Praca na sex kamerce w domowym zaciszu:  czego potrzebujesz, aby zacząć?

Internet stwarza ogromne możliwości pod kątem pracy na sex kamerkach, istnieje jednak kilka faktów, z którymi musisz się zapoznać, jeśli chcesz pracować z domu i zarabiać duże pieniądze jako videomodelka. Jeśli interesuje Cię nasza opinia, najlepszym sposobem zarabiania na sex chacie jest praca w profesjonalnym studio, gdzie wyposażenie jest sponsorowane i masz zapewnione większe bezpieczeństwo. W samej tylko Warszawie funkcjonuje kilkanaście studiów, które prowadzą transmisje na żywo.

Zacznijmy od opinii dziewczyny, która pracuje jako videomodelka

"Cześć wszystkim! Zdecydowałam się na ten wpis, ponieważ obecnie pracuję właśnie na sex kamerkach i czytam wiele opinii od ludzi, którzy nie mających żadnego doświadczenia w tej dziedzinie...

Przyznaje, że  w przeszłości nawet przez myśl by jej nie przeszło, że mogłaby wykonywać jakąkolwiek pracę erotyczną. Jednak później sytuacja finansowa zmusiła ją do zmiany podejścia. Poszła na rozmowę kwalifikacyjną i wysłuchała, co mają jej do zaproponowania.

I nigdy nie będę tego żałować!

Z początku oczywiście miała opory, bo ludzie płacili za widok jej ciała, jednak później zdała sobie sprawę, że w zasadzie niczym nie różni się od dziewczyn pozujących w Playboyu, czy innych magazynach tego typu i zarabiających 3000 euro albo więcej. Nagość to część jej pracy, ale wszystko inne to już gra. Myśli, że większość ludzi obawia się tej profesji o wiele bardziej niż powinna.

"Pracuję w studio, gdzie wszystkie modelki pracują za dobre pieniądze, wszyscy są sympatyczni i pomocni, więc zapewniają miejscu dobre profity każdego dnia. Za 4-6 godzin pracy dostaję w przeliczeniu jakieś 600 euro."

praca na sex kamerce

Kocham wolność i sposób, w jaki rozporządzam swoim czasem

Nikt nie wie, w jaki sposób zarabia na życie. Dziewczyny są zarejestrowane jedynie na zagranicznych stronach internetowych, a ponieważ angielskie adresy IP są zastrzeżone, nie ma ryzyka, że ktoś je zobaczy. Mówią,że w  dzisiejszych czasach jest to jedna z najłatwiejszych form zarabiania pieniędzy i wszystko, co mogą powiedzieć na ten temat, to bardzo pozytywna opinia i satysfakcja.

Jeśli jednak, mimo wszystko, zamierzasz pracować na sex kamerce w domu, to na pewno potrzebujesz:

  1. Przestrzeni do pracy. Możesz również zaaranżować swój pokój, ale nie zapominaj, że najważniejsza jesteś Ty.
  2. Dobrego oświetlenia
  3. Sybkiego laptopa i internetu
  4. Dobrej jakości kamerki (im lepsza jakość video, tym więcej pieniędzy zarobisz)
  5. Bądź ładna i pociągająca - stosuj profesjonlany makeup i bądź pewna siebie, bo to jest sexy!
  6. Weź głęboki oddech i zrelaksuj się. Baw się dobrze i nie zapominaj - wszystko rozbija się o Twoją osobowość; nikt nie oczekuje perfekcyjnego ciała :)

O pracy videomodelki pisaliśmy już na naszym blogu tutaj i tutaj.

Najlepsze oferty pracy na sex kamerkach znajdziesz na portalu Red-Life.