Największy śródmiejski salon erotyczny w Bazylei (Szwajcaria)

szwajcarski właściciel | napiwki w 100% Twoje  | zarobki 5000 chf tygodniowo | profesjonane anonse | fachowa recepcjonistka

Jeśli szukasz miejsca, gdzie CODZIENNIE możesz zarobić MNÓSTWO PIENIĘDZY, to właśnie je znalazłaś! Anons szwajcarskiego właściciela!

Uznany szwajcarski salon erotyczny z wieloletnią tradycją czeka na każdą pełnoletnią dziewczynę, znającą podstawy angielskiego lub niemieckiego i chcącą pracować i zarabiać! Nasza profesjonalna recepcjonistka czeka na Twoje zgłoszenie, a także pomoże w zorganizowaniu przyjazdu i początkach w pracy, 24h na dobę. Kontakt wyłącznie z właścicielem, bez pośredników i żadnych ukrytych opłat.

Salon erotyczny?

W Szwajcarii i w wielu innych krajach pracę erotyczną możesz wykonywać całkiem legalnie w miejscach określanych jako prywatki, studia erotyczne, Salony, bądź salony. Są to najczęściej luksusowe apartamenty, gdzie dyskretnie i bezpiecznie możesz zarabiać pieniądze.

Wszystkie napiwki w 100% Twoje❗

Sprawdzony, hojny (napiwki) krąg stałych gości ze Szwajcarii, Francjii i Niemiec, zainteresowanych jednym miejscem - naszym salonem! Bazylea położona jest na granicach tych trzech państw, dzięki czemu w niepowtarzalny sposób możesz pracować w trzech krajach jednocześnie, w 1 tylko salonie. Na nasz krąg gości z pewnością narzekać nie będziesz. Należą do niego zarówno nowi, jak i powracający klienci, szukający zawsze nowych dziewczyn, tym sposobem natychmiast po podjęciu u nas pracy będziesz zarabiać najwięcej!

Czekamy również na zgłoszenia niewolnic i domin.

Będziesz pracować w rodzinnej atmosferze, wśród sympatycznych dziewczyn, z profesjonalną obsługą recepcji, która pomoże Ci w pracy i zarabianiu pieniędzy! Czekają na Ciebie przestronne, czyste i luksusowo wyposażone, gdzie możesz pracować mając zapewnioną maksymalną dyskrecję.

U nas nie ma przygniatającego tłoku, jednocześnie pracuje maximum 6 dziewczyn!

Wszystkie akcesoria potrzebne do pracy zapewniamy Ci bezpłatnie, w najlepszej możliwej jakości - Twoje zdrowie, higiena i komfort są dla nas ważne. Nie płacisz za napoje, kawę i herbatę, zapewniamy Ci również profesjonalne anonse w internecie i gazetach.

Tygodniowy zarobek 5000 CHF na czysto. Lub więcej! Zależy jedynie od Ciebie!

Jeśli nie dysponujesz erotycznym portfolio, zrobimy Ci profesjonalne zdjęcia do anonsów!

Opinie

Jedno z najlepszych miejsc, gdzie dotychczas pracowałam. Co prawda nie znam perfekt niemieckiego, jednak podstawy całkowicie wystarczyły, byłam w stanie zarezerwować u właściciela termin, pomógł mi on też w zorganizowaniu przyjazdu. Pracuję z sympatycznymi dziewczynami i mam blisko do centrum. Mnie się tu bardzo podoba, myślę, że warto spróbować!
Jenny

Mamy wysokie ceny i załatwiamy zezwolenie na legalną pracę (po upływie 90 dni pomożemy Ci je zdobyć).

Przebywasz u nas bezpłatnie, masz możliwość gotowania-prania, bezpłatne wi-fi, zamykany sejf na wartościowe przedmioty. Blisko do galerii handlowej, możesz więc kupić wszystko, co jest Ci potrzebne, lub wysłać pieniądze do domu.

System rozliczenia dziennego i 100% dyskrecji!

Szwajcarskie szefostwo czeka na każdą, chcącą zarabiać dziewczynę, która pragnie pracować na uczciwych i profesjonalnych warunkach w uznanym miejscu, w otoczeniu sympatycznych dziewczyn i kompetentnej recepcjonistki, z którą może podzielić się pytaniami i problemami. Nie zwlekaj, zgłoś się teraz, pytaj bezpłatnie za pomocą e-maila, sms-a, vibera i whatsappa.

Kontakt po angielsku / niemiecku / węgiersku:

Telefon: +41 76 336 22 68

Viber / WhatsApp

E-mail: [email protected]


Obejrzyj zdjęcia; oto co na Ciebie czeka!

Największy śródmiejski salon erotyczny w
Największy śródmiejski salon erotyczny w
Największy śródmiejski salon erotyczny w
Największy śródmiejski salon erotyczny w
Największy śródmiejski salon erotyczny w
Największy śródmiejski salon erotyczny w
Największy śródmiejski salon erotyczny w
Największy śródmiejski salon erotyczny w
Największy śródmiejski salon erotyczny w
Największy śródmiejski salon erotyczny w
Największy śródmiejski salon erotyczny w