Nie przegap najlepszych ofert pracy! Aby mieć dostęp do TAJNYCH ofert i przydatnych funkcji, ZAREJESTRUJ SIȨ

JOY MODELS

Bezkonkurencyjna, ekskluzywna, odnowiona prywatka w Rothrist

Rothrist to jedno z najpiękniejszych i najbardziej znanych miast w Szwajcarii, gdzie możesz zarobić najwięcej pieniędzy. To również centrum turystyczne i biznesowe, 2 minuty od autostrady Zurych - Bazylea - Lucerna. 

BEZKONKURENCYJNOŚĆ | EKSKLUZYWNE WYPOSAŻENIE  | PROFESJONALNY MARKETING | WŁASNY POKÓJ | GWARANTOWANY ZAROBEK

10 letnia obecność na rynku prywatek, doświadczenie i szef z krwi i kości, który dokładnie wie, czego potrzebujesz, aby czuć się jak najlepiej i zarabiać jak najwięcej pracą erotyczną w Szwajcarii!

Opinie o nas: Moim zdaniem jedną z najistotniejszych rzeczy, oprócz pieniędzy, jest spokojne otoczenie i możliwie największa liczba anonsów. Niedobrze mi się robi, gdy myślę o tych wszystkich cwanych szefach, oszczędzających na anonsach. A to miejsce mi się podoba, dostałam nawet profesjonalne zdjęcia, a każdy anons sprawdziłam. Są idealne:) - Mona

Zapewnimy Ci własny pokój, maksymalną dyskrecję i komfort.

  • Setki powracających, zadowolonych klientów
  • Sympatyczna ekipa, miła recepcjonistka i szefowa
  • Nie mamy 'innych', ukrytych kosztów 
  • Pomagam w przyjeździe i przygotowaniu profesjonalnych zdjęć!
  • Wszystkim dziewczynom organizuję legalne zezwolenie na pracę

Odstępne tylko 50% a usługi ekstra na czysto, tygodniowy zarobek 4000 chf - 5000 chf na czysto.

Odstępne pokrywa koszty rekwizytów do pracy, kwatery, napojów bezalkoholowych i kawy, wi-fi, profesjonalnych anonsów, recepcji, odbierającej za Ciebie telefony i pomagającej Ci zarabiać, podatku i zezwolenia na pracę.   

Jedna z najlepszych w Szwajcarii ofert pracy erotycznej dla dziewczyn, które wiedzą czego chcą i szukają spokojnych warunków. To nie jest Laufhaus, ani klub erotyczny, czy Fkk, lecz profesjonalne - wyposażone w luksusowe meble mieszkanie prywatne. 

Dołącz do ekipy Joy Models, przekonaj się co znaczy praca z profesjonalnymi anonsami, okazyjnym odstępnym, w przyjaznym otoczeniu, z maksymalną dyskrecją i prywatnością

Tel. / viber / whatsapp: ‭+41 76 672 58 85‬ (Joy)

Web: www.joy-models.ch
e-mail: [email protected]

Angielski – niemiecki – węgierski – русский – românesc!