Nie przegap najlepszych ofert pracy! Aby mieć dostęp do TAJNYCH ofert i przydatnych funkcji, ZAREJESTRUJ SIȨ

Fajna właścicielka i rodzinna atmosfera w Szwajcarii (Burgdorf, Lengnau, Kriens)

Do przytulnych prywatek pod Lucerną (Burgdorf, Lengnau) szukam dziewczyn powyżej 18 r.ż., którym zagwarantuję możliwie najkorzystniejsze warunki z możliwością pracy w eskorcie z własnym kierowcą i stałym kręgiem gości.

Masz dość rozczarowań lub zwyczajnie pragniesz zmiany!?

Obydwa szwajcarskie mieszkania to sprawdzone, działające od dawna i przyciągające spore grono klientów śródmiejskie prywatki, których właścicielem jestem od ponad 15 lat.

Przyjmę też amatorki. U mnie będziesz bezpieczna i pod dobrą opieką. Swój biznes prowadzę od ponad 15 lat, więc trudno Ci będzie znaleźć bardziej doświadczonego właściciela. Zadzwoń śmiało w każdej chwili, a natychmiast podam Ci termin.

Nasz krąg gości jest ogromny, gdyż od samego początku oferowaliśmy też escortę, którą wybiera mnóstwo starszych klientów. Tak więc zarobek masz u nas zawsze zapewniony i nie ma dnia bez wypłaty. Jest zapotrzebowanie na nowe twarze, a większość pracujących tutaj dziewczyn do nas wraca.

Znajdziesz tu pomocną ekipę, która trzyma się razem.

Jeśli chcesz, możesz też odwiedzać klienta w jego domu, oferujemy ponadto pracę non stop w eskorcie, co dla każdej z Was oznacza dodatkowe świetne pieniądze. Dziewczyny jeżdżą tylko w sprawdzone miejsca/do sprawdzonych klientów, dokąd naturalnie zawozi je kierowca, który za każdym razem czeka w samochodzie!

» Praca bez pośrednika, czy agencji odsyłającej z jednego miejsca do drugiego. «

U nas jesteś panią swojego losu, poza 50% odstępnym nie ma żadnych ukrytych kosztów, które mogłyby Cię zaskoczyć, ani pośrednika czy “menedżera”. 

Zapewniam Ci profesjonalne przygotowanie anonsów, co oznacza, że reklama znajdzie się na wszystkich wiodących szwajcarskich portalach oraz gazetach, tym samym Twoje zarobki będą jeszcze wyższe, a Ty jeszcze bardziej zadowolona!

Pracuj u mnie jeszcze ze starym cennikiem i zarabiaj 2-5000 CHF tygodniowo, albo nawet jeszcze więcej!

Skontaktuj się ze mną jeszcze dziś, telefonicznie, przez Vibera, mailowo, bądź wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Nie przegap tej okazji!