Nie przegap najlepszych ofert pracy! Aby mieć dostęp do TAJNYCH ofert i przydatnych funkcji, ZAREJESTRUJ SIȨ
Witamy na naszej stronie z informacjami o modelu
Spójrz tam i przeczytaj więcej!
Oto kilka pierwszych, krótkich informacji dla Ciebie. Więcej informacji na naszej stronie z informacjami o modelach
Jeśli masz 21-30 lat, jesteś przystojny, z dobrą figurą i z dowolnego kraju UE lub wschodnich krajów Ukrainy, Rosja jest szczęśliwa, że możemy się z Tobą spotkać!  Jesteś "trochę zakrzywiony", "BBW"? Nie ma problemu! - nasi orientalni klienci również kochają takie dziewczyny!
to ekskluzywna, wysokiej klasy agencja towarzyska z Amsterdamu (Holandia), specjalizująca się w lukratywnych wycieczkach po mieście w regionie bliskiego i dalekiego wschodu. W ekskluzywnych, fantastycznych i bogatych metropoliach takich jak Doha, Kuwejt, Dubaj czy Singapur! Mamy profesjonalne zarządzanie i wieloletnie doświadczenie w tej szczególnej dziedzinie.
Szczególnie w tej dziedzinie doświadczenie i możliwości są niezwykle ważne. Wszystko inne nie zadziałałoby.
Odkryj teraz z nami magiczne miasta, piękne plaże, światowej klasy hotele i nowy, ekskluzywny styl życia. W kontekście wycieczki z eskortą, zarobki ********** euro w ciągu 8-10 dni nie są niczym niezwykłym, ale raczej regułą!
Przeżyj to teraz samemu.
Nasza specjalna wskazówka dla ciebie: Wystarczy połączyć zarabianie dużej ilości pieniędzy w krótkim czasie z ekskluzywną zabawą wakacyjną. Przeżyj teraz swoje doświadczenie z gotówką i poznaj nowy wymiar finansowy. Zacznij teraz z nami swoją wysoce dochodową wycieczkę do Doha, Kuwejtu, Dubaju lub Singapuru. Pracuj w ekskluzywnym środowisku, w hotelach pierwszej klasy i łącząc zarabianie pieniędzy z wielką wakacyjną zabawą. Kilka godzin na plaży między spotkaniami? Nie ma problemu!
Powinieneś również wiedzieć, że Doha, Kuwejt, Dubaj i Singapur są bardzo bezpiecznymi miastami, w których zazwyczaj nie musisz się martwić o swoje bezpieczeństwo. Możesz również łatwo sprawdzić to stwierdzenie w Internecie! Ponadto pracujemy tylko w wybranych, pierwszorzędnych hotelach lub apartamentach.
Ciesz się wolnym czasem oprócz codziennej pracy na zakupy, opalanie się, zwiedzanie lub zabawę w wakacyjnym raju. Albo po prostu powiesić kolejny tydzień z sukcesem na wycieczce. Ponieważ: Na pewno zarobiłeś na to wystarczająco dużo pieniędzy! Nasz profesjonalny zespół będzie Cię wspierał przez cały czas trwania wycieczki.
Mamy bardzo duże akta klientów, częściowo u wieloletnich stałych klientów, z których wielu jest zamożnych. Poza tym prowadzimy bardzo innowacyjny marketing, dzięki któremu Twoja wycieczka będzie dla Ciebie pełnym sukcesem finansowym.
Najlepszy model wsparcia, pierwszorzędna obsługa dla Ciebie i bardzo przyjazny zespół czeka na Ciebie. Możesz nam zaufać, mamy ponad 10 lat doświadczenia w naszej dziedzinie.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami poprzez WhatsApp (najszybszy sposób!), poprzez formularz kontaktowy lub e-mail lub skorzystaj z naszego formularza aplikacji modelowej. Tam również możesz przesłać swoje zdjęcia i filmy wideo i przesłać je do nas.