Działający od 10 lat RED-LIFE od 2014 roku jest placem zabaw dla kobiet i mężczyzn sukcesu! Żyj życiem, o jakim zawsze marzyłeś!

profile img
alert icon
Uwaga!
alert icon
Możesz używać swoich danych logowania, swojego profilu i przesłanych kredytów na wszystkich (9) stronach reklamowych RED-LIFE. Wybór języka (strony) znajdziesz na górze strony!

Działający od 10 lat RED-LIFE od 2014 roku jest placem zabaw dla kobiet i mężczyzn sukcesu! Żyj życiem, o jakim zawsze marzyłeś!

2023-07-29
(zaktualizowano 9 miesięcy temu)
260
wyświetleń

Dowiedz się więcej o znaczeniu korzystnych relacji, roli Sugarbaby i sponsorach

Dowiedz się więcej o znaczeniu

Co oznacza sugarbaby, sponsor i korzystny związek?

Uwaga! Właściciel i zespół stron z ogłoszeniami Red-Life nigdy nie oferowali, nie oferują i nie będą oferować żadnego rodzaju pracy erotycznej, ani nie zachęcają ani nie namawiają nikogo do wykonywania podobnej pracy. Strona zawiera wyłącznie ogłoszenia zamieszczane przez reklamodawców, za które biorą oni odpowiedzialność.

Czym jest SugarBaby?

SugarBaby to osoba, która zazwyczaj szuka wsparcia finansowego od starszego partnera w obopólnie korzystnym związku. Są to zazwyczaj młode, atrakcyjne dziewczyny, które mogą chcieć dostępu do bardziej ekstrawaganckiego stylu życia. Kto nie chciałby robić zakupów, podróżować i cieszyć się życiem bez martwienia się o rachunki?

Ten rodzaj randkowania może przybierać różne formy.

Dla niektórych relacja może przerodzić się w intymny, długoterminowy (romantyczny) związek. Dla innych może to być swobodny, platoniczny związek, w którym chodzi tylko o zaspokojenie potrzeb. Niektóre relacje mogą być osobiste, a inne mogą rozwijać się poprzez randki online.

Sugarbabies otrzymują rekompensatę za umawianie się z tymi mężczyznami, może to być wszystko, czego chce tylko sugar baby (nowa torebka, laptop, samochód). Ale nie jest konieczne spotkanie się w tym celu, niektórzy ludzie traktują rozmowę telefoniczną jako randkę. W związku z tym nie ma tu dobra ani zła, ponieważ o dynamice związku mogą decydować zaangażowani partnerzy.

Dlaczego ktoś zostaje Sugar Baby?

Sugar baby zazwyczaj szuka partnera, który zapewni jej wsparcie finansowe. Wiele dziewczyn szukających sponsorów to studentki, które korzystają z tej formy randkowania, aby pomóc w opłaceniu czesnego, czynszu i innych rachunków. Mogą również szukać możliwości podróżowania, prezentów i ewentualnie mentoringu.

Istnieją również pozafinansowe powody dla relacji wspierających lub sponsorskich; to znaczy, że cieszą się korzyściami płynącymi z relacji bez zobowiązań. Ludzie w takich związkach często czują, że w ich związku jest mniej zazdrości i mniejsze oczekiwania wobec partnera. Mogą również cieszyć się seksualnie, że ich partner jest bardziej doświadczony niż ktoś, kto jest bliżej nich w wieku.

Kim jest sponsor, wspierający, SugarDaddy?

Wszystkie trzy terminy oznaczają to samo - stronę w związku, która zapewnia ci niezależność finansową. Zwykle są to starsi, zapracowani mężczyźni, którzy nie mogą / nie chcą inwestować czasu w tak zwany tradycyjny związek, więc wolą grać bezpiecznie.

Gdzie można szukać sponsorów?

Pierwszym krokiem dla każdego nowego sugar baby jest podjęcie decyzji, w jaki sposób znaleźć potencjalnego sponsora. Do wyboru jest wiele opcji, zaczynając od najprostszej, jaką jest osobista znajomość. Często można spotkać mężczyzn, którzy chcą cię poznać w wyrafinowanych, można powiedzieć luksusowych klubach nocnych, restauracjach i barach hotelowych... Witryny ogłoszeniowe Red-Life oferują również wspierające ogłoszenia typu sugarbaby i oferty pracy.

Jeśli szukasz bardziej nowoczesnej i informacyjnej metody, możesz wypróbować serwisy randkowe, takie jak Tinder. Najstarszą i pierwszą międzynarodową witryną tego typu jest Ashley Madison, która została uruchomiona w 2002 roku. Od tego czasu uruchomiono niezliczoną liczbę podobnych lokalnych i międzynarodowych serwisów randkowych, a wszystkie z nich koncentrują się na dziewczętach i kobietach szukających wsparcia, które szukają bogatego kochanka, Sugardaddy, który będzie je wspierał.

Wiele osób szuka wspierających relacji poza swoją karierą w OnlyFans, więc już "znają" przyszłego sugar daddy.

Jak zacząć jako Sugar Baby?

 1. Poszukaj wiarygodnych portali randkowych. Niezwykle ważne jest, aby znaleźć odpowiednią stronę internetową, ponieważ od tego zaczyna się Twoja historia - jeśli wybierzesz niskiej jakości serwis randkowy bez ochrony przed oszustwami lub weryfikacji profilu, napotkasz wiele fałszywych profili i oszustów.
 2. Dobrze napisz swój profil i prześlij najlepsze zdjęcia. Stworzenie wysokiej jakości profilu jest najważniejsze, ponieważ to właśnie on robi pierwsze wrażenie. Jeśli pierwsze wrażenie będzie dobre, otrzymasz wiele wiadomości.
 3. Wykup subskrypcję premium, jeśli masz taką możliwość. Większość tych stron / serwisów randkowych jest bezpłatna dla dziewcząt, ale nadal możesz kupić członkostwo premium, aby wyróżnić swój profil z tłumu.
 4. Omówienie granic, uprawnień i ograniczeń.
 5. Chodź na randki, ale pamiętaj, że pierwsza randka z kimś powinna zawsze odbywać się w miejscu publicznym. Jest to niezwykle ważne i stanowi zasadę bezpieczeństwa nr 1 sugar datingu. Niestety, tego typu relacje / randki nie są w 100% bezpieczne, zwłaszcza jeśli chodzi o randki offline. Dlatego ze względów bezpieczeństwa zdecydowanie zaleca się spotkanie z potencjalnym sugar daddy w miejscu publicznym.

Najnowsze aplikacje

REKOMENDACJE PRACE EROTYCZNE
REKOMENDACJE PRACA EROTYCZNE to wyłącznie serwisy pracy Red-Life, z regularnie aktualizowanymi ofertami pracy na doskonałych warunkach i bez niespodzianek! Nasi zweryfikowani i rekomendowani reklamodawcy tutaj reklamują się od wielu lat z tymi samymi warunkami i dostępnością, wierzymy, że są najbardziej wiarygodni we wszystkich dziedzinach.

Pracuj w Holandii w najlepszych
+31 648
pokaż
Pearls Lounge - menadżerka -
+41 76 4
pokaż
Możesz także wybrać między pracą
‪+41 
pokaż
Otwarta od 15 lat w
+49 171
pokaż
15.000 EUR miesięcznie - wypróbuj
+43 660
pokaż
Małe, prywatne apartamenty w trzech
+41 79 1
pokaż
Łatwy i szybki zarobek -
+41 76 5
pokaż
Pracuj w jednym z 6
+49 151
pokaż
Wyjątkowa oferta pracy w Szwajcarii
+41 79 7
pokaż
Nie musisz już daleko podróżować,
+43 67 7
pokaż

Tak się dzieje na forum

Pracę erotyczną
reklamy wideo

Przydatne informacje

w liczbach (statystyki 1 miesiąc - 3 miesiące -1 rok)
Źródła: google analityce i narzędzia dla webmasterów
5 837 +9%

Nasz unikalny polski użytkownik 29338 razy korzystał z serwisu ogłoszeniowego w ciągu ostatniego miesiąca

15 255 +6%

kliknięć i 123179 razy pojawiliśmy się w Google w ciągu ostatnich 3 miesięcy!

73 954 +22%

klikniec i 642951 razy pojawilismy sie w Google w ciagu ostatniego 1 roku!

Podstawowe koncepcje

Praca erotyczna to praca, którą może wykonać tylko osoba w wieku 18+, ponieważ obejmuje ona usługi seksualne, w zamian klient płaci pieniądze lub kupuje drogie prezenty. Usługi sekretarza mogą obejmować prawie wszystko, nawet pracę dorosłych bez seksu, np. fetysz, kobieca dominacja, masaż, praca hostessy, kamera internetowa lub taniec, ale wybór należy zawsze do ciebie, nikt nie może zmusić cię do seksu. Zazwyczaj rozróżniamy między pracą erotyczną incall i outcall, więc osoba zajmująca się seksem może pracować w studiu, prywatnym salonie lub burdelu, a oder może to być wyjazd, więc spotykają się gdzieś z gościem, którym może być hotel, dom klienta lub gdziekolwiek indziej .. I nie ma znaczenia, czy jesteś chłopcem, dziewczynką, transem, czy nawet swoją orientacją seksualną, ponieważ każda dorosła osoba może być eskortą lub pracownikiem seksualnym.

Większość ludzi uważa, że praca towarzyska to tylko praca seksualna, ale tak naprawdę oznacza towarzystwo, np. zamożni mężczyźni, którzy są samotni lub chcą się dobrze bawić, płacą za czas dziewczyny towarzyskiej, aby być z nią. Chcą pominąć część randkową i przejść do najlepszego czasu, więc w zasadzie ci mężczyźni chcą wynająć dziewczynę na krótki okres. Nazywamy to wyjazdem, jeśli gość zamówi firmę do pokoju hotelowego, domu lub domu weekendowego itp. Są też dziewczyny towarzyskie VIP lub wysokiej klasy, które są szczególnie drogie i tylko najbogatsi mogą zapłacić za usługi towarzyskie, które obejmują doświadczenie z dziewczyną „GFE”, co oznacza, że dziewczyna towarzysząca traktuje gościa, jakby był jego prawdziwą dziewczyną.

Masaż erotyczny jest również kategorią pracy erotycznej, ponieważ masażystki mogą oprócz masażu świadczyć dodatkowe usługi! Oczywiście możesz ubiegać się o normalną pracę masażu, ale jeśli chcesz zaoferować więcej w swoim serwisie, możesz wybrać jedną z masaży erotycznych, aby uzyskać większe zarobki. Istnieje kilka rodzajów klasycznego masażu sportowego, który jest całkowicie wolny od seksu i bez erotycznych prac, ale w Red-Life zwykle znajdziesz pracę z masażem tantrycznym, który zapewnia doświadczenie tantryczne, zwane także dotykaniem duszy przez ciało! W każdym przypadku przed wypełnieniem wniosku zapytaj o konkretną pracę, jaki to jest masaż i jakie są oczekiwane usługi.

Wiarygodna strona reklamowa

Działamy jako niezależny i bezstronny serwis ogłoszeniowy i mamy maksymalna kontrole nad wszystkim treściami, które dodamy (ogłoszenia, reklamodawcy, forum)

Najwięcej zarejestrowanych członków

Obecnie mamy aktywnych zarejestrowanych członków i dodajemy nowych użytkowników każdego miesiąca, wszyscy szukają lub oferują prace erotyczna. Dołącz do nas!

100% dyskrecji i bezpieczeństwa

Oferujemy maksymalna dyskrecje i bezpieczeństwo zarówno dla wnioskodawców jak i reklamodawców. Aby to zapewnić, stosujemy liczne zabezpieczenia i funkcje kontrolne.

Sprawdzone, prawdziwe oferty pracy

Wszystkie oferty pracy są natychmiast i rygorystycznie sprawdzane, a wszelkie nieprawdziwe lub podejrzane ogłoszenia są filtrowane zanim pojawia się na stronie! Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje bezpieczeństwo!

Przydatne wiadomości i funkcje

Zapewniamy przydatne i istotne informacje ze świata pracy erotycznej, a także oferujemy doskonałe funkcje dla osób poszukających pracy i oferujących prace. Zarejestruj się i zaloguj w każdej chwili!

Sprawdzono / Nie sprawdzono

Ocenę każdego ogłoszenia i reklamodawcy oznaczamy 3 różnymi symbolami, które są wyświetlane w polu kontaktowym ogłoszenia, w widoku wszystkich list ogłoszeń oraz na profilu reklamodawcy!

Rejestracja

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

Nazwa użytkownika

hasło

hasło ponownie

Adres e-mail

Numer telefonu

(opcjonalnie)

lub
natychmiastowy dostęp z Twojej strony w mediach społecznościowych
Masz już konto?
Zaloguj się!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Mamy już 79 483 użytkowników

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

 • Korzystanie z forum
 • Prywatne wiadomości pomiędzy zarejestrowanymi członkami
 • Dodaj do ulubionych, oglądaj reklamy
 • Szybka ścieżka składania wniosków, automatyczne wypełnianie danych kontaktowych
 • Uzyskaj dane kontaktowe z bezpłatnego ogłoszenia lub profilu użytkownika
 • Tajna praca i oferty reklamowe
 • Odkrywanie ukrytych kandydatów
Treść, obrazy i tekst na tej stronie mogą mieć charakter erotyczny i są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych użytkowników, a dla niektórych osób mogą być obraźliwe. Treści na tej stronie są dodane przez naszych użytkowników i są na ich odpowiedzialność. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat (21 w niektórych krajach) lub jeśli uważasz, że korzystanie ze strony jest nielegalne lub obraźliwe, prosimy o opuszczenie strony.
Klikając na przycisk CZYTAJ WIĘCEJ, wchodzisz na stronę internetowej i jednocześnie oświadczasz, że masz 18 lat lub więcej oraz że zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies w celu zapewnienia najlepszych doświadczeń użytkownika.
Nie pamiętasz hasła?

Wpisz swój zarejestrowany adres e-mail i kliknij na przycisk "Wyślij"! Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby ustawić nowe hasło i natychmiast się zalogować!