Nie przegap najlepszych ofert pracy! Aby mieć dostęp do TAJNYCH ofert i przydatnych funkcji, ZAREJESTRUJ SIȨ
Dyskretne, znane szwajcarskie studio erotyczne z luksusowymi warunkami
szwajcarski właściciel | tygodniowe zarobki ********** CHF | reklamy premium | luksusowe środowisko 
Ładne, wymagające, uśmiechnięte, niezawodne dziewczyny / kobiety powyżej 18 roku życia mogą dołączyć do zespołu Mon-Bijou w Wimmis!
Odnowione zarządzanie - nowy właściciel! Dobry szwajcarski właściciel i miły recepcjonista czekają na Twój przyjazd, jeśli szukasz pracy erotycznej i towarzyskiej, w której możesz zarobić najwięcej! Wszystko, co musisz zrobić, to zapewnić dobrą obsługę oraz być miły i przyjazny. Jak proste to jest? Wszystko inne, czym zajmuje się kierownictwo - ogłoszenia, reklamy, narzędzia pracy ...
Mon-Bijou to wyrafinowane, nowoczesne luksusowe miejsce pracy z 3 pokojami do pracy. Istnieje również oddzielny pokój i wyposażona kuchnia, jeśli chcesz się zrelaksować / ugotować / porozmawiać / obejrzeć film. Ponadto dla dziewcząt została stworzona „garderoba”, w której każdy ma swój własny stół do makijażu, dzięki czemu zawsze możesz wygodnie przynieść najlepszą formę.
********** chf tygodniowo
Zaledwie 20 minut od Berna, Wimmis znajduje się w Szwajcarii, która jest znana jako ulubiony kraj dla dziewcząt, ponieważ tutaj możesz zarabiać pieniądze po wysokich cenach dzięki pracy erotycznej, a wszystko to w środowisku wysokiej jakości.
CODZIENNA WYPŁATA, pracujemy w systemie procentowym 50:50%, a wszystkie extra są twoje!
W 100% legalna praca erotyczna, ogłaszamy wszystkim ZA DARMO (90 dni)!
Co oferujemy dla Twojej pracy erotycznej:

Internet (WLAN)
ręczniki
Narzędzia pracy
Pralka
Reklama internetowa
Oddzielne mieszkanie, w którym będziesz spać

- Czas wysłać swoją aplikację do Lory, która odpowie na wszystkie pytania i zorganizuje podróż, a także opublikuje ogłoszenia i reklamy! -
Loretta (Lory)