Od teraz nowe Niemcy znajdują się w stolicy Czech, Pradze; szukamy nowych dziewczyn do naszego sprawdzonego salonu masażu.
Pozwólcie, że przedstawię Wam nasz nowy, luksusowy i szczególnie dyskretny salon masażu, specjalizujący się w wielu rodzajach masażu erotycznego. Do pracy w Pradze szukamy miłych, godnych zaufania, urodziwych dziewczyn i masażystek w wieku powyżej 18 lat. Zapewniamy wysokie zarobki, sympatyczne otoczenie w pracy, infrasaunę, studio SM, dzienną wypłatę i bezpłatną kwaterę w apartamentowcu znajdującym się w pobliżu salonu.

Jesteśmy salonem masażu tantrycznego w Pradze, gdzie Twój dzienny zarobek netto to nawet 3-500 EUR
Pieniądze za uslugi dodatkowe od razu trafiają do Ciebie i nie podlegają odstępnemu. Usługi dodatkowe to u nas tylko i wyłącznie Twój wybór. Szukamy masażystek do pracy przy masażu erotycznym oraz masażu tantrycznym, nuru i lingam, ale czekamy również na dziewczyny zainteresowane klasyczną pracą erotyczną. Gwarantujemy profesjonalne anonse, rekwizyty potrzebne do pracy, obsługę recepcji, która komunikuje się z klientami i wiele innych.
Ładna, atrakcyjna dziewczyna może w ciągu dnia wykonać 3-5 masaży. 
Jeśli zdecydujesz się na usługi dodatkowe, możesz liczyć na naprawdę dobre zarobki, ponieważ większość naszych klientów bardzo sobie ceni usługi spoza cennika. Miejsce zostało totalnie odnowione i czeka na gości, którzy z pewnością docenią tutejszą atmosferę i nasze masażystki.
Stali i nowi klienci są gwarancją najwyższych zarobków, a szefostwo salonu zapewnia bezstresową pracę i najlepsze warunki. We wszystkim Ci pomożemy i szczerze odpowiemy na wszystkie pytania.
Nasz salon erotyczny w Pradze cieszy się ogromną popularnością, a tutejszy cennik jest naprawdę wart uwagi; nawet w Niemczech nie mają wyższych cen.
Po co jeździć daleko, jeśli w Czechach zarobisz naprawdę sporo? 
Pobieramy uczciwe odstępne (zasięgnij informacji podczas aplikowania), a przyjazna ekipa i szefostwo czekają na Ciebie. U nas będziesz miała idealną okazję wypróbowania siebie w świecie pracy erotycznej, niezależnie od tego, czy przybywasz z Polski, Słowacji, Węgier czy z Czech.
Co to jest masaż erotyczny nuru? 
To niezapomniane doznania erotyczne, gdyż podczas wykonywania masażu wykorzystywany jest specjalny, wyprodukowany na bazie alg nori żel Nuru,
Przyjazd:
Dziewczynom przybywającym z zagranicy (nie z Czech) opłacamy bilet lotniczy. Pieniądze zwracamy oczywiście dopiero po przybyciu na miejsce. 
Jeśli chcesz się sprawdzić w pracy masażystki erotycznej w Czechach, aplikuj teraz!

E-mail non stop: ********** **********
Mobil (iMessage, WhatsApp): ********** Monika
Od teraz nowe Niemcy znajdują
Od teraz nowe Niemcy znajdują
Od teraz nowe Niemcy znajdują
Od teraz nowe Niemcy znajdują
Od teraz nowe Niemcy znajdują
Od teraz nowe Niemcy znajdują
Od teraz nowe Niemcy znajdują
Od teraz nowe Niemcy znajdują
Od teraz nowe Niemcy znajdują
Od teraz nowe Niemcy znajdują