Mnóstwo stałych bywalców i wysokie zarobki: prywatne mieszkanie StudioNeu w Bazylei

Wygodne, czteropokojowe, prywatne, szwajcarskie mieszkanie, zapewniające prywatność, miłą atmosferę, szacunek i zrozumienie dla siebie nawzajem - tego możesz spodziewać się po przyjeździe.

Recepcjonistka pomoże Ci we wszystkim, co chcesz: zarezerwuje daty, przetłumaczy i pomoże rozwiązać Twoje codzienne drobne zmartwienia.

Możesz od razu rozpocząć z nami współpracę! Oferujemy świetną okazję na uczciwych warunkach i wysokich zarobkach.

Miniony rok był trudny dla wszystkich, ale wreszcie pojawiła się kolejna okazja do szwajcarskiej pracy erotycznej, w tym znanych już gości Bazylei!

To nie przypadek Bazylea to jedno z ulubionych miast dziewcząt!

Pracujemy z pełną dyskrecją, dlatego strona jest widoczna tylko w Szwajcarii i Niemczech. Godziny pracy są elastyczne i trwają od 1 do 3 tygodni po uzgodnieniu, uczciwa administracja i wypłaty, przyjazna atmosfera.

Nie mamy szczególnych warunków dotyczących aplikacji, ważna jest dla nas przyjazna, życzliwa osobowość i ładny wygląd. Jeśli masz ponad 18 lat, ale nie masz jeszcze 45 lat, czekamy na Ciebie, niezależnie od doświadczenia!

Znajomość języka niemieckiego jest oczywiście zaletą, ale nie jest wymogiem.

  • 100% Prawdziwe informacje, ponieważ dotrzymujemy słowa!
  • 100% dyskrecji!
  • 100% bezpieczeństwa!
  • W 100% elastyczne planowanie, ponieważ wiemy, że czas to pieniądz!
  • 100% legalnej pracy!

Jeśli masz dość obiecywania wszystkich i nigdy nie osiągniesz tego, czego się spodziewałeś, oto szansa na pracę, na którą czekałeś: przyjdź, wypróbuj, a nie będziesz rozczarowany!

Stąd na pewno wrócisz do domu z pieniędzmi!

W erotycznej palecie Basel jesteśmy obecni od 10 lat. W tym czasie możemy liczyć na zaufanie blisko tysiąca stałych bywalców. Ta liczba rośnie z dnia na dzień, podobnie jak potrzeba możliwości ich obsługi w jak najbardziej dyskretny i spersonalizowany sposób.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania telefonicznie!