Działający od 10 lat RED-LIFE od 2014 roku jest placem zabaw dla kobiet i mężczyzn sukcesu! Żyj życiem, o jakim zawsze marzyłeś!

profile img
alert icon
Uwaga!
alert icon
Możesz używać swoich danych logowania, swojego profilu i przesłanych kredytów na wszystkich (9) stronach reklamowych RED-LIFE. Wybór języka (strony) znajdziesz na górze strony!

Działający od 10 lat RED-LIFE od 2014 roku jest placem zabaw dla kobiet i mężczyzn sukcesu! Żyj życiem, o jakim zawsze marzyłeś!

2023-07-30
(zaktualizowano 5 miesięcy temu)
439
wyświetleń

Słowniczek zawodów tanecznych! Co oznacza striptiz, taniec na kolanach, gogo, hostessa barowa?

Słowniczek zawodów tanecznych! Co oznacza

Dowiedz się więcej o wszystkich rodzajach zawodów tanecznych i związanych z nimi koncepcjach

Uwaga! Właściciel i zespół stron z ogłoszeniami Red-Life nigdy nie oferowali, nie oferują i nie będą oferować żadnego rodzaju pracy erotycznej, ani nie zachęcają ani nie namawiają nikogo do wykonywania podobnej pracy. Strona zawiera wyłącznie ogłoszenia zamieszczane przez reklamodawców, za które biorą oni odpowiedzialność.

Praca tancerki striptizu jest jednym z najprostszych i najbardziej znanych rodzajów pracy erotycznej i zazwyczaj jest wolna od seksu, ale obecnie praca taneczna jest bardzo często łączona z pracą seksualną! Wyróżniamy kilka rodzajów pracy tanecznej i zazwyczaj odbywają się one w klubach nocnych lub na imprezach, a także w domu klienta.

Striptiz praca za granicą

Najpopularniejsze kraje, w których striptizerki wyjeżdżają tańczyć w Europie to głównie Szwajcaria, Austria, Niemcy i Anglia, podczas gdy kilka lat temu najpopularniejszymi krajami, w których pracowało wiele striptizerek były Włochy, Sardynia, Hiszpania i Grecja. Te ostatnie kraje nie są już atrakcyjne dla tancerek, ale w krajach niemiecko- i anglojęzycznych striptiz i pole dance oferuje doskonałe zarobki i warunki dla wielu dziewczyn.

Oferty pracy w tańcu są regularnie zamieszczane w ogłoszeniach Red-Life, a wszystkie znane firmy taneczne i agencje taneczne są również dostępne na naszych stronach.

Lokalne oferty pracy ze striptizem w Polsce

Praca ze striptizem w Polsce jest dostępna głównie w dużych miastach - wiele dziewczyn pracuje tam jako tancerki, striptizerki, tancerki na rurze i tancerki na stołach. Większość ofert pracy związanych z tańcem jest oferowana w klubach nocnych, klubach ze striptizem i barach z tańcem stołowym, ale oferty pracy związane z tańcem gogo również cieszą się dużym zainteresowaniem.

Czy praca striptizerki jest wolna od seksu?

Tancerki nie są prostytutkami: w rzeczywistości nie pokazują nic więcej niż to, co moglibyśmy zobaczyć na plaży, więc jest to praca erotyczna bez seksu.

I choć ich ruchy doprawione są erotyzmem, muszą pozostać w granicach dobrego smaku.

Striptiz to sztuka rozbierania się, a nie sprzedawania ciała. Oczywiście nie oznacza to, że na stronach Red-Life nie można natknąć się na ogłoszenie, w którym poszukiwana jest tancerka np. do szwajcarskiej pracy erotycznej lub do niemieckiego baru tańca stołowego, ale oznacza to również pracę seksualną. Jednak w takim przypadku charakter pracy jest już wyjaśniony w ogłoszeniu erotycznym. Najczęściej szukają dziewczyn do sex pracy, ale ponieważ mają miejsca do występów / sceny / bary ze striptizem, dziewczyna z doświadczeniem w tańcach erotycznych może liczyć na wyższe zarobki.

Oferty pracy związane z tańcem erotycznym obejmują oferty pracy związane z tańcem gogo, tańcem na kolanach, tańcem ze striptizem, tańcem na stole i tańcem chippendale. A jeśli chcesz mieć pewność, że znalazłeś odpowiednie miejsce pracy dla siebie, zawsze pytaj dokładnie, czego od ciebie oczekują, aby nie było żadnych nieporozumień!

Prowizja za drinki w klubach erotycznych

Konsumpcja najczęściej łączyła się z pracą taneczną, ponieważ było to zwykle główne źródło dochodu tancerzy. Konsumpcja oznacza, że tancerka schodzi do gości po swoim pokazie i zaprasza się na jednego drinka, który jest oczywiście bardzo drogi i otrzymuje wcześniej ustaloną stałą prowizję od ceny, która zwykle wynosi 30%. Oznacza to sporą prowizję za szampany o wartości 100-200 euro. Jeśli wykonujesz tego rodzaju pracę za granicą, zdecydowanie będziesz potrzebować stabilnych umiejętności językowych, ponieważ im więcej czasu możesz rozmawiać, tym większej prowizji możesz się spodziewać.

Oferty pracy związane z tańcem GOGO

Taniec gogo jest nieco bliższy utworom erotycznym, a jednak trochę nie. Jest to interesująca kategoria, ponieważ jeśli się nad tym zastanowić, prawdopodobnie widziałeś dziewczyny tańczące w nocnym klubie w pewnych strojach dla zabawy, podczas gdy inni ludzie faktycznie by za to zapłacili. Ta kategoria nie różni się zbytnio.

Zasadniczo oznacza to tańczenie w nocnych klubach i klubach w prowokujących, seksownych ubraniach + najwyraźniej jest to praca w nocy. Dobra sylwetka i oczywiście dobry ruch to podstawowe wymagania, ale nie oznacza to, że musisz być profesjonalnym tancerzem, nawet jeśli zaprzecza temu wiele stron internetowych oferujących drogie lekcje tańca. Z drugiej strony ważne jest, aby dziewczyny, które podejmują pracę jako tancerki gogo lubiły, kochały imprezową atmosferę, radziły sobie z głośną muzyką i co często jest pomijane: miały do tego wytrzymałość.

Chociaż na razie brzmi to łatwo, ale dziewczyna tańczy przez około 20 minut, a gdy robi sobie przerwę, zastępuje ją inna. To wymaga dużo siły, szczególnie w nocy.

Oferty pracy związane z tańcem ze striptizem

Praca ze striptizem wyraźnie oznacza nocną pracę dla dorosłych w klubach i barach.

Striptiz to taniec erotyczny lub egzotyczny, podczas którego wykonawca stopniowo się rozbiera, częściowo lub całkowicie, a wszystko to w uwodzicielski, pożądany sposób. Pokazy striptizu są często zamawiane na prywatne imprezy, ale długoterminowe, ciągłe możliwości pracy można znaleźć w barach i klubach.

Teoretycznie usługa striptizerki obejmuje tylko sam taniec, w większości miejsc nie można dotykać tancerek, co najwyżej do momentu, gdy gość wrzuci pieniądze do jej majtek.

Powszechnie wiadomo, że w większości miejsc tańca można również poprosić o taniec prywatny. W takim przypadku gość udaje się do oddzielnego pokoju lub sali z wybraną tancerką, która tańczy i rozbiera się dla niego osobno, siada mu na kolanach, więc jest tu dużo kontaktu fizycznego.

Aby odnieść sukces w pracy jako tancerz, ważne jest, aby mieć piękny wygląd, ładną twarz i pożądaną sylwetkę. W wielu miejscach zadaniem tancerek jest także nakłonienie gości do konsumpcji, więc muszą one przynajmniej umieć rozmawiać po angielsku.

Wynagrodzenie jest zatem bardzo zróżnicowane. Są miejsca, gdzie dziewczyny otrzymują prowizję od konsumpcji baru, są miejsca, gdzie jest ona stała i są miejsca, gdzie jest stała + prowizja. Warto poświęcić więcej czasu na wybór lokalizacji.

Praca hostessy

Zawody hostess są otoczone nieporozumieniami, ponieważ według pewnej warstwy można je zaklasyfikować jako zawody erotyczne. Odpowiednio oznacza to: Tancerka w nocnym barze lub klubie nocnym. Taniec hostessy rozjaśnia atmosferę w barze i uprzejmie rozmawia z gośćmi.

W rzeczywistości, w 2023 roku, hostessy są bardziej jak promotorzy, sprzedawcy i ludzie, którzy "wabią" do restauracji, ale stewardesy są również tak nazywane. W obu przypadkach można powiedzieć, że hostessy nie świadczą usług seksualnych.

Najnowsze aplikacje

REKOMENDACJE PRACE EROTYCZNE
REKOMENDACJE PRACA EROTYCZNE to wyłącznie serwisy pracy Red-Life, z regularnie aktualizowanymi ofertami pracy na doskonałych warunkach i bez niespodzianek! Nasi zweryfikowani i rekomendowani reklamodawcy tutaj reklamują się od wielu lat z tymi samymi warunkami i dostępnością, wierzymy, że są najbardziej wiarygodni we wszystkich dziedzinach.

Dużo gości, dużo pieniędzy! W
+41 79 5
pokaż
2 doskonałe szwajcarskie apartamenty prywatne
+41 76 6
pokaż
Możesz także wybrać między pracą
‪+41 
pokaż
Małe, prywatne apartamenty w trzech
+41 79 1
pokaż
5-piętrowy luksusowy hotel z recepcją
+31 648
pokaż
15.000 EUR miesięcznie - wypróbuj
+43 660
pokaż
Wyjątkowo wysokie zarobki dzięki systemowi
+41 76 5
pokaż
Pracuj w Holandii w najlepszych
+31 648
pokaż
Witamy w kantonie LEGUAN Schaffhausen:
+36 70 2
pokaż
2 luksusowe studia erotyczne w
+41 76 7
pokaż

Tak się dzieje na forum

Pracę erotyczną
reklamy wideo

Przydatne informacje

w liczbach (statystyki 1 miesiąc - 3 miesiące -1 rok)
Źródła: google analityce i narzędzia dla webmasterów
5 837 +14%

Nasz unikalny polski użytkownik 29338 razy korzystał z serwisu ogłoszeniowego w ciągu ostatniego miesiąca

15 255 +20%

kliknięć i 123179 razy pojawiliśmy się w Google w ciągu ostatnich 3 miesięcy!

73 954 +6%

klikniec i 642951 razy pojawilismy sie w Google w ciagu ostatniego 1 roku!

Podstawowe koncepcje

Praca erotyczna to praca, którą może wykonać tylko osoba w wieku 18+, ponieważ obejmuje ona usługi seksualne, w zamian klient płaci pieniądze lub kupuje drogie prezenty. Usługi sekretarza mogą obejmować prawie wszystko, nawet pracę dorosłych bez seksu, np. fetysz, kobieca dominacja, masaż, praca hostessy, kamera internetowa lub taniec, ale wybór należy zawsze do ciebie, nikt nie może zmusić cię do seksu. Zazwyczaj rozróżniamy między pracą erotyczną incall i outcall, więc osoba zajmująca się seksem może pracować w studiu, prywatnym salonie lub burdelu, a oder może to być wyjazd, więc spotykają się gdzieś z gościem, którym może być hotel, dom klienta lub gdziekolwiek indziej .. I nie ma znaczenia, czy jesteś chłopcem, dziewczynką, transem, czy nawet swoją orientacją seksualną, ponieważ każda dorosła osoba może być eskortą lub pracownikiem seksualnym.

Większość ludzi uważa, że praca towarzyska to tylko praca seksualna, ale tak naprawdę oznacza towarzystwo, np. zamożni mężczyźni, którzy są samotni lub chcą się dobrze bawić, płacą za czas dziewczyny towarzyskiej, aby być z nią. Chcą pominąć część randkową i przejść do najlepszego czasu, więc w zasadzie ci mężczyźni chcą wynająć dziewczynę na krótki okres. Nazywamy to wyjazdem, jeśli gość zamówi firmę do pokoju hotelowego, domu lub domu weekendowego itp. Są też dziewczyny towarzyskie VIP lub wysokiej klasy, które są szczególnie drogie i tylko najbogatsi mogą zapłacić za usługi towarzyskie, które obejmują doświadczenie z dziewczyną „GFE”, co oznacza, że dziewczyna towarzysząca traktuje gościa, jakby był jego prawdziwą dziewczyną.

Masaż erotyczny jest również kategorią pracy erotycznej, ponieważ masażystki mogą oprócz masażu świadczyć dodatkowe usługi! Oczywiście możesz ubiegać się o normalną pracę masażu, ale jeśli chcesz zaoferować więcej w swoim serwisie, możesz wybrać jedną z masaży erotycznych, aby uzyskać większe zarobki. Istnieje kilka rodzajów klasycznego masażu sportowego, który jest całkowicie wolny od seksu i bez erotycznych prac, ale w Red-Life zwykle znajdziesz pracę z masażem tantrycznym, który zapewnia doświadczenie tantryczne, zwane także dotykaniem duszy przez ciało! W każdym przypadku przed wypełnieniem wniosku zapytaj o konkretną pracę, jaki to jest masaż i jakie są oczekiwane usługi.

Wiarygodna strona reklamowa

Działamy jako niezależny i bezstronny serwis ogłoszeniowy i mamy maksymalna kontrole nad wszystkim treściami, które dodamy (ogłoszenia, reklamodawcy, forum)

Najwięcej zarejestrowanych członków

Obecnie mamy aktywnych zarejestrowanych członków i dodajemy nowych użytkowników każdego miesiąca, wszyscy szukają lub oferują prace erotyczna. Dołącz do nas!

100% dyskrecji i bezpieczeństwa

Oferujemy maksymalna dyskrecje i bezpieczeństwo zarówno dla wnioskodawców jak i reklamodawców. Aby to zapewnić, stosujemy liczne zabezpieczenia i funkcje kontrolne.

Sprawdzone, prawdziwe oferty pracy

Wszystkie oferty pracy są natychmiast i rygorystycznie sprawdzane, a wszelkie nieprawdziwe lub podejrzane ogłoszenia są filtrowane zanim pojawia się na stronie! Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje bezpieczeństwo!

Przydatne wiadomości i funkcje

Zapewniamy przydatne i istotne informacje ze świata pracy erotycznej, a także oferujemy doskonałe funkcje dla osób poszukających pracy i oferujących prace. Zarejestruj się i zaloguj w każdej chwili!

Sprawdzono / Nie sprawdzono

Ocenę każdego ogłoszenia i reklamodawcy oznaczamy 3 różnymi symbolami, które są wyświetlane w polu kontaktowym ogłoszenia, w widoku wszystkich list ogłoszeń oraz na profilu reklamodawcy!

Rejestracja

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

Nazwa użytkownika

hasło

hasło ponownie

Adres e-mail

Numer telefonu

(opcjonalnie)

lub
natychmiastowy dostęp z Twojej strony w mediach społecznościowych
Masz już konto?
Zaloguj się!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Mamy już 79 482 użytkowników

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

  • Korzystanie z forum
  • Prywatne wiadomości pomiędzy zarejestrowanymi członkami
  • Dodaj do ulubionych, oglądaj reklamy
  • Szybka ścieżka składania wniosków, automatyczne wypełnianie danych kontaktowych
  • Uzyskaj dane kontaktowe z bezpłatnego ogłoszenia lub profilu użytkownika
  • Tajna praca i oferty reklamowe
  • Odkrywanie ukrytych kandydatów
Treść, obrazy i tekst na tej stronie mogą mieć charakter erotyczny i są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych użytkowników, a dla niektórych osób mogą być obraźliwe. Treści na tej stronie są dodane przez naszych użytkowników i są na ich odpowiedzialność. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat (21 w niektórych krajach) lub jeśli uważasz, że korzystanie ze strony jest nielegalne lub obraźliwe, prosimy o opuszczenie strony.
Klikając na przycisk CZYTAJ WIĘCEJ, wchodzisz na stronę internetowej i jednocześnie oświadczasz, że masz 18 lat lub więcej oraz że zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies w celu zapewnienia najlepszych doświadczeń użytkownika.
Nie pamiętasz hasła?

Wpisz swój zarejestrowany adres e-mail i kliknij na przycisk "Wyślij"! Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby ustawić nowe hasło i natychmiast się zalogować!