Nasz salon działa już ponad 50 lat i to w samym centrum, słabsze dni są więc wykluczone!

Czeka na Ciebie cotygodniowy zarobek 5-7000 CHF!

Jeśli szukasz miejsca nieprzeciętnego, to dobrze trafiłaś! Praca erotyczna w Szwajcarii dla ładnych, uśmiechniętych i chętnych do pracy, chcących dobrze zarobić dziewczyn powyżej 18 roku życia! Nasi goście mają szeroki gest i odwdzięczą się za usługi na najwyższym poziomie.

U nas “jedynym” obowiązkiem dziewczyn jest dobry serwis, o wszystko inne profesjonalnie się zatroszczymy.

Oznacza to, że każda z Was otrzyma profesjonalne portfolio erotyczne do idealnych anonsów oraz reklamę w każdym możliwym miejscu, a wszystko to w 3 krajach (Szwajcarii, Niemczech, Francji), bo przecież Bazylea leży na trzech granicach, tak więc w sposób absolutnie wyjątkowy w 1 mieście możesz mieć klintów z 3 państw! Nie przegap tej okazji!

Jesteśmy jedynym salonem, w którym zostały jeszcze tak wysokie ceny! Praca erotyczna i w eskorcie w jednym, w najsłynniejszym salonie Szwajcarii, w centrum Bazylei, w popularnym, ruchliwym miejscu, w luksusowo wyposażonym mieszkaniu prywatnym, gdzie każdy świetnie zarabia.

Pracujesz maximum z 5-cioma dziewczynami na raz, a każda z was ma osobny pokój z luksusowym wyposażeniem, wi-fi, telewizorem LCD. W kilku pokojach do dyspozycji jest też jacuzzi i sauna.

Reklamujemy się na wszystkich portalach i we wszystkich gazetach, magazynach + stronę internetową salonu odwiedza codziennie 1500+ internautów!

Opinia...

Całe lata szukałam miejsca, gdzie mogłabym pracować w spokoju. Studio Elite to naprawdę luksusowa prywatka z super wyposażeniem, zupełnie jakbym pracowała w jakimś hotelu wellness:)
Amanda

Każdej z dziewczyn poświęcamy osobną uwagę, z pewnością więc w pełni wykorzystasz swoje możliwości!

Najwyższej jakości rekwizyty do pracy dostajesz u nas bezpłatnie, otrzymasz też oczywiście legalne zezwolenie na pracę. Jesteśmy otwarci codziennie od 10.00-24.00, w weekendy od 11.00-03.00

O czystość salonu, przyjmowanie klientów i obsługę połączeń telefonicznych troszczy się recepcja.

Ty musisz zatroszczyć się tylko o siebie i Twoich gości. Zawsze w pełni wykorzystujemy możliwości salonu i pracujących w nim dziewczyn.

Oferujemy zawsze dobre warunki i serwis sprzątający.

Dajemy też możliwość pracy w eskorcie...

Będziesz wyjeżdżać do luksusowych hoteli, do ekskluzywnych, sprawdzonych klientów, płacych nawet wielokrotność ceny mieszkania i zostawiających ogromne napiwki! Eskorta nie jest oczywiście obowiązkowa, jednak stanowi doskonałą okazję do zarobienia doskonałych dodatkowych pieniędzy.

Jest tu jednak jeden dodatkowy warunek: musisz znać język i posiadać odpowiednie ciuchy, szpilki, itp. 

Jesteśmy elitarnym miejscem, a nasz krąg gości wymaga dyskrecji.

Petra

(Viber, Whatsapp) - zgłosisz się po angielsku, niemiecku, polsku, węgiersku, rumuńsku i czesku!

Telefon: +41 76 622 13 94

Viber / WhatsApp

E-mail: [email protected]

Czekam na wszystkich!

 

Galeria:

Bazylea praca erotyczna praca w
Bazylea praca erotyczna praca w
Bazylea praca erotyczna praca w
Bazylea praca erotyczna praca w
Bazylea praca erotyczna praca w