Działający od 10 lat RED-LIFE od 2014 roku jest placem zabaw dla kobiet i mężczyzn sukcesu! Żyj życiem, o jakim zawsze marzyłeś!

profile img
alert icon
Uwaga!
alert icon
Możesz używać swoich danych logowania, swojego profilu i przesłanych kredytów na wszystkich (9) stronach reklamowych RED-LIFE. Wybór języka (strony) znajdziesz na górze strony!

Działający od 10 lat RED-LIFE od 2014 roku jest placem zabaw dla kobiet i mężczyzn sukcesu! Żyj życiem, o jakim zawsze marzyłeś!

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi, informacje,
opisy funkcji ze wszystkich stron reklamowych Red-Life

  • Przez lata wprowadziliśmy wiele przydatnych i ważnych funkcji, aby filtrować problematyczne lub fałszywe oferty pracy i profile!
  • Wyjaśnimy jak działa strona, od podstawowych funkcji po ranking reklamodawców, powiadomienia email i sms oraz wgrywanie kredytów!
  • Dowiedz się więcej o tym, jak strony reklamowe Red-Life wystartowały w 2014 roku i jak od tego czasu się rozrosły i działają!
big img
short desc icon

Ranking użytkowników (Niezweryfikowany //Zweryfikowany //Zweryfikowany i Rekomendowany)

Sprawdzamy wszystkich naszych zarejestrowanych użytkowników sprawdzamy i filtrujemy fałszywe oferty pracy i problematycznych użytkowników, niezależnie od tego, czy sa to reklamodawcy czy osoby poszukujace parcy! Każdy użytkownik przechodzi przez kilka filtrów, więc zdefiniowaliśmy 3 rózne klasyfikacje użytkowników w oparciu o ich dane kontaktowe, ich dane, nasze doświadczenie i rózne rutyny, które opracowaliśmy.

Naszym celem jest dostarczenie poszukującym pracy sprawdzonych, bezpiecznych i prawdziwych ofert pracy erotycznej, dlatego używamy 3 róznych symboli, aby wskazać klasyfikacje każdego ogłoszenia i ogłoszeniodawcy! Odznaki są wyświetlenia w polu kontaktowym każdego ogłoszenia, w widoku wszystkich list ogłoszeń oraz w profilu ogłoszeniodawcy!

Niezweryfikowany użytkownik: 80% to użytkownicy poszukujący pracy, którzy jeszcze nie doładowali kredytów, nie skorzystali jeszcze z płatnej usługi i nie podali swoich danych rozliczeniowych! Również reklamodawcy, którzy nie wyróżnili swojego ogłoszenia, więc korzystają z bezpłatnych ogłoszeń! Dlatego nie mogliśmy jeszcze zweryfikować tych użytkowników!

Zweryfikowany użytkownik: Doładowal swoje kredytów i podał swoje dane rozliczeniowe i kontaktowe, które został zweryfikowne. Masz już wyróznione ogłoszenie i wiele osób sie zgłosiło!

Zweryfikowany i Rekomendowany użytkownik: Oprócz wielokrotnego doładowania kredytów i podświetlania ogłoszeń, zamówił już ogłoszenie na stronie głównej REKOMENDACJE lub pakiet ogłoszeń. Jesteśmy w stalym i regularnym kontakcie z polecanymi reklamodawcami, znamy nie tylko ich dane rozliczeniowe, ale także wszystkie szczegóły dotyczące Twojej firmy, adres www, lokalizacje i wszystkie ważne informacje o Twoim biznesie!


short desc icon

Rejestracja, logowanie, Przypomnienie hasła

Wiele funkcji jest dostępnych dopiero po rejestracji (zalogowaniu):
Dla poszukujących pracy: korzystanie z forum, prywatne wiadomości, dodawanie do ulubionych, obserwator ogłoszeń, szybka- półautomatyczna aplikacja, dane kontaktowe do darmowych ogłoszeń.
Dla ogłoszeniodawców, oprócz powyższych funkcji: dodanie ogłoszenia, ujawnienie ukrytych kandydatów, uzyskanie danych kontaktowych użytkowników.

Sprawdzane będa nowe rejestracje oraz wszyscy dotychczasowi użytkownicy, którzy zmienia swoje dane! Na podany podczas rejestracji adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem, zawierająca link: kliknij, aby potwierdzić swoja rejestracje! Podczas rejestracji można również podać swój numer telefonu, co jest nieobowiazkowe, ale rekomendowane, ponieważ za pomocą SMS-ów można otrzymywać ważne komunikaty systemowe o doładowaniu kredytu, wyróznieniu i wygasnięciu ogłoszenia.

Możesz równiez zarejestrować się 1 kliknięciem za pomocą swojego portalu społecznościowego (Facebook, Twitter, Google), w takim przypadku rejestracja zostanie zakończona przy użyciu danych kontaktowych podanych przez Ciebie na portalu społecznościowym.
Nie można wprowadzać danych kontaktowych jako nazwy użytkownika, ponieważ zostaną one natychmiast usunięte.
Aby się zalogować, możesz użyć swojego adresu e-mail lub nazwy użytkownika, albo międzynarodowego numeru telefonu (+48....).


short desc icon

Profil, karta danych

Możesz używać swoich danych logowania, swojego profilu i przesłanych kredytów na wszystkich (9) stronach RED-LIFE ( wybierz język w prawym górnym rogu) i na wszystkich 3 naszych stronach partnerskich.(red-life.hu, erotikusmunka.info, erotikusmunka.net).

Jeśli w swoim profilu ustawiłeś swój numer telefonu, możesz zdecydować, czy ma on być publiczny, czyli widoczny dla wszystkich innych zarejestrowanych użytkowników, jeśli nie właczysz tej funkcji, Twój numer telefonu będzie ukryty przed wszystkim i będziesz otrzymywać od nas ważne wiadomości systemowe tylko poprzez SMS! Twój numer telefonu nigdy nie będzie widoczny dla Google!

Nie możesz ustawić zdjęcia pornograficznego lub zbyt nagiego zdjęcia profilowego, ponieważ natychmiast je usuniemy! Dopuszczamy tylko zdjęcia w bieliznie lub półnagie i nie dodawaj danych kontaktowych, bo natychmiast je usuniemy!
Wypełnij szczegółowo swój profil, abyś mógł stać się użytecznym członkiem naszej społeczności (języki, którymi się posługujesz, gdzie szukasz lub oferujesz prace)!
Ustaw krótka, unikalną nazwe wyświetlania, która może być Twoim pseudonimem lub imieniem (będzie się ona pojawiać przy wszystkich Twoich treściach).

Jak moge usunąć swój profil? Wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected] z zarejestrowanego adresu e-mail i wyjaśnij, dlaczego chcesz zostać usunięty.

Dlaczego mój profil został usunięty? Naszym celem jest, aby wszyscy reklamodawcy mieli 1 prawdziwy profil! Jeśli zarejestrujesz dla siebie kilka profili, możemy to zweryfikować na rózne sposoby i automatycznie usunąć zduplikowane profile.


short desc icon

Prywatne wiadomości

prywatna wiadomośc może być wysłana między 2 zarejestrowanymi użytkownikami, a odbiorca zostanie o tym powiadomiony e-mailem! Możesz wysłać maksymalnie 5 wiadomości dziennie, aby odfiltrować złośliwych użytkowników, którzy chcą wysyłać masowe wiadomości typu SPAM.

NIE wysyłaj swoich danych kontaktowych (numer telefonu, adres e-mail, adres strony internetowej, nazwa na facebooku itp.)! Twoje dane kontaktowe zostaną automatyczne usunietę z wiadomości, a jeśli będziesz próbował wielokrotnie, automatyczne dezaktywujemy Twój profil! Możesz zapytać o oferty pracy, możliwości zatrudnienia lub zadawać inne pytania, ale aplikować (nawiąz się kontakt z nami) możesz tylko poprzez dane kontaktowe podane w ogłoszeniu lub poprzez formularz zgłoszeniowy! Klikająć na nazwe odbiorcy widzimy profil uzytkownika, gdzie można sprawdzić zawartość (ogłoszenia, posty na forum).


short desc icon

Formularz zgłoszeniowy, kontakt z nami

Nazywamy tak również kontakt z nami poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i użycie przycisku "pokaż" w celu wyświetlenia danych kontaktowych (numer telefonu, e-mail, www) zawartych w ogłoszeniu. Łaczna liczba kontaktów to zatem łaczna liczba przypadków wypełnienie formularza zgłoszeniowego i obejrzenia danych kontaktowych w ogłoszeniu.

W każdym ogłoszeniu można wpisać swoje imie i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu (opcjonalnie) oraz ustawić, na jakich darmowych aplikacjach jest dostępnym (Viber, WhatsApp, Telegram). Można napisać krótkie wprowadzenie i wysłać do 3 zdjeć. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego ogloszeniodawca otrzyma e-mail z danymi i zdjęciami wypełnionymi przez zgłaszającego, a następnego dnia zostanie wysłane przypomnienie, więc to do ogłoszeniodawcy należy kontakt ze zgłaszającym.

Zgłaszając zawsze pamietaj o sprawdzeniu rankingu ogłoszeniodawcy ( zweryfikowany/niezweryfikowany/zweryfikowany i polecany) i zdecyduj, jakie zdjęcia dodajesz i jakie informacje o sobie podasz. Nigdy nie wysyłaj zdjęć nagości lub twarzy na darmowe ogłoszenia. Jeśli po pierwszym kontakcie jesteś zadowolony, że ogłoszenie jest prawdziwe i komunikuję się "normalnie", podaje zadane informacje i odpowiada na wszystkie Twoje pytania w sposób całkowicie realistyczny, to oczywiście wyślij niezbędne zdjęcia i informacje o sobie.

W bezpłatnych ogłoszeniach drobnych dane kontaktowe ogłoszeniodawcy nie są wyswietlane, ale wypełniając formularz zgłoszeniowy, ogłoszeniodawca otrzyma zdjęcia i wiadomość wnioskodawcy! Możesz wtedy wejść na strone, aby ujawnić dane kontaktowe wnioskodawcy (płatne) za pomocą 1 kliknięcia i natychmiast się z nim nawiązać kontakt. Dane kontaktowe sa równiez widoczne w wyróznionych ogłoszeniach, ale jeśli wypełnisz formularz zgłoszeniowy, ogłoszeniodawca natychmiast otrzyma Twoje zgłoszenie drogą mailową ze wszystkimi danymi, kontaktem i zdjęciami.


short desc icon

Ostrzezenie GMAIL

Jeśli masz adres email (@)gmail(.)com, możesz nie otrzymywać ważnych powiadomień email (aplikanci, powiadomienia o wygasłych ogłoszeniach, dodawanie kredytów, prywatne wiadomości)! Regularnie sprawdzaj folder SPAM po zalogowaniu się do swojego interfejsu internetowego gmail i jeśli znajdziesz w nim jakiekolwiek wysłane przez nas e- maile, poprosimy Cię o kliknięcie przycisku " TO NIE JEST SPAM" na górze naszych e-maili - wtedy otrzymasz te e-maile! Możesz też zaznaczyć opcje oznacz jako ważne, co zwiększy szanse na to, że nie dostaniesz SPAMu.


short desc icon

Dodawanie, edytowanie, podkreślanie, wstępne zamawianie ogłoszeń

Wszystkie wysłane lub zmodyfikowane ogłoszenia zostaną sprawdzone natychmiast lub w ciągu kilku godzin! Jeśli ogłoszenie jest niezgodne z prawem lub zawiera ewidentnie fałszywe stwierdzenia, lub jeśli są inne problemy, możemy je natychmiast usunąć!
Nie wpisuj danych kontaktowych w tytułe, tekście lub hasłe ogłoszenia, bo automatycznie je usuniemy! Nie dopuszczamy danych kontaktowych na zdjęciach dołaczonych do ogłoszenia (z wyjątkiem reklamodawców posiadających pakiet reklamowy).

Dodając ogłoszenie, najlepiej dodać długi, szczegółowy tekst ogłoszenia ze wszystkimi ważnymi informacjami o swojej ofercie pracy! Wybierz kraj i miasto, w którym będzie znajdować się praca, ustaw odpowiednią kategorie i okresł średnie oczekiwane zarobki! Podaj swój prawdziwy i działający adres e-mail oraz numer telefonu. W przypadku błednego podania adresu e-mail nie otrzymasz żadnych zgłoszeń, a ogłoszenia z błednymi adresami e-mail będa usuwane!

Możesz miec w sumie 3 aktywne darmowe i nieograniczone wyróznione ogłoszenia! Dodawanie ogłoszenia jest bezpłatne, ale wiąże się z ograniczeniami: Twoje dane kontaktowe nie będa wyświetlane i dozwolony będzie 1 bezpłatny kontakt w postaci formularza zgłoszeniowego ( z danymi kontaktowymi)! Jeśli nie wyróznisz swojego ogłoszenia, nadal będziesz otrzymywał nieujawnionych kandydatów (dane kontaktowe ukryte), których możesz ujawnić pojedynczo.
Po wyróznieniu ogłoszenia będziesz pierwszy na liście z wyrózniajacym się kolorem tła, a Twoje dane kontaktowe będa widoczne, dzięki czemu więcej kandydatów będzie mogło się z Toba nawiązać kontaktu znacznie szybciej, a formularze zgłoszeniowe ( z danymi kontaktowymi) otrzymasz na maila! Podczas podswietlenia masz równiez możliwość zakupienia wyrózniajacej się wstażki do dodanie na swoim zdjęciu profilowym, która może dostarczyć dodatkowych informacji zainteresowanym osobom!

W swoim profilu, w zakładce "Moje ogłoszenia" znajdziesz swoje nadesłane ogłoszenia. Możesz zobaczyć status swoich reklam (czy reklama jest wyświetlana, czy nie), liczbe odsłon i kontaktów oraz STATYSTYKI, gdzie możesz zobaczyć swoich reklam na bieząco! Tutaj możesz równiez zaznaczyć, edytować lub dezaktywować swoje ogłoszenie.
Za pomocą przycisku POPRZEDNIA LISTA możesz "po prostu" przenieść swoje ogłoszenie na góre listy: Jeśli jest to ogłoszenie wyróznione, przeskoczy na góre wszystkich ogłoszeń wyróznionych, jeśli jest to ogłoszenie bezpłatne, przeskoczy na góre ogłoszeń bezpłatnych.


short desc icon

Doładowanie kredytu, konto, wydatki

Po przesłaniu kredytu możesz wyróznic ogłoszenie i korzystać z innych płatnych funkcji. Wartość 1 kredytu to 1 EUR, więc tam gdzie cena danej atrakcji lub usługi podana jest w EUR, cena jest taka sama w kredytach. Możesz wykorzystać swoje kredyty na wszystkich (9) stronach reklamowych RED-LIFE (wybierz język w prawym górnym rogu) oraz na wszystkich 3 naszych stronach partnerskich. (red-life.hu, erotikusmunka.info, erotikusmunka.net).

Do płatności wystawiamy faktury VAT, które możesz pobrać ze strony swojego profilu. Po zalogowaniu się, w swoim profilu (Moje wydatki) znajdziesz szczegóły dotyczące tego, jak wydałeś swoje kredyty. Podświetlenie ogłoszenia będzie możliwe dopiero wtedy, gdy uznamy Twoje konto kwota kredytu, o czym niezwłocznie otrzymasz powiadomienie SMS i e-mail!

Doładowania możliwe są poprzez płatność kartą i zewnętrznym linkiem płatniczym, a także przelewem bankowym i Bitcoinem. Po wybraniu kwoty kredytu wpisz swoje dane rozliczeniowe: polna nazwa (imie i nazwisko), kraj - miasto - ulica - numer domu, w którym mieszkasz. W zależności od kraju, w którym mieszkasz, stawka VAT będzie rózna i zostanie automatyczne obliczona podczas doładowywania kredytu (szczegóły dotyczace VAT tutaj). Jeśli będziesz płacil kartą firmową lub numerem konta, obowiązkowo podaj nazwe firmy i numer podatkowy.


short desc icon

Płatność kartą

Płatność kartą kredytową: tymczasowo na stronie można płacić automatycznie tylko kartą Mastercard, ponieważ nasz niezależny partner w zakresie płatności kartą nie może w tej chwili przetwarzać kart VISA. Nasza firma i pracownicy Red-Life nie przechowujemy ani nie mamy dostępu do numeru i danych twojej karty! Wraźliwe teksty i informacje nie pojawia się na wyciągu z karty i konta! Do wszystkich transakcji używamy najnowszego kodu 3D bezpieczne strona, który zapewnia bezpieczne zakupy online!

Po wprowadzeniu i przesłaniu danych karty, Twój bank wyśle Ci SMS-em 1 krótki kod do wprowadzenia jako weryfikacje lub w aplikacji Twojego banku pojawi się komunikat NACISNIJ, który możesz kliknąć i autoryzować, aby natychmiast zrealizować transakcje.

Odrzucone, nieudane transakcje: Twój bank może odmówic realizacji transakcji z powodów nam nieznanych // na karcie nie ma wystarczających srodków // wprowadziłeś błedne imie i nazwisko, numer karty, data ważności, kod bezpieczeństwa // nie autoryzowałeś transakcji za pomoca bezpieczna kodu 3D.
Możesz spróbowac użyć innej karty lub ponownie sprawdzić wprowadzone dane, możesz też poinformować bank, że chciałes zapłacić. Transakcje ze statusem odrzuconym nie zostaną potracone z Twojej karty, co możesz sprawdzić za pośrednictwem bankowości internetowej.


short desc icon

Inne metody płatności

Zewnętrzny link do płatności: Na Twoje życzenie wygenerujemy i wyślemy Ci 1 bezpieczny link do płatności zewnętrznej za pośrednictwem wiadomości e-mail i SMS, który możesz kliknąć, aby zapłacić za pomocą karty VISA i wszystkich innych kart z 0% opłata manipulacyjna. Zewnętrzny link do płatności będzie zawierał Twój unikalny numer ID, który pozwoli nam zobaczyć, że transakcja należy do Ciebie, a także będzie zawierał kwotę, która ustawiłeś w ilości (możesz poprosić o link na unikalną kwotę - minimum 70 kredytów). Jeśli Twoja transakcja sie powiedzie, zostaniemy o tym natychmiast powiadomieni i codziennie w godzinach 09.00-24.00 będziemy ręcznie dopisywać zamówione kredyty do Twojego profilu, a Ty bedziesz otrzymywać powiadomienia na e-mail i SMS! Słowa związane ze stronami Red-Life NIE pojawia się na wyciągu z konta!

Zewnętrznego linku płatniczego można użyć tylko raz, potem za każdym razem trzeba zamawiać nowy, a jest tak samo bezpieczny jak dokonywanie wpłat na stronach Red-Life, ponieważ nasza firma ma umowe z bramka płatniczą, która udostępnia zewnętrzny link płatniczy.

Przelew na nasze konto firmowe: Minimalną wpłata przelewem wynosi 130 kredytów. Wyślemy Ci numer konta firmowego i informacje o przelewie, jak tylko zweryfikujemy, że Twoje dane rozliczeniowe są kompletne. Przelew należy wysłać z własnego nazwiska (lub nazwy firmy) podanego w informacjach rozliczeniowych.
Nie akceptujemy przelewów Revolut, Transferwise (Wise) na to konto firmowe, ponieważ pochodzą z litewskich i belgijskich konta windykacyjnego! Jeśli chcesz przekazać nam pieniądze za pomocą tych aplikacji do wysyłania pieniędzy online, poinformuj nas o tym wcześniej, a my podamy Ci inny numer konta firmowego!

W ciągu 12-24 godzin przelew zostanie odebrany, a Twój kredyt zostanie natychmiast zaksięgowany na Twoim koncie, o czym natychmiast zostaniesz powiadomiony e-mailem i SMS-em!short desc icon

Uzyskaj karty Mastercard

Jeśli nie masz jeszcze karty Mastercard, oto kilka sposób na łatwe zdobycie, w korzystanie (również u nas. Mastercard oferuję kilka opcji na swojej stronie internetowej:
- Mastercard z doładowaniem Paypal: https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/paypal-prepaid-mastercard
Wszystko czego potrzebujesz to 1 konto Paypal, zamawiasz przez online, a otrzymasz pocztą w ciągu 7-10 dni roboczych. Możesz aktywować na swoim koncie Paypal i przesłać na nie pieniądze którymi od razu możesz używać u nas (równiez).

- Doładowanie Revolut Mastercard: https://www.revolut.com/hu-HU/cards/
Revolut jest znany i zaufany na całym świecie, można za jego pomocą wysłać pieniądze, kupować kryptowaluty (Bitcoin itp) i inwestować. Można (równiez) płacić kartą MasterCard, a nawet wygenerować jednorazowy numer karty, który zmienia się po każdej płatności. Posiadają profesjonalną aplikację, dzięki czemu masz wszystko pod kontrolą!

- Karty podarunkowe:https://www.giftcards.eu/en/home


short desc icon

O płatności Bitcoin

Aby doładować swój kredyt wybierz płatność bitcoin a następnie kliknij na:
- Skopiuj adres naszego portfela bitcoin ze strony (dostępny jest równiez kod QR)
- Jeśli kupujesz gotówka lub karty osobiście, możesz znaleźć najbliższy automat Bitcoin, obejrzyj film instruktażowy i kup tyle Bitcoinow, ile potrzebujesz.
- Podczas procesu kasowego wpisujemy adres naszego portfela, na który chcemy, aby Bitcoin dotarła.
- Możesz wysłać nam wiadomość e-mail na adres [email protected], najlepiej z zarejestrowanym adresem e-mail, abyśmy mogli zidentyfikować transakcje i natychmiast doliczyć do Twojego profilu.
- Jeśli chcesz płacić z telefonu komórkowego z domu, możesz zarejestrować sie na stronie https://hu.coincash.eu/ ,gdzie możesz kupic bitcoiny przelewem, lub możesz kupić bitcoiny w aplikacji bankowości internetowej Revolut.

Kup bitcoin z bankomatu w Polsce film instruktażowy tutaj! Bankomaty Bitcoin na Węgrzech interaktywną mapa tutaj! Automaty z Bitcoinami za granicą mapa tutaj! Więcej węgierskich firm spzedających bitcoina: https://coinmixed.eu , https://www.mrcoin.eu/hu/ .


short desc icon

Żądanie danych kontaktowych z darmowych ogłoszeń

Dane kontaktowe nie są pokazywane w darmowych ogłoszeniach, ale zainteresowane strony mogą ZAPYTAĆ o dane kontaktowe (numer telefonu, viber, whatsapp, email, adres www) podane w ogłoszeniu, co jest odpłatnie, więc aby uzyskać dostęp do tej funkcji, wymagana jest rejestracja / logowanie / przesłanie kredytu.

Dane kontaktowe można pobrać tylko w przypadku ogłoszeń, w których zostały podane! Tam, gdzie nie podano numeru telefonu, wskażemy go dla Ciebie w ogłoszeniu! Wszystkie numery telefonów są zweryfikowane w miarę naszych możliwości, więc masz niemal gwarancje, że otrzymasz prawdziwy, działający numer telefonu. Uwaga, darmowe ogłoszenia nie są zweryfikowanymi reklamodawcami!short desc icon

Żądanie danych kontaktowych z profilu użytkownika

Nasi użytkownicy, którzy szukają pracy lub oferują pracę, mają również możliwość ustawienia swoich danych kontaktowych w profilu jako publicznych, czyli dostępnych dla innych zarejestrowanych użytkowników (odplatnie). Dostęp do profilu naszych użytkowników można uzyskać z menu wszyscy użytkownicy, w polu kontaktowym każdego ogłoszenia o pracę, w komentarzach na forum oraz w wiadomościach prywatnych.

Klikając na przycisk ZAPYTAJ obok danych kontaktowych użytkownika na stronie profilu użytkownika (wymagana płatność), natychmiast pokażemy Ci dane kontaktowe użytkownika, które możesz pózniej przeglądać.


short desc icon

Powiadomienia e-mail i SMS, newsletter, rezygnacja z subskrypcji, monitor reklam

Rejestrując się lub wypełniając formularz zgłoszeniowy, zgadzasz się na warunki Red-Life, w tym na otrzymywanie powiadomień e-mail i SMS oraz newsletterów. Nigdy nie będziemy spamować ani wysyłać Ci bezwartościowych wiadomości. Na dole każdego maila znajdziesz informacje potrzebne do rezygnacji z subskrypcji! REZYGNACJA z subskrypcji jest możliwa za pomocą 1 kliknięcia na przycisk rezygnacji z subskrypcji znajdujący się na dole maili z newsletterem lub jeśli nie chcesz otrzymywać od nas żadnych maili, spowoduje to usunięcie Twojego profilu.

- Wysyłamy naszym reklamodawcom powiadomienia e-mail i SMS po tym, jak ogłoszenie zostało wyróżnione i wygasło, a także po tym, jak kredyty zostały doładowanie! Dodatkowo, od czasu do czasu możemy wysyłać inne wyróżnienia ogłoszeń lub newslettery prezentujące nasze usługi.
- Dla naszych użytkowników poszukujących pracy wysyłamy jedynie powiadomienia e-mail po skorzystaniu z funkcji serwisu: prywatna wiadomość, komentarz na forum, prośba o kontakt. Dodatkowo możemy czasami wysyłać wiadomości e-mail w formie newslettera z przydatnymi i ważnymi informacjami oraz ofertami pracy!

- Monitor reklam, czyli zapisana funkcja wyszukiwania:
- Na górze listy ogłoszeń, w polu wyszukiwania możesz ustawić alert mailowy, aby otrzymywać oferty pracy, które są dla Ciebie istotne. Co 2 dni będziemy wysyłać Ci e-mail z nowymi ofertami (ogłoszeniami), które są dla Ciebie ważne, z czego w każdej chwili możesz zrezygnować w swoim profilu!
- Możesz zapisać się do więcej niż jednej kategorii i/lub kraju: jeśli interesują Cię "prace erotyczne" tylko w "Szwajcarii", ustaw kategorię "prace erotyczne" i kraj "Szwajcaria".


short desc icon

Zgłaszanie

Funkcja zgłaszania dostępna jest w polu kontaktowym każdego ogłoszenia, w komentarzach na forum, na stronie profilu użytkownika oraz dla ogłoszeniodawców w strefie dla zgłaszających.

Zgłaszaj treści tylko wtedy, gdy znalazłeś wyraźnie nieprawdziwe informacje lub nielegalną działałność. Jeśli masz osobisty problem z daną treścią, opowiedz swoją historię jak najbardziej szczegółowo. Wszystkie zgłoszenia będą traktowane poważne i szczegółowo badane tak szybko jak to możliwe, a osoba zgłaszająca zostanie poinformowana!


short desc icon

O nas, czyli historia Red-Life

W 2014 roku uruhomiona została pierwsza strona z ogłoszeniami Red-Life tylko w języku węgierskim, z minimalnymi funkcjami. W tamtym czasie nie było dedykowanych stron z ofertami pracy erotycznej, więc istniało duże zapotrzebowanie na portal, który był niezawodny i oferował pełną paletę ofert pracy dla doroslych.

Jednym z naszych celów było stworzenie wiarygodnego i niezawodnego serwisu ogłoszeniowego, w którym osoby poszukujące pracy i ogłoszeniodawcy mogliby łatwo i bezpiecznie nawązać kontaktu ze sobą. Ważne było dla nas, aby móc odfiltrować wszystkie "problematyczne" ogłoszenia, więc zainwestowaliśmy wiele wysiłku i pieniędzy w rozwój i testowanie zabezpieczeń. Przez lata zdobyliśmy wiele doświadczeń i udało nam się zapewnić, że na stronach ogłoszeniowych Red-Life znajdują się teraz tylko sprawdzone, bezpieczne i uczciwe oferty pracy.

W 2016 roku sieć ogłoszeń o pracę Red-Life działała już w 7 językach i 9 krajach, z ponad 50 000 ofertami pracy w języku węgierskim, słowackim, czeskim, polskim, rumuńskim, angielskim i niemieckim.

Dla każdego języka ruch reklamowy, popularność i tłumaczenie treści zostały zbudowane przy użyciu lokalnego języka ojczystego danego kraju. Udało nam się dostać na szczyt wyszukiwania Google dla wszechobecnego słowa kluczowego "praca erotyczna" we wszystkich językach, a z każdym dniem mamy więcej zarejestrowanych użytkowników. Jesteśmy również obecni na portalach społecznościowych (facebook, instagram, twitter, tik-tok) docierając do ponad 10.000 followersów z modnym i nowoczesnym udostępnianiem wideo oraz przydatnymi i ważnymi artykułami.

W 2018 roku uruchomiliśmy również hiszpańską stronę ogłoszeniową Red-Life, przynosząc naszą całkowitą liczbę do 12 stron ogłoszeniowych w 8 językach, obejmujących Europę i większość krajów na całym świecie. Od tego czasu Red-Life stała się najpopularniejszą stroną z ogłoszeniami o pracy erotycznej na Węgrzech, w Europie i prawdopodobnie na świecie.

Wśród członków naszego stałego zespołu można znaleźć wartościowych współpracowników, takich jak Kierownik sprzedazy / Administratorzy /Kreatywny Grafik / Programista / Kierownik projektu / Księgowy - Sekretarka - Asystentka! Nasz stały zespół składa się z tłumacza - tłumacza ustni, którzy nie są pełnoetatowi, ale dostępni 24 godziny na dobę i tłumaczą język angielski, niemiecki, słowacki, czeski, polski, rumuński, hiszpański!

Najszybsze i najnowocześniejsze na świecie serwery Amazon zapewniają bezpieczne, szybkie i niezawodne działanie. Nasze strony korzystają z certyfikatów HTTPS, a płatności kartą są chronione 256-bitowym szyfrowaniem. wszystkie strony z ogłoszeniami Red-Life są chronione przez wiodącą na świecie firmę ochronną przed atakami hakerów, Ddos i innymi, których mieliśmy mnóstwo. Ponad 100.000 maili wysyłanych miesięcznie jest zabezpieczonych przez 2 nasze własne serwery SMTP o dużej pojemności, a SMS-y są również wysyłane przez naszą własną bramkę SMS.

W ciągu ostatnich 10 lat spędziliśmy niewyobrażalną ilość czasu na rozwijaniu, tłumaczeniu, wymyślaniu i projektowaniu nowych funkcji dla stron reklamowych Red-Life, co oczywiście wiąże się z ogromnymi nakładami nawet dzisiaj, gdyż profesjonalny biznes internetowy musi być stałe rozwijany i rozbudowywany.

Kiedy doładujesz konto lub zamawiając reklame, zawsze pamiętaj, że nasze stałe miesięczne koszty utrzymania stały się niezwykłe wysokie do 2023 roku, ale dochody są również niezbędne do sprawnego i płynnego działania stron, a my stałe inwestujemy dużą część tych dochodów w rozwój stron!

Red-Life jest prowadzona przez firmy zarejestrowane w Unii Europejskiej jako płatnicy VAT, więc na wszystkie dochody wystawiamy faktury VAT i płacimy odpowiedni VAT podatki w każdym kraju.

Liczby statystyczne, dane i objętości na naszych stronach reklamowych stałe zmieniają się automatycznie i są wyświetlane albo przez naszą własną bazę danych, albo przez Google Analytics lub Search Console. Nie ma tu żadnych sztuczek, tylko prawdziwe dane z nich pochodzące, które odzwierciedlają ogólną siłę Red-Life.

Ogólnie rzecz biorąc, strony ogłoszeniowe Red-Life(8 języków, 12 domen) osiągają dziennie 5000+ odwiedzających poszukujących i oferujących pracę erotyczną, którzy do tej pory 118317 wypełniły formularz zgłoszeniowy. 61043 oferty pracy, które do tej pory wyświetlaliśmy i 688294 razy osoby poszukujące pracy nawiązali kontaktu z naszymi reklamodawcami.
w liczbach (statystyki 1 miesiąc - 3 miesiące -1 rok)
Źródła: google analityce i narzędzia dla webmasterów
5 837 +6%

Nasz unikalny polski użytkownik 29338 razy korzystał z serwisu ogłoszeniowego w ciągu ostatniego miesiąca

15 255 +23%

kliknięć i 123179 razy pojawiliśmy się w Google w ciągu ostatnich 3 miesięcy!

73 954 +13%

klikniec i 642951 razy pojawilismy sie w Google w ciagu ostatniego 1 roku!

Podstawowe koncepcje

Praca erotyczna to praca, którą może wykonać tylko osoba w wieku 18+, ponieważ obejmuje ona usługi seksualne, w zamian klient płaci pieniądze lub kupuje drogie prezenty. Usługi sekretarza mogą obejmować prawie wszystko, nawet pracę dorosłych bez seksu, np. fetysz, kobieca dominacja, masaż, praca hostessy, kamera internetowa lub taniec, ale wybór należy zawsze do ciebie, nikt nie może zmusić cię do seksu. Zazwyczaj rozróżniamy między pracą erotyczną incall i outcall, więc osoba zajmująca się seksem może pracować w studiu, prywatnym salonie lub burdelu, a oder może to być wyjazd, więc spotykają się gdzieś z gościem, którym może być hotel, dom klienta lub gdziekolwiek indziej .. I nie ma znaczenia, czy jesteś chłopcem, dziewczynką, transem, czy nawet swoją orientacją seksualną, ponieważ każda dorosła osoba może być eskortą lub pracownikiem seksualnym.

Większość ludzi uważa, że praca towarzyska to tylko praca seksualna, ale tak naprawdę oznacza towarzystwo, np. zamożni mężczyźni, którzy są samotni lub chcą się dobrze bawić, płacą za czas dziewczyny towarzyskiej, aby być z nią. Chcą pominąć część randkową i przejść do najlepszego czasu, więc w zasadzie ci mężczyźni chcą wynająć dziewczynę na krótki okres. Nazywamy to wyjazdem, jeśli gość zamówi firmę do pokoju hotelowego, domu lub domu weekendowego itp. Są też dziewczyny towarzyskie VIP lub wysokiej klasy, które są szczególnie drogie i tylko najbogatsi mogą zapłacić za usługi towarzyskie, które obejmują doświadczenie z dziewczyną „GFE”, co oznacza, że dziewczyna towarzysząca traktuje gościa, jakby był jego prawdziwą dziewczyną.

Masaż erotyczny jest również kategorią pracy erotycznej, ponieważ masażystki mogą oprócz masażu świadczyć dodatkowe usługi! Oczywiście możesz ubiegać się o normalną pracę masażu, ale jeśli chcesz zaoferować więcej w swoim serwisie, możesz wybrać jedną z masaży erotycznych, aby uzyskać większe zarobki. Istnieje kilka rodzajów klasycznego masażu sportowego, który jest całkowicie wolny od seksu i bez erotycznych prac, ale w Red-Life zwykle znajdziesz pracę z masażem tantrycznym, który zapewnia doświadczenie tantryczne, zwane także dotykaniem duszy przez ciało! W każdym przypadku przed wypełnieniem wniosku zapytaj o konkretną pracę, jaki to jest masaż i jakie są oczekiwane usługi.

Wiarygodna strona reklamowa

Działamy jako niezależny i bezstronny serwis ogłoszeniowy i mamy maksymalna kontrole nad wszystkim treściami, które dodamy (ogłoszenia, reklamodawcy, forum)

Najwięcej zarejestrowanych członków

Obecnie mamy aktywnych zarejestrowanych członków i dodajemy nowych użytkowników każdego miesiąca, wszyscy szukają lub oferują prace erotyczna. Dołącz do nas!

100% dyskrecji i bezpieczeństwa

Oferujemy maksymalna dyskrecje i bezpieczeństwo zarówno dla wnioskodawców jak i reklamodawców. Aby to zapewnić, stosujemy liczne zabezpieczenia i funkcje kontrolne.

Sprawdzone, prawdziwe oferty pracy

Wszystkie oferty pracy są natychmiast i rygorystycznie sprawdzane, a wszelkie nieprawdziwe lub podejrzane ogłoszenia są filtrowane zanim pojawia się na stronie! Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje bezpieczeństwo!

Przydatne wiadomości i funkcje

Zapewniamy przydatne i istotne informacje ze świata pracy erotycznej, a także oferujemy doskonałe funkcje dla osób poszukających pracy i oferujących prace. Zarejestruj się i zaloguj w każdej chwili!

Sprawdzono / Nie sprawdzono

Ocenę każdego ogłoszenia i reklamodawcy oznaczamy 3 różnymi symbolami, które są wyświetlane w polu kontaktowym ogłoszenia, w widoku wszystkich list ogłoszeń oraz na profilu reklamodawcy!

Rejestracja

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

Nazwa użytkownika

hasło

hasło ponownie

Adres e-mail

Numer telefonu

(opcjonalnie)

lub
natychmiastowy dostęp z Twojej strony w mediach społecznościowych
Masz już konto?
Zaloguj się!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Mamy już 79 482 użytkowników

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

  • Korzystanie z forum
  • Prywatne wiadomości pomiędzy zarejestrowanymi członkami
  • Dodaj do ulubionych, oglądaj reklamy
  • Szybka ścieżka składania wniosków, automatyczne wypełnianie danych kontaktowych
  • Uzyskaj dane kontaktowe z bezpłatnego ogłoszenia lub profilu użytkownika
  • Tajna praca i oferty reklamowe
  • Odkrywanie ukrytych kandydatów
Treść, obrazy i tekst na tej stronie mogą mieć charakter erotyczny i są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych użytkowników, a dla niektórych osób mogą być obraźliwe. Treści na tej stronie są dodane przez naszych użytkowników i są na ich odpowiedzialność. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat (21 w niektórych krajach) lub jeśli uważasz, że korzystanie ze strony jest nielegalne lub obraźliwe, prosimy o opuszczenie strony.
Klikając na przycisk CZYTAJ WIĘCEJ, wchodzisz na stronę internetowej i jednocześnie oświadczasz, że masz 18 lat lub więcej oraz że zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies w celu zapewnienia najlepszych doświadczeń użytkownika.
Nie pamiętasz hasła?

Wpisz swój zarejestrowany adres e-mail i kliknij na przycisk "Wyślij"! Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby ustawić nowe hasło i natychmiast się zalogować!