Słowa pobudzające wyobraźnię, szeptane erotycznym głosem - przedstawiamy pracę w sex telefonie

Sex telefonistka to szczególny rodzaj pracy erotycznej. Wymyślona dla samotnych mężczyzn szybko zyskała popularność w świecie, w kórym rozmowa z drugim człowiekiem stała się towarem deficytowym. U schyłku roku 2019, dzięki nowym technologiom w telefonii sex telefon przeżywa swój renesans. 

Telefon, również telefon internetowy stał się dla wielu dziewczyn codziennym narzędziem pracy, tutaj jednak zamiast rozmów biznesowych płyną erotyczne słowa...

Słowa, dzięki którym można sporo zarobić

W sex telefonie nie widać partnera, tak więc pracujące w ten sposób dziewczyny mogą jedynie reagować na prośby i słowa klienta znajdującego się po drugiej stronie linii, choćby na końcu Polski. Aby pracować w ten sposób musisz mieć wyobraźnię, seksowny głos i odpowiednie zaplecze techniczne, stanowiące gwarancję, że rozmowa nie skończy się nagle w najmniej odpowiednim momencie...

Seks przez telefon jest prosty i szybki

Potrzebny tylko telefon, właściwy numer i zabawa się rozpoczyna

W oczach wielu praca w sex telefonie z prawdziwą pracą erotyczną ma niewiele wspólnego, przecież pomiędzy telefonistką, a klientem po drugiej stronie linii nie dochodzi do kontaktu fizycznego. Największą przeszkodę stanowi w tym przypadku łącze telefoniczne lub internetowe zapewniające jedynie wirtualny kontakt. Jednak dziewczyny, które wybrały ten właśnie rodzaj zajęcia mówią, że odgadnięcie pragnień klienta jest w tym wypadku o wiele trudniejsze, o wszelkich dziwacznych czy ekstremalnych fetyszach nie wspominając. Zawsze znajdą się bowiem amatorzy BDSM lub domin. Rozmowa trwa zwykle kilka minut i jest to również czas na zdobycie klienta powracającego, a więc gwarancji zarobku.

praca erotyczna sex telefon

Czy telefon to tylko narzędzie pracy?

Dla wielu modelek już sam aparat telefoniczny jest rekwizytem w ich pracy...

Wśród pracujących w warszawskim sex telefonie dziewczyn panuje powszechna opinia, iż:

Bez erotycznych emocji nie da się wykonywać tej pracy...

Spory procent modelek, dla osiągnięcia lepszego efektu i wywarcia wrażenia autentyczności, korzysta w pracy z różnego rodzaju rekwizytów. Dla wielu z nich już sam aparat telefoniczny może pełnić taką funkcję. Są dziewczyny, które idą nawet nieco dalej i do pracy wkładają erotyczną bieliznę albo strój dominy czy pielęgniarki. Rekwizyty te często pomagają jeszcze bardziej ożywić rozmowę, a nawet skierować ją w stronę erotyki ekstremalnej...

Autentyczna czy nie? Gram dobrze czy źle?

Bądź prawdziwa, bo po drugiej stronie łącza wszystko słychać...

Modelki obdarzone niskim, erotycznym głosem osiągną prawdziwy sukces tylko wtedy, jeśli będą autentyczne. Dzięki temu każda odbyta sex rozmowa sprawi, że nie zawiedziesz ani Twojego klienta, ani tym bardziej siebie.

Badania wykazały, że na indywidualną rozmowę przez sex telefon klienci są w stanie poświęcić naprawdę sporo czasu. To istotne, bo w tej pracy decydująca będzie każda rozpoczęta minuta.

praca na sex telefonie

Nowoczesność czy tradycja?

Nowoczesne wynalazki dają nowe życie starym sprawdzonym technologiom

Wraz z rozwojem technologii, możliwości jakie daje telefonia z biegiem lat stają się coraz bardziej wyrafinowane. Praca w sex telefonie u schyłku 2019 wydaje się być zajęciem idealnym. Jak wszędzie, także i tutaj jednak zmuszone będziemy znaleźć kompromis.

Idealny kompromis

Ma wpływ na wszystko, co jest jednocześnie fajne i niefajne...

Rozwijająca się technika daje nowe życie nie tylko pracy telefonistki, ale i wielu podobnym dziedzinom, jak na przykład pracy na sex-kamerce. Pojawia się coraz więcej możliwości związanych z tym rodzajem pracy erotycznej. Dlatego wskazana jest szczególna czujność, tak by wybrana oferta była bezpieczna, ale jednocześnie dochodowa.

Masz seksowny głos? Masz obycie z klientami? Cechuje Cię wyobraźnia erotyczna?

Na co jeszcze czekasz? Praca w sex telefonie jest dla Ciebie!

Poszukaj pracy erotycznej na portalu Red-Life.pl i dołącz do 43279 zarejestrowanych użytkowników.