Nie przegap najlepszych ofert pracy! Aby mieć dostęp do TAJNYCH ofert i przydatnych funkcji, ZAREJESTRUJ SIȨ
Największe i najlepiej funkcjonujące Studio Masażu w USA, poszukuje młodych i pięknych kobiet 21-35 lat do masaży erotycznych. Nasza agencja istnieje od ponad 15 lat i działa na terenie miasta Chicago.
Gwarantujemy bezpieczeństwo, dyskrecję i komfort pracy oraz realnie bardzo bardzo wysokie zarobki ********** US DOLLARS dziennie, a nawet więcej w zależności od Twojego nastawienia i zaangażowania – to zależy już tylko od Ciebie ile i jak chcesz pracować. Nasze prowizje dotyczą wyłącznie świadczenia usługi masażu, wszystkie tipy i dodatki są Twoim zarobkiem.
Język angielski i doświadczenie nie jest wymagane choć mile widziane. Na miejscu pomocą Tobie służyć będzie polska koordynatorka, która będzie się Tobą opiekować, zapewniać prace oraz pomagać w codziennym życiu, takie rozwiązanie sprawia, że Twoja praca jest dla Ciebie najłatwiejsza i bezpieczniejsza. Będziesz miała do dyspozycji prywatnie urządzone domy i apartamenty na terenie Chicago jak i w jego centrum.
Nasze dziewczyny maja komfort psychiczny, spokój i gruby portfel. Jeśli masz koleżankę która szuka takiej pracy? To daj jej info.
Zwracamy koszty związane z przylotem do USA
PAMIĘTAJ: od 11 listopada 2019 masz bezwizowa możliwość podróżowania do Stanów Zjednoczonych do 90 dni w celach turystycznych i w celach biznesowych.
Masz pytania, chcesz znać więcej szczegółów to zapraszam do kontaktu e-mail, na pewno oddzwonimy.
Bardzo mile wdziane zdjęcia.