Nie przegap najlepszych ofert pracy! Aby mieć dostęp do TAJNYCH ofert i przydatnych funkcji, ZAREJESTRUJ SIȨ

W dzień: LAUFHAUS, wieczorem: praca erotyczna typu bar + opcja escort cały dzień = Tygodniowe zarobki 5-10.000 EUR!

Dziewczyny w wieku od 18 do 40 lat mogą zgłaszać się do znanego i znanego Chalet Laufhaus w Linz! 0-24 godziny otwarcia i 15-letnia historia gwarantują wysokie zarobki, nie mówiąc już o 50-100 gościach dziennie!

Do zgłoszenia nie jest wymagane profesjonalne portfolio, ponieważ mamy również własnego fotografa!

15-30 dziewczyn pracuje razem (dziewczyny z Europy), więc nie ma problemu, jeśli nie mówisz perfekcyjnie po niemiecku, miła ekipa i recepcjonistka pomogą Ci we wszystkim! Znajomość języka jest zawsze zaletą wszędzie tam, gdzie pracujesz, ale możesz z nami dobrze zarobić także bez znajomości języka niemieckiego!

Wejście to tylko 30 EUR / dzień, nie masz żadnych innych wydatków!

Wstęp obejmuje zimne jedzenie, napoje, zakwaterowanie, sprzęt do pracy, pranie, ogłoszenia, administrację pozwoleniami na pracę i formalności. Extra są wyłącznie Twoje i nic nie jest obowiązkowe, Ty decydujesz, co robisz! Stworzymy osobną reklamę dla każdej dziewczyny, więc będzie mnóstwo gości przyjeżdżających na termin! Ochrona + recepcjonistki są również do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę.

Jesteśmy dumni, że wszyscy, czy to pracująca dziewczyna, czy recepcjonistka czy ochroniarz, współpracują ze sobą w przyjazny, bezstresowy sposób!

Znajdujemy się w centrum Linzu, więc w pobliżu jest Western Union, sklepy, więc wszystko jest w zasięgu ręki. W domu jest nawet solarium! Główny plac Linzu z licznymi restauracjami, kawiarniami, lodziarniami itp. również znajduje się w pobliżu (5 minut). Do największego centrum handlowego Plus City w Górnej Austrii można dojechać taksówką w 15 minut.

  • W przypadku pracy co 6 tygodni wymagana jest kontrola stanu zdrowia.

Jesteśmy elastyczni z rezerwacjami, dajemy 1 tydzień na miejsce i dla siebie, przekonaj się ile możesz zarobić, a następnie przedłuż go w dowolnym momencie!

Zakwaterowanie na osobnym piętrze oferuje w pełni umeblowaną prywatną, cichą strefę dla dziewczyn!

Przyjazny zespół czeka na Twój przyjazd, nie wahaj się zapytać lub jeśli już zdecydowałeś, aplikuj.

Otrzymasz od nas wsparcie w kontaktach z urzędami - chętnie pomożemy! Mówimy po węgiersku - rumuńsku - niemiecku!