Sprawdzone mieszkania prywatne z 20-letnią przeszłością, w centrum Genewy

Tylko dla wybranych, ładnych - atrakcyjnych - zadbanych dziewcząt pomiędzy 18-35 r.ż., które wiedzą czego chcą!

Podczas minionych 20 lat w najlepszych miastach otwierałem kolejno swoje biznesy, tak więc dziś w samej tylko Genewie dysponuję 8 mieszkaniami prywatnymi i willą. Zatrudniam dziewczyny i recepcjonistki i wszystkim oferuję możliwie najlepsze warunki. Zrobię wszystko, byś zwłaszcza Ty czuła się tu dobrze i osiągnęła maksymalny zarobek! 

✔ Elitarne grono stałych gości z całego świata

✔ Gwiazdy filmu, sportowcy, goście wysokiej rangi

✔ Najwyższe ceny w Europie

✔ Uczciwe, poprawne warunki pracy

✔ Profesjonalne i miłe recepcjonistki pomogą Ci w pracy

✔ Możliwość pracy w eskorcie z EXTRA cenami

✔ Dogodne odstępne: jedynie 40%

Twój dzienny zarobek to ponad 1000 CHF - to już Twoje pieniądze

Anons wideo

☛ Stabilny ruch ☛ Wysokie ceny i zarobki ☛ mnóstwo dobrze płacących klientów - jedno z najbogatszych miast świata

 

Opinie

Gdy przyjeżdżałam pokój był zawsze czysty i uporządkowany, tutaj nie musiałam po nikim sprzątać, jak w innych miejscach. Wysokie ceny z kolei mnie zszokowały - w pozytywnym sensie!
Tina

 

Reklamuję się na 15 różnych szwajcarskich portalach ogłoszeniowych + na własnej stronie internetowej mamy 1500 odwiedzających dziennie + plakaty, radio, samochody reklamowe, gazety, magazyny dla turystów w hotelach.

Jako eskorta trafisz do zdecydowanie najdroższych hoteli i najbogatszych klientów w Genewie. Oznacza to dla Ciebie extrawysokie ceny i rewelacyjne bonusy, które mogą nawet podwoić Twoje zarobki.

Nigdzie indziej nie będziesz pracować za tak wysokie stawki jak w Genewie. Mamy ceny o 30-40% wyższe, niż gdziekolwiek indziej, nawet w samej Szwajcarii.

✗ Znajomość języków nie jest warunkiem, ale francuski i/lub angielski będzie zaletą

✗ Bezpieczne miejsca pracy i czysty krąg gości.

✗ Zezwolenie na pracę kosztuje 20 CHF

 

Musisz wiedzieć, że GENEWA to jedno z najbogatszych miast świata, z mnóstwem potencjalnych klientów i ogromną liczbą przejezdnych gości i turystów. Ponadto ma tu swoją siedzibę wiele światowych organizacji i fundacji, pracują tu też lub/ i żyją dyrektorzy i przedstawiciele gigantycznych koncernów. Ponadto niezliczona ilość gwiazd filmu, sportowców i innych sław... Wszyscy oni mogą być Twoimi klientami! Przyjedź i zdobądź ich teraz!

Każde miejsce zaopatrzone jest w unikalne, luksusowe meble i wyposażenie, aby zapewnić wygodę Tobie i gościom. Do dyspozycji wi-fi, internet, tv, dvd oraz wszystkie  istotne i potrzebne w pracy rekwizyty.

anonse erotyczne Genewa praca erotyczna
anonse erotyczne Genewa praca erotyczna
anonse erotyczne Genewa praca erotyczna
anonse erotyczne Genewa praca erotyczna
anonse erotyczne Genewa praca erotyczna
anonse erotyczne Genewa praca erotyczna

Przed wyjazdem, dla każdej wybranej nowej kandydatki, bezpłatne portfolio przygotowane przez profesjonalnego fotografika, byś i Ty mogła zarabiać maksymalnie już od pierwszego dnia! (szczegóły omówimy)

Możesz przyjechać na minimum 1 tydzień, ale doradzamy 10 dni lub kilka tygodni!

Podróż samolotem do Genewy lub prywatnym autobusem w każde miejsce. Dostaniesz namiary, a w razie potrzeby opłacam podróż.

Telefon: +41 76 531 90 55

Viber / WhatsApp

E-mail: [email protected]

Edina