Praca erotyczna w Szwajcarii: luksusowe prywatne apartamenty Red Rose w kantonach Biel i Berno - jesteśmy otwarci

Szwajcarska praca erotyczna dla wymagających, dekoracyjnych dziewczyn w wieku od 18 do 35 lat, które szukają wyjątkowej pracy erotycznej!

Profesjonalnie zarządzane prywatne apartamenty Red-Rose w kantonie Berno oferują najlepsze zarobki i warunki, więc nie masz nic do stracenia, wypróbuj!

100% legalna praca - tygodniowe zarobki 4-6000 CHF

 #redrose #praca erotyczna #szwajcaria #prywatny #bern #biel 

Co musisz wiedzieć o apartamencie: znajduje się w wymagającej i cichej okolicy, a nie w dzielnicy czerwonych latarni, dzięki czemu goście przyjeżdżający tutaj są dyskretni i niezwykle szarmanccy. Mieszkanie zostało umeblowane z myślą o potrzebach dziewczyn i gości - są wyposażone we wszystko.

Oznacza to, że możesz gotować, piec, prać tak, jak chcesz, tak jakbyś był w domu! W prywatnych apartamentach dostępna jest darmowa sieć WIFI, telewizor, aby poczuć się jeszcze bardziej komfortowo.

Nie musisz pracować w zatłoczonym klubie, aby zarabiać pieniądze, uważamy, że możesz pracować bezstresowo w małym zespole, więc nie ma też „dramatu w miejscu pracy”. W mieszkaniach pracują tylko 2-3 dziewczyny!

Oczywiście zaletą jest znajomość języka, jednak nie stanowi to problemu, jeśli Twój niemiecki nie jest doskonały, ponieważ mamy recepcjonistę

Codziennie czeka na Ciebie do 30-40 gości, którzy mogą być Twoimi stałymi gośćmi!

Dostajesz swój własny pokój z maksymalną dyskrecją, a wszystkie narzędzia są dla Ciebie.

Kanton Berno jest jednym z największych i najbogatszych. Jest wiele obszarów z bogatymi gośćmi, gdzie praca erotyczna jest całkowicie legalna, pozwolenie na pracę jest z góry przygotowane dla każdego, więc po prostu trzeba pracować.

Pracować można w jednym z najsłynniejszych i najpiękniejszych miast w Szwajcarii, które jest jednocześnie centrum turystyczno-biznesowym: salon znajduje się naprzeciwko fabryki zegarków OMEGA, SWATCH, więc większość gości jest gwarantowana.

Pracujemy z wysokimi cenami, tutaj tygodniowe 4000-6000chf to nie tylko pusta obietnica!

Co zapewniamy:

  • Internet (WLAN)
  • Ręczniki
  • Narzędzia pracy
  • Pralka/Suszarka
  • Reklama internetowa
  • Nocleg
  • Recepcjonistka, która koordynuje Twoje warunki (w języku angielskim, niemieckim, francuskim)
  • Mały rodzinny zespół
  • Zezwolenie na pracę jest BEZPŁATNE!

Aby złożyć wniosek, wyślij 3 świeże selfie (bez efektów i retuszu) oraz swoje dane kontaktowe.