE znajdują się w centrum Bazylei i Lucerny.
 
Studio Elite Basel
Ruchliwą prywatkę odwiedza nawet do 50 gości dziennie. Salon czeka na Ciebie! Bazylea to duże miasto położone na potrójnej granicy szwajcarsko-francusko-niemieckiej, gdzie klienci z 3 państw czekają na Ciebie! Sprawdzone, bardzo stare mieszkanie prywatne z ultranowoczesnym umeblowaniem, świeżo odnowione i z możliwie największymi anonsami! Zgłoś się, jeśli i Ty lubisz pracować w luksusowych warunkach! 

Do mojego salonu w Bazylei przybywają goście ze Szwajcarii, Francji i Niemiec! 1- lub 2 tygodniowe pobyty, możesz też zmieniać miasta
❗ Przeciętny tygodniowy zarobek między 3 i 6000 CHF❗ 
Naszym zdaniem... Nigdy nie pracuję w zatłoczonych miejscach i niskich cenach, właśnie dlatego mój wybór padł na Studio Elite. Własny pokój, elastyczny czas pracy, uprzejmy właściciel i mnóstwo gości; o to czego mi trzeba:) - Ewa
⚠️Darmowe profesjonalne zdjęcia do najlepszych anonsów
⚠️Zarobki na usługach ekstra w całości Twoje
⚠️Podróż prywatnym busem opłacam z góry
⚠️Sympatyczna recepcjonostka pomoże Ci we wszystkim
⚠️Swoje salony reklamuję na ogromnych banerach
Dajemy też możliwość pracy w eskorcie, co oznacza, że będziesz mogła mieć okazję wyjazdu do luksusowych hoteli z ekskluzywnymi klientami, którzy zapłacą Ci wielokrotność ceny mieszkania i obdarzą ogromnym napiwkiem! To nie obowiązek, ale świetny zarobek dodatkowy.

Tel.: ********** Krisztina, właścicielka
(Viber, Whatsapp) - po węgiersku, niemiecku i angielsku 
********** /> ********** ********** Czekam na wszystkich!