W położonej na potrójnej szwajcarskiej granicy Bazylei oferujemy Ci 2 ekstra możliwości

Do leżącego na potrójnej granicy szwajcarsko-francusko-niemieckiej miasta, szukamy ładnych dziewczyn między 18-40 r.ż. (nie musisz być szczupła) z dobrym serwisem, do pracy w 2 naprawdę luksusowych miejscach.

Zarabiaj na klientach z 3 państw w jednym miejscu - goście ze Szwajcarii - Niemiec - Francji wpadają do nas niezmiennie każdego dnia.

Do naszych zalet należy przede wszystkim duży krąg klientów, luksusowe wyposażenie oraz doskonałe warunki pracy.

 Nie przegap najlepszej możliwości swojego życia, czytaj dalej i zgłoś się!

Możesz wybierać spośród dwóch ekstra miejsc – abyś mogła wyciągnąć z siebie maksimum. U NAS NIE MA ODSTȨPNEGO!

W obu miejscach płacisz jedynie 100 CHF za dzienny wstęp, a cały dochód jest Twój

Opłata za wstęp zawiera szwedzki stół, napoje, tak więc cały dochód to po prostu Twoje pieniądze, wydatków nie masz. Nie jesteś zobowiązana do żadnych ekstra usług, jednak gdy się na nie zdecydujesz, to pieniądze są Twoje.

NEUENHOF: 

Szwajcarskie szefostwo – czynny od 20 lat – profesjonalne anonse i maksymalny luksus czekają na Ciebie! Na zdjęciach możesz zobaczyć, że to jedno z najbardziej ekskluzywnych miejsc w Szwajcarii! Sauna, jacuzzi, wyborne jedzenie i picie przez cały dzień, super ekipa i pierwszorzędne warunki pracy.

BAZYLEA: 

Podobnie jak NEUENHOF, również i to miejsce działa już od wielu wielu lat i oferuje Ci tak samo świetne warunki i luksusDobry nastrój i zarobek jest tu gwarantowany. Nasze ceny są wysokie i mamy mnóstwo stałych gości. Spróbuj, a zobaczysz, że jeszcze tutaj wrócisz,

Podstawowa znajomość języka jest konieczna, musisz się przecież jakoś komunikować z gośćmi, którzy spędzają tu całe dnie i do ulubionych dziewczyn wracają nawet 5-6 razy w tygodniu. Potrzebujesz więc choć w minimalnym stopniu rozmawiać z nimi po angielsku lub niemiecku, by się porozumieć.

Najlepszy potencjał zarobkowy!

Podróż jest również możliwa naszym prywatnym busem, który opłacamy z góry. Możesz też przybyć do Bazylei, Zurychu samolotem bądź pociągiem - wyjdziemy po Ciebie. 

Zezwolenie na pracę w każdym przypadku dostajesz za darmo, nawet na cały rok. 

MOŻESZ PRZYJECHAĆ NA MINIMUM 1 TYDZIEŃ!

Dzięki profesjonalnym anonsom erotycznym, a także z uwagi na fakt, że działamy już ponad 20 lat, dziennie odwiedza nas od 50-100 gości. Dzięki jacuzzi, saunie i innym usługom wellness, jak również darmowym posiłkom i napojom, większość gości spędza u nas całe dnie, tak więc zostwiają dziewczynom sporo pieniędzy.

Przyjedź i dołącz do nas, tutaj wszystko jest jasne i nie ma ukrytych kosztów. Gwarantujemy, że wyżej wymienione warunki pracy odpowiadają rzeczywistości!

Telefon: +41 78 72 12 662

Viber / WhatsApp

E-mail: [email protected]

języki: węgierski, niemiecki, angielski, francuski i rumuński!

Galeria:

Bazylea Elite Babes praca erotyczna
Bazylea Elite Babes praca erotyczna
Bazylea Elite Babes praca erotyczna
Bazylea Elite Babes praca erotyczna
Bazylea Elite Babes praca erotyczna
Bazylea Elite Babes praca erotyczna
Bazylea Elite Babes praca erotyczna
Bazylea Elite Babes praca erotyczna
Bazylea Elite Babes praca erotyczna
Bazylea Elite Babes praca erotyczna