Praca erotyczna i w Eskorcie blisko potrójnej granicy, w Niemczech!

Niemcy, Francja, Luksemburg, a nawet Belgia - goście z tych państw będą Cię odwiedzać! Nasi stali klienci gotowi są nawet podróżować, bo przyciąga ich do nas gwarancja jakości. Właśnie dlatego możemy pozwolić sobie na najwyższe ceny w okolicy!

Dzięki oferowanym przez nas najwyższej jakości usługom, w promieniu 50 km nie mamy praktycznie żadnej konkurencji, tak więc możemy Ci zagwarantować mnóstwo klientów, a uczciwa właścicielka we wszystkim Ci pomoże. Kładziemy ogromny nacisk na satysfakcję pracujących u nas dziewczyn, o czym świadczy liczba dziewczyn, które do nas wracają. Praca u nas jest w 100% legalna, osobiście zgłaszamy wszystkich do ubezpieczenia!

Odstępne 50% + WSZYSTKIE napiwki Twoje!

Miejsce, w którym będziesz pracować - co widać zresztą na zdjęciach - jest w pełni wyposażone, swoich klientów przyjmiesz więc w przyjemnym otoczeniu. Każdy pokój posiada osobną łazienkę z kabiną prysznicową, ponadto jeden z pokojów wyposażyliśmy w wannę, aby zaspokoić wszelkie Twoje potrzeby.

Ponadto bezpłatnie zapewnimy Ci równie luksusową kwaterę, abyś mogła ze spokojem odpoczywać po pracy!

Nasz kierowca jest do Twojej dyspozycji nie tylko podczas pracy w eskorcie; chętnie zawiezie Cię na zakupy, do solarium, czy na trening i dokąd tylko zechcesz!

 WYSOKIE CENY - WYSOKIE ZAROBKI

CODZIENNIE UCZCIWA WYPŁATA za spożyte napoje i czas spędzony w pokoju. Możemy się poszczycić mnóstwem stałych gości, jednak, aby zapewnić Ci super zarobki, Gentlemens Club reklamuje się na portalach erotycznych, Facebooku, a także wielkoformatowych billboardach LED (zwłaszcza w Niemczech i Luksemburgu).

  

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języków nie jest obowiązkowa, będzie jednak zaletą (angielski, niemiecki, francuski)
  • Ukończone 18 lat
  • Atrakcyjny i zadbany wygląd, rzucająca się w oczy uroda
  • Erotyczna garderoba
  • Uczciwe podejście do pracy
  • Komunikatywność

 

Zapewniamy:

  • Szarmanckich i zadbanych klientów
  • Luksusową kwaterę
  • Wyróżnianie anonsów

 ⚠️ Minimalny termin 1 tygodnie, z możliwością przedłużenia, oraz możliwość rezerawacji pobytu na wiele tygodni.

Masz jeszcze pytania? Chcesz aplikować? Pisz / dzwoń śmiało!

Świetne miejsce pracy z możliwością wysokich zarobków: