Działający od 10 lat RED-LIFE od 2014 roku jest placem zabaw dla kobiet i mężczyzn sukcesu! Żyj życiem, o jakim zawsze marzyłeś!

profile img
alert icon
Uwaga!
alert icon
Możesz używać swoich danych logowania, swojego profilu i przesłanych kredytów na wszystkich (9) stronach reklamowych RED-LIFE. Wybór języka (strony) znajdziesz na górze strony!

Działający od 10 lat RED-LIFE od 2014 roku jest placem zabaw dla kobiet i mężczyzn sukcesu! Żyj życiem, o jakim zawsze marzyłeś!

2024-06-03
(zaktualizowano 2 miesięcy temu)
44
wyświetleń

Były prawnik opowiada o prostytucji i swojej decyzji o byciu mężczyzną do towarzystwa

Były prawnik opowiada o prostytucji

Mitch Larsson opowiada o prostytucji po tym, jak zamiast kariery prawnika wybrał pracę do towarzystwa

Mitch Larsson po czterdziestce zdecydował się porzucić studia prawnicze i zostać prostytutką. Mówiąc dokładniej, zanurzył się w świecie pracy towarzyskiej i obecnie buduje swoją karierę jako mężczyzna do towarzystwa.

Choć dla wielu mieszkańców Australii praca seksualna kojarzy się z napiętnowaniem i dyskryminacją, Mitch twierdzi, że zmiana jego kariery była niezwykle pozytywnym doświadczeniem.

Podjęcie pracy dla dorosłych było „jedną z najlepszych decyzji, jakie kiedykolwiek podjął” – powiedział stacji ABC RN Life Matters.Pomimo poświęceń Mitch twierdzi, że prostytucja nauczyła go dostrzegać słabości własne i innych, i uważa ją za jedną ze swoich najbardziej znaczących prac.

Praca towarzyska pozwalała mu czuć się swobodnie

Mitch, który dorastał w Melbourne, powiedział, że „zawsze był bardzo niezależny i zawsze chciał próbować nowych rzeczy”.

Zaczynał od studiów przyrodniczych, później sprzedawał oprogramowanie, a po rezygnacji odbył podróż samochodową po Australii. W końcu wrócił do domu, aby studiować prawo.

W tym czasie poznał swoją przyszłą żonę, lekarkę. Wkrótce po ukończeniu studiów para urodziła dziecko i dla Mitcha rozsądne było pozostanie z dzieckiem w domu, ponieważ jako prawnik na początku swojej kariery zarabiał mniej niż jego żona.

Trudno było się do tego przyzwyczaić. Mitch powiedział, że czuł się „uwięziony” i bardzo utrudniały mu długie dni na placu zabaw, codzienne oczekiwanie na dom żony i brak czasu dla siebie.

W tym czasie popadłam w głęboką depresję

- podzielił się.

To skłoniło go do podjęcia decyzji, której żałował.

„Zdradziłem ją, ale nie fizycznie. Zacząłem rozmawiać z matką z naszego ośrodka opieki nad dziećmi. Moja żona dowiedziała się o tym i było to dla niej tak samo okropne, jakby to było fizyczne, i czułem się okropnie”.

Aby zachować szczerość komunikacji i nienaruszony związek, Mitch zapytał żonę, czy zgodziłaby się na otwarte małżeństwo; czyli przebywajcie razem, ale także spotykajcie się z innymi ludźmi.

„Nie chciała” – powiedział Mitch.

Przeczytała jednak wiele artykułów naukowych na temat tego, na ile to rozwiązanie może być skuteczne, i ostatecznie się zgodziła.

Tymczasem kobieta, z którą flirtował z przedszkola, zamieściła mu pewną myśl w głowie.

„Właśnie wspomniała, że ​​jestem osobą bardzo seksualną. I powiedziała do mnie:

Czy byłaś kiedyś striptizerką lub osobą do towarzystwa?

Od tego momentu w głowie miał pomysł, aby zostać mężczyzną do towarzystwa i zaczął pracować dla dorosłych.Lubił prace towarzyskie

Żona Mitcha postrzegała pracę do towarzystwa jako przedłużenie ich otwartego związku i wspierała męża, gdy wkraczał w świat prostytucji.

Oboje myśleli, że podejmowanie prac erotycznych będzie jedynie dodatkiem.

Jednak po tym, jak Mitch zamieścił w internecie ogłoszenie o pracy w branży erotycznej na początku 2019 r., rezerwacje pojawiły się niemal natychmiast. W niektórych przypadkach praca dorosła wiązała się także z podróżami międzynarodowymi, czasami podróżował do innych państw.

W tamtym czasie nie wiedzieli, jak skuteczne są prace erotyczne dla mężczyzn.

Jego klienci byli w wieku od 30 do 70 lat. Wśród nich znalazły się kobiety, które straciły partnera lub nie miały partnera od dłuższego czasu i wstydziły się bliskości fizycznej. Niektórzy żyli już w związkach zawierających przemoc.

Mitch twierdzi, że wielu jego klientów mówiło mu, że zostali oszukani, czuli się osądzeni lub niesłuchani przez mężczyzn, albo partnerzy nie zaspokajali ich potrzeb seksualnych – wszystko to wpłynęło na ich pewność siebie. Dlatego zwrócili się do mężczyzny świadczącego usługi seksualne.

Często miałem klientów, którzy wyraźnie się trzęsli i którzy ledwo mogli mówić.

Często mówiono męskiej eskorcie:

– Czy robię to dobrze? Lub: „Czy chcesz, żebym zrobił to lepiej?”

Uważa, że ​​dla jego klientów „ulgą” była możliwość „opowiedzenia o całym swoim życiu, o tym, co ich do niego sprowadziło i czego od niego potrzebowali, w nieoceniającym, całkowicie wolnym środowisku”.

Stanowiło to około 80 procent stanowisk erotycznych. Kiedy nadszedł czas i jeśli było im wystarczająco wygodnie, mogliśmy kontynuować.

Mężczyzna do towarzystwa wykonuje prace erotyczne

Pomaga kobietom podczas prac seksualnych

Według Mitcha wiele kobiet ma trudności z wyrażaniem swoich pragnień seksualnych. Trudno było im się zrelaksować i skupić na własnych przyjemnościach.

Widział swoją rolę jako prostytutką, która pomaga swoim klientom w obu kwestiach.

„Myślę, że to było dobre, ponieważ... mogłem dać im pewność siebie, aby mogli pójść na randkę, uzbrojeni w wiedzę seksualną” – powiedział mężczyzna pracujący dla dorosłych.

Regularnie konsultuje się z klientami.

Jak zawsze niezbędna jest ciągła, entuzjastyczna zgoda, zwłaszcza jeśli zawodowo wykonujesz pracę seksualną.

Ale komunikacja zaczyna się na długo przed spotkaniem z klientem.

Jeszcze przed spotkaniami zawsze do nich dzwonił, aby omówić dokładne szczegóły i dodać głos do swoich zdjęć w reklamie.

Mitch, który opisał swoje doświadczenia w Time For Her: A Memoir of True Romance , twierdzi, że uwielbia swoją pracę erotyczną.

Po kilku latach niepracowania podobała mu się rola nowego „żywiciela rodziny”.

Ale co więcej, czerpał przyjemność ze świadczenia usług erotycznych, które jego zdaniem pomogły wielu kobietom poczuć się lepiej.

W końcu zrezygnował z pracy towarzyskiej

Po niecałym roku niemal niemożliwe było utrzymanie równowagi pomiędzy życiem prywatnym a pracą dorosłych. Coraz więcej osób aplikowało na jego ofertę pracy erotycznej, a on pracował prawie 3-4 noce w tygodniu.

Trudno mu było znaleźć złoty środek, czasem rodzina schodziła na drugi plan praca erotyczna.

Mówi, że jego żona nie mogła na niego liczyć, jeśli chodzi o wypełnienie „podstawowych obowiązków rodzicielskich”, ponieważ albo był zbyt zmęczony, albo musiał być gdzie indziej. Tuż przed nadejściem pandemii COVID 2020 para rozwiodła się, a Mitch wyprowadził się z domu rodzinnego.

Byłem dość samotny.

„W czasie izolacji spowodowanej pandemią mieszkałem sam, ale musiałem się zebrać w sobie, aby właściwie wykonywać tę seksowną pracę. A to czasami okazywało się bardzo trudne” – powiedział.

„Nie mogłem myśleć o tęsknocie za synem ani o tym, co robi moja rodzina. Musiałem myśleć jak samotny mężczyzna, który musi zadowolić kogokolwiek, z kim się spotyka”.

Konieczność ciągłego skupiania się na swoim wyglądzie zaczęła odbijać się na jego pewności siebie.

Musiałam zwracać uwagę na każdy szczegół, żeby wyglądać jak najlepiej

- powiedziała prostytutka.

Mitch był wypalony i na początku tego roku zdał sobie sprawę, że nadszedł czas, aby opuścić branżę dla dorosłych.

Nie przeszkadza mu to, że wybrał karierę erotyczną, bo prostytucja doprowadziła go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Obecnie uczy nowe starsze osoby do towarzystwa i towarzyszy (40+), regularnie pisze felieton na temat seksu i związków i ma nadzieję, że w końcu zacznie pracować jako nauczyciel, ucząc młodych chłopców o zgodzie i związkach pełnych szacunku.

Mówi też, że wyciągnął wnioski ze swojej dorosłej pracy, które zostaną ze sobą na zawsze.

Przykłady obejmują znaczenie uczciwości i dobrej komunikacji oraz odwagi, aby próbować nowych rzeczy.

Źródło: ABC News.

Pracę erotyczną
reklamy wideo

Przydatne informacje

w liczbach (statystyki 1 miesiąc - 3 miesiące -1 rok)
Źródła: google analityce i narzędzia dla webmasterów
5 699 +9%

Nasz unikalny polski użytkownik 38150 razy korzystał z serwisu ogłoszeniowego w ciągu ostatniego miesiąca

11 229 +7%

kliknięć i 91632 razy pojawiliśmy się w Google w ciągu ostatnich 3 miesięcy!

64 834 +19%

klikniec i 574281 razy pojawilismy sie w Google w ciagu ostatniego 1 roku!

Podstawowe koncepcje

Praca erotyczna to praca, którą może wykonać tylko osoba w wieku 18+, ponieważ obejmuje ona usługi seksualne, w zamian klient płaci pieniądze lub kupuje drogie prezenty. Usługi sekretarza mogą obejmować prawie wszystko, nawet pracę dorosłych bez seksu, np. fetysz, kobieca dominacja, masaż, praca hostessy, kamera internetowa lub taniec, ale wybór należy zawsze do ciebie, nikt nie może zmusić cię do seksu. Zazwyczaj rozróżniamy między pracą erotyczną incall i outcall, więc osoba zajmująca się seksem może pracować w studiu, prywatnym salonie lub burdelu, a oder może to być wyjazd, więc spotykają się gdzieś z gościem, którym może być hotel, dom klienta lub gdziekolwiek indziej .. I nie ma znaczenia, czy jesteś chłopcem, dziewczynką, transem, czy nawet swoją orientacją seksualną, ponieważ każda dorosła osoba może być eskortą lub pracownikiem seksualnym.

Większość ludzi uważa, że praca towarzyska to tylko praca seksualna, ale tak naprawdę oznacza towarzystwo, np. zamożni mężczyźni, którzy są samotni lub chcą się dobrze bawić, płacą za czas dziewczyny towarzyskiej, aby być z nią. Chcą pominąć część randkową i przejść do najlepszego czasu, więc w zasadzie ci mężczyźni chcą wynająć dziewczynę na krótki okres. Nazywamy to wyjazdem, jeśli gość zamówi firmę do pokoju hotelowego, domu lub domu weekendowego itp. Są też dziewczyny towarzyskie VIP lub wysokiej klasy, które są szczególnie drogie i tylko najbogatsi mogą zapłacić za usługi towarzyskie, które obejmują doświadczenie z dziewczyną „GFE”, co oznacza, że dziewczyna towarzysząca traktuje gościa, jakby był jego prawdziwą dziewczyną.

Masaż erotyczny jest również kategorią pracy erotycznej, ponieważ masażystki mogą oprócz masażu świadczyć dodatkowe usługi! Oczywiście możesz ubiegać się o normalną pracę masażu, ale jeśli chcesz zaoferować więcej w swoim serwisie, możesz wybrać jedną z masaży erotycznych, aby uzyskać większe zarobki. Istnieje kilka rodzajów klasycznego masażu sportowego, który jest całkowicie wolny od seksu i bez erotycznych prac, ale w Red-Life zwykle znajdziesz pracę z masażem tantrycznym, który zapewnia doświadczenie tantryczne, zwane także dotykaniem duszy przez ciało! W każdym przypadku przed wypełnieniem wniosku zapytaj o konkretną pracę, jaki to jest masaż i jakie są oczekiwane usługi.

Wiarygodna strona reklamowa

Działamy jako niezależny i bezstronny serwis ogłoszeniowy i mamy maksymalna kontrole nad wszystkim treściami, które dodamy (ogłoszenia, reklamodawcy, forum)

Najwięcej zarejestrowanych członków

Obecnie mamy aktywnych zarejestrowanych członków i dodajemy nowych użytkowników każdego miesiąca, wszyscy szukają lub oferują prace erotyczna. Dołącz do nas!

100% dyskrecji i bezpieczeństwa

Oferujemy maksymalna dyskrecje i bezpieczeństwo zarówno dla wnioskodawców jak i reklamodawców. Aby to zapewnić, stosujemy liczne zabezpieczenia i funkcje kontrolne.

Sprawdzone, prawdziwe oferty pracy

Wszystkie oferty pracy są natychmiast i rygorystycznie sprawdzane, a wszelkie nieprawdziwe lub podejrzane ogłoszenia są filtrowane zanim pojawia się na stronie! Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje bezpieczeństwo!

Przydatne wiadomości i funkcje

Zapewniamy przydatne i istotne informacje ze świata pracy erotycznej, a także oferujemy doskonałe funkcje dla osób poszukających pracy i oferujących prace. Zarejestruj się i zaloguj w każdej chwili!

Sprawdzono / Nie sprawdzono

Ocenę każdego ogłoszenia i reklamodawcy oznaczamy 3 różnymi symbolami, które są wyświetlane w polu kontaktowym ogłoszenia, w widoku wszystkich list ogłoszeń oraz na profilu reklamodawcy!

Rejestracja

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

Nazwa użytkownika

hasło

hasło ponownie

Adres e-mail

Numer telefonu

(opcjonalnie)

lub
natychmiastowy dostęp z Twojej strony w mediach społecznościowych
Masz już konto?
Zaloguj się!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Mamy już 82 272 użytkowników

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

  • Korzystanie z forum
  • Prywatne wiadomości pomiędzy zarejestrowanymi członkami
  • Dodaj do ulubionych, oglądaj reklamy
  • Szybka ścieżka składania wniosków, automatyczne wypełnianie danych kontaktowych
  • Uzyskaj dane kontaktowe z bezpłatnego ogłoszenia lub profilu użytkownika
  • Tajna praca i oferty reklamowe
  • Odkrywanie ukrytych kandydatów
Treść, obrazy i tekst na tej stronie mogą mieć charakter erotyczny i są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych użytkowników, a dla niektórych osób mogą być obraźliwe. Treści na tej stronie są dodane przez naszych użytkowników i są na ich odpowiedzialność. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat (21 w niektórych krajach) lub jeśli uważasz, że korzystanie ze strony jest nielegalne lub obraźliwe, prosimy o opuszczenie strony.
Klikając na przycisk CZYTAJ WIĘCEJ, wchodzisz na stronę internetowej i jednocześnie oświadczasz, że masz 18 lat lub więcej oraz że zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies w celu zapewnienia najlepszych doświadczeń użytkownika.
Nie pamiętasz hasła?

Wpisz swój zarejestrowany adres e-mail i kliknij na przycisk "Wyślij"! Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby ustawić nowe hasło i natychmiast się zalogować!