Najbogatsi klienci czekają na Ciebie na granicy Lichteinsteinu i Szwajcarii

Mało znana możliwość pracy erotycznej dla ładnych, atrakcyjnych i pociągających dziewczyn pomiędzy 18-40 r.ż., w najbogatszym zakątku Europy! Działamy od ponad 20 lat!

zero odstępnego za usługi extra | wysokie ceny i  zarobki | majętni klienci | 50% odstępnego i nic poza tym | przyjazd prywatnym busem opłacam z góry | miłe dziewczyny i recepcjonistka | znajomość języka i profesjonalne portfolio nie jest wymagane


Chcę Wam przedstawić 2 znakomite i mało jeszcze znane miasta w Szwajcarii (CHUR, FRAUENFELD), gdzie możecie pracować bez konkurencji, w należących do mnie luksusowych, nietłocznych prywatkach. Pracuję tylko z porządnymi dziewczynami i miłą recepcjonistką. Odstępne tylko 50%, innych wydatków nie ma, a podróż opłacam z góry. Jeśli troszczysz się o siebie, w obydwu miastach czeka na Ciebie fantastyczny zarobek. Nie szukam topmodelek, wystarczy, że jesteś naturalnie ładna i uśmiechnięta. Zatrudniam niewiele dziewczyn, więc dla każdej wystarczy klientów.

Przygotuję dla Ciebie idealne anonse i sprawię, że dasz z siebie wszystko, jeśli tylko tego chcesz.

Moim zdaniem

Na przestrzeni lat pracowałam w wielu miejscach, ale o Chur nie słyszałam. Niewielu ogłoszeniodawców szuka tutaj dziewczyn, bo nie ma w okolicy wielu takich miejsc, tak że bardzo się ucieszyłam, gdy tu trafiłam i pracowałam niemal sama.
Jennifer

Dla każdej z dziewczyn przygotowujemy możliwie najlepsze i profesjonalne zdjęcia i umieszczamy anonse na wszystkich szwajcarskich portalach ogłoszeniowych + magazynach i gazetach.

Gros naszych gości wpada po prostu z ulicy, mamy też  jednak mnóstwo klientów przychodzących celowo, po przeczytaniu anonsu.

Codziennie i w skali tygodnia mamy stały, stabilny ruch, u mnie zarabiasz codziennie!

Szwajcarskie miasto CHUR to perełka, prawdziwy raj, gdzie przybywa też mnóstwo turystów. Niezbyt daleko od Warszawy, przyjedziesz tu bez problemu zwyczajowym prywatnym busem (który dla Ciebie zorganizuję). Zimą - latem mamy stały ruch i pracujesz jeszcze według starego, korzystnego dla Ciebie cennika. 50% odstępnego i nic poza tym. Będziesz pracować bez stresu, w spokojnym otoczeniu, z luksusowym wyposażeniem i w przyjemnej atmosferze. Zezwolenie na pracę, akcesoria do pracy, napoje i kawę otrzymasz bezpłatnie.

Nie ma kłótni, problemów, nieporozumień, ani ukrytych kosztów!

Dzienny zarobek 1000 CHF - to Twoja część!

 

✔️ Wi-fi, tv, w pobliżu centra handlowe i solarium

✔️ 100% dyskrecji gwarantowane, ode mnie nikt się nie dowie, jak zarabiasz swoje pieniądze.

✔️ Polska nie wyświetla się w anonsach, w kraju nikt nas nie zobaczy!

✔️ Możesz też przyjechać na minimum 1 tydzień!

lichteinstein praca erotyczna Szwajcarii
lichteinstein praca erotyczna Szwajcarii
lichteinstein praca erotyczna Szwajcarii

+ jeszcze 1 możliwość w Frauenfeld (dosłownie: terytorium kobiet), stolicy kantonu Thurgau

Miasto znajduje się w bliskiej odległości od Zurychu i jeziora Bodeńskiego! Znajdziesz tu jedną z najstarszych prywatek, która działa już od 30 lat, dlatego niezależnie od pory roku ruch jest tu stały, a zarobki stabilne!

Odstępne 50-50% - innych wydatków nie masz - zero odstępnego za usługi extra - miła recepcjonistka i dziewczyny czekają - podróż prywatnym busem opłacam z góry. Maksymalne anonse i co tydzień ponad 3000 EUR zarobku!

lichteinstein praca erotyczna Szwajcarii
lichteinstein praca erotyczna Szwajcarii
lichteinstein praca erotyczna Szwajcarii
lichteinstein praca erotyczna Szwajcarii
lichteinstein praca erotyczna Szwajcarii

Edina - właścicielka

Telefon: +41 76 531 90 55

iMessage / Viber / WhatsApp

E-mail: [email protected]

Wszystkie miłe zainteresowane proszę, aby zgłaszając się do mnie, dostarczyły w miarę możliwości dobrej jakości zdjęcie całej sylwetki i numer telefonu. Oddzwaniam niemal natychmiast i podaję termin. W przypadku jakichkolwiek pytań szukaj mnie bezpłatnie na viberze, whatsappie lub napisz e-mail.