Nie przegap najlepszych ofert pracy! Aby mieć dostęp do TAJNYCH ofert i przydatnych funkcji, ZAREJESTRUJ SIȨ
Szukamy pełnoletnich (warunek konieczny) dziewcząt i kobiet z Warszawy, które lubią siebie i lubią się uśmiechać. Nasza oferta pracy skierowana jest do dziewczyn i kobiet otwartych na świat, które mają przez to dużą swobodę i łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Naturalny uśmiech, urok osobisty i wdzięk to podstawa w pracy na czacie. Szybko przekonasz się, że naturalność i uśmiech to cechy, które rozmówcy na video-czatach cenią najbardziej – przecież sama z takimi właśnie osobami najbardziej lubisz się otaczać i rozmawiać! Praca na czacie jako videomodelka jest bezpieczna, wygodna i pozwala Ci zarobić świetne pieniądze.
Na czym polega praca na czacie?
W dużym skrócie na rozmawianiu i nawiązywaniu kontaktów z klientami na videoczacie. Są to głównie mężczyźni, dlatego Twój atrakcyjny wygląd, naturalny uśmiech i pozytywne nastawienie będą kluczem do Twojego sukcesu.
Zatrudniając nasze video-modelki dbamy o ich dyskrecję, ponieważ dobrze wiemy, że praca na czacie bywa błędnie rozumiana i nie najlepiej odbierana przez osoby mało tolerancyjne. Po pierwsze pracujesz z biura, gdzie nikt Ci nie przeszkadza. Nigdzie nie ujawnimy również Twoich danych osobowych (są one niezbędne jedynie do potwierdzenia Twojej pełnoletności i podpisania umowy). W naszej firmie zna je tylko wąska grupa osób z działu księgowego i kadr. Także Twój adres IP jest niejawny i chroniony przez nas.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku – jesteśmy europejskim liderem w branży live czat. Dzięki temu uzyskujemy od zagranicznych portali, z którymi współpracujemy, o wiele wyższe prowizje niż inne studia w Polsce – z największą korzyścią dla naszych video-modelek.