Nie przegap najlepszych ofert pracy! Aby mieć dostęp do TAJNYCH ofert i przydatnych funkcji, ZAREJESTRUJ SIȨ
Club Violette w Trierweiler to renomowany prywatny dom pod niemieckim zarządem. Pokoje tematyczne są stylowo umeblowane i zachwycają czystą elegancją. Ze względu na bliskość europejskiego położenia politycznego i finansowego Luksemburga, a także Francji i Belgii, posiadamy dużą międzynarodową bazę wypłacalnych gości.
Pracujesz samodzielnie na własny rachunek i chciałabyś zaoferować swoje usługi w zakresie sex job - praca erotyczna w naszym ekskluzywnym domu Club Violette w Trierweiler. Pomieszczenia Klubu Violette wynajmowane są potencjalnym klientkom, które samodzielnie ustalają ceny, terminy i obsługę. Mężczyźni podróżujący z tobą nie mają wstępu! Zwierzęta nie są akceptowane!
Oferujemy Ci: Maksymalnie 5-7 dziewczyn w domu. Bezpłatna, chroniona i legalna praca (wszystkie zezwolenia na miejscu). Najlepsze zarobki. Topowa reklama na wszystkich portalach i gazetach (własna reklama dla każdej dziewczyny). Miła i sympatyczna Pani domu, która koordynuje Twoje spotkania i obsługuje Twój telefon. Pomoc we wszystkich niezbędnych procedurach administracyjnych. Usługa dojazdu do domu i wizyty w hotelu (jeśli je oferujesz). Prefinansowanie Twojego przyjazduPomoc w sprawach podatkowych (w razie potrzeby za pośrednictwem doradcy podatkowego) Internetzakwaterowanie.
Pomieszczenia są gustownie i nowocześnie urządzone i zapewniają przyjemną atmosferę. Prezerwatywy, lubrykanty i artykuły higieniczne, Pralka do prania. Rozliczenia dzienne. WIZYTA, godziny otwarcia: od niedzieli do czwartku: od 11:00 do 02:00 piątek do soboty: od 11:00 do 03:00Oczekujemy: Oczekujemy, czystosc i zadbanie (makijaż, higiena osobista i fryzura) oraz profesjonalne ubrania (bielizna, szpilki itp.). Profesjonalna obsługa klienta, zgodność z samodzielnie ustaloną usługą i opłatą są oczywiste. Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, prześlij nam swoje zdjęcia i informacje o Twojej usłudze.
Pozdrowienia Alice.