Nie przegap najlepszych ofert pracy! Aby mieć dostęp do TAJNYCH ofert i przydatnych funkcji, ZAREJESTRUJ SIȨ

Wysokie ceny - Wysokie zarobki: 3-6000 CHF / TYDZIEŃ! ⇣

Szukamy nowych dziewczyn między 18 i 40 r.ż. do LEGALNEJ pracy erotycznej w miastach Szwajcarii! Nie przegap, czytaj dalej!

O tych problemach i zmartwieniach możesz już zapomnieć! 

Prezentowane tutaj mieszkania w Chur és Frauenfeld zapewnią Ci wszystko, czego możesz potrzebować! Czeka na Ciebie zezwolenie na pracę, abyś natychmiast mogła zacząć pracować, a zapewniamy też rekwizyty do pracy, abyś natychmiast po przyjeździe nie musiała zaczynać od wielkich zakupów...

Jeśli już mówimy o przyjeździe - wiemy, że może się zdarzyć, że wydatków będzie więcej niż myślałaś lub Twój pobyt przebiegnie inaczej niż się spodziewałaś... Właśnie dlatego opłacamy Ci podróż autobusem! Na miejscu będzie na Ciebie czekać recepcjonistka, która Cię oprowadzi i wszystko pokaże.

Jeśli jesteś ładna i zadbana, skorzystaj koniecznie z tej możliwości! Nie szkodzi, jeśli nie masz profesjonalnych zdjęć; szefowa bezpłatnie załatwi Ci potrzebne do pracy portfolio!

Recepcjonistka pomoże Ci w pracy, nie szkodzi więc, jeśli nie znasz perfekt języka!

Chur jest prawdziwym rajem narciarskim i wakacyjnym - zimowy region z największą liczbą turystów zagranicznych i krajowych - potencjalnymi klientami. 

..tam, gdzie jeździ najwięcej Szwajcarów, a turystyka kwitnie o każdej porze roku. Blisko granica z Liechtensteinem, a więc będziesz w bezpośredniej bliskości najbogatszych ludzi, co oznacza, że miejscowi bogacze i majętni turyści szybko powiększą liczbę Twoich klientów, co wiąże się z extra wysokimi cenami i zarobkami! Możesz również pracować w systemie odsetkowym (50-50%), który obejmuje Twoje anonse, zezwolenie na pracę i wszystko, tak więc oprócz 50% nic nie musisz płacić! Naturalnie wszystkie extra usługi to TWÓJ czysty zarobek!

Maksymalne anonse na największych portalach będą Twoje!

Pytaj / dzwoń / pisz śmiało! Także online na WhatsAppie i Viberze!

Pytaj w e-mailu tutaj  ➸ [email protected]
lub dzwoń: ✆ +41 76 531 90 55