Walczyć o dobrą sprawę można również w ten sposób: szokująca kampania Amber Rose

Była striptizerka, obecnie modelka wystąpiła w szokującej kampanii społecznej poświęconej równouprawnieniu. Amber Rose udostępniła na Instagramie swoje kompletnie nagie zdjęcie. Z pewnością wznieciła szum, ale czy tylko wokół swojej osoby?

Amber Rose zadbała o swój prywatny interes, poruszając jednocześnie wrażliwą społecznie kwestię równouprawnienia. Czy zyskała upragnioną popularność?

Od striptizerki do aktywistki walczącej o prawa człowieka

Amber Rose urodziła się w Filadelfii, w Stanach Zjednoczonych i początkowo zarabiała na życie pracując jako striptizerka i tancerka erotyczna. Można powiedzieć o niej wiele, jednak z pewnością nie to, że jest przeciętna. Można ją kochać lub oburzać się, ale jedno jest pewne: nikogo nie pozostawia obojętnym.                             Pomysł pokazania nagiego ciała dla szczytnych celów społecznych nie jest nowy, jednak sposób bycia Amber i i temat kampanii to z pewnością mieszanka wybuchowa. 

Modelka od 2015 roku jest rzecznikiem organizacji Slutwalk, walczącej o prawa kobiet, której cel jest jasny:

Zwrócenie uwagi społeczeństwa na problematykę braku równouprawnienia i przerzucania części winy za gwałt i molestowanie na kobietę...

Niestety wydaje się, że kampania nie odniosła wielkiego sukcesu, a przecież o bardziej przykuwające uwagę, erotyczne zdjęcia było naprawdę trudno... Nie tylko ze względu na całą otoczkę kampanii, ale również dzięki idealnej, acz kontrowersyjnej modelce...

Najlepszy sposób? A może najbardziej śmiały?

Wielu przypadł do gustu... Nam również.

Rose zadbała też o pewną kontrowersję i do kampanii zapozowała w wersji naturalnej...

Na zdjęciu widać doskonale, że się nie golisz... To z powodu walki o równouprawnienie?

Jednak nie o to tak naprawdę chodzi.

Cel jest inny, o czym mogliśmy się dowiedzieć z wielokrotnie udostępnianych postów: :

Odsłonięcie całego niemal ciała, do czego każda kobieta powinna mieć prawo.

Śladem Amber Rose poszło niezliczone grono jej fanek, które zachęcone śmiałym erotycznym zdjęciem również posłały w wirtualną przestrzeń setki podobnych selfie i nie tylko. 

A oto słynne już zdjęcie wykorzystane w kampanii:

erotyczne zdjęcia dla dziewczyn

Najlepsza erotyczna oprawa kampanii...

Aby wywołać burzę, kampania musi być zapamiętania. Dzięki kontrowersyjemu zdjęciu Amber Rose z pewnością zwróciła na siebie uwagę. Pytanie tylko, czy oprócz tego osiągnęła też inny, znacznie ważniejszy cel?...

Na portalu Red-Life.pl wśród 1107 ofert pracy erotycznej znajdziesz również anonse poświęcone sesjom i zdjęciom erotycznym. Wejdź, a z pewnością wybierzesz coś dla siebie!