Krągła i sprężysta pupa to marzenie każdej dziewczyny, która w 2019 r. wykonuje pracę erotyczną

Jest kwestią oczywistą, że zmysłowy magnetyzm i zadbany wygląd jest dla dziewczyn i kobiet wykonujących pracę erotyczną w Polsce i na całym świecie, sprawą pierwszoplanową. Chyba jedną z najważniejszych części ciała są dla nich pośladki. I nie mówimy tu tylko o rozmaitych sesjach zdjęciowych, ale także występach przed gośćmi, dla których widok sprężystej i zgrabnej pupy jest prawdziwą ucztą dla oczu.

De gustibus non est disputandum – o gustach się nie dyskutuje... jednak w kwestii pupy wszyscy wiedzą o co chodzi!

Jaką rolę odgrywają ponętne pośladki w pracy erotycznej eskorty lub masażystki? 

Pupa, choć często służy tylko do siedzenia, jest dla dziewczyn zajmujących się pracą erotyczną niezwykle istotną częścią ciała. To nie przypadek, że osoby wykonujące usługi erotyczne właśnie tej części ciała poświęcają najwięcej czasu i energii. Opracowano setki treningów i ćwiczeń poprawiających elastyczność i wpływających pozytywnie na krągłość pośladków. Twardy i krągły tyłek jest prawdziwym wabikiem na klientów licznych warszawskich klubów erotycznych.

Pozycja Polski w rankingu krągłości jest w 2019 r. niesamowicie silna

Opinia polskich dziewczyn pracujących w branży erotycznej jest na temat kształtu pośladków bardzo zgodna: mają być krągłe i sprężyste. Na kształt naszej pupy w pierwszej kolejności ma oczywiście wpływ genetyka i nie wszystkie dziewczyny moga pochwalić się naturalnie powabnymi kształtami tej części ciała. Jednak dzięki ogromnemu wyborowi treningów i ćwiczeń możemy zbliżyć się do ideału.

Klienci w pierwszej kolejności lustrują właśnie tę część ciała...

Czy tego chcecie czy nie, od waszych pośladków może zależeć naprawdę wiele i nie można zaniedbać tematu, jeśli myślicie poważnie o podjęciu pracy w branży erotycznej.

praca w branży erotycznej

Dziewczyny z branży erotycznej, a pośladki

Czy naprawdę warto poświęcać aż tyle czasu i dbać o pośladki?

Odpowiedź jest jednoznaczna: TAK!

Liczne badania w wielu zakątkach świata potwierdzają, że tylna część ciała jest najlepszą i najsprytniejszą bronią dziewczyn trudniących się pracą erotyczną.

Oto wyniki badań z kilku państw, w temacie pupy:

Wielka Brytania:

W Wielkiej Brytanii większość badanych mężczyzn patrząc na kobietę o sylwetce klepsydry zwraca znacznie większą uwagę na krągłą pupę, niż zgrabne piersi. Ta zasada sprawdza się również w przypadku dziewczyn pracujących w klubach erotycznych.

Francja:

Również we we Francji przeważająca większość płci brzydszej hołduje wysportowanym i lekko umięśnionym pośladkom.

Niemcy:

Wśród niemieckich amatorów dziewczyn z branży erotycznej największą chyba estymą cieszą się nieprzeciętnie spore i mocne pośladki czy to wijące się na scenie, czy prężące się na sesjach i zdjęciach erotycznych..

Podsumowanie:

Mimo, iż niekonwencjonalne, to jednak prawdziwe wydaje się stwierdzenie, że pełne i umięśnione pośladki to jest to! Różnica tkwi tylko w szczegółach. Naukowcy zgodnie twierdzą, że mężczyźni podświadomie wybierają krąglejsze kształty ze względu na ich seksualny charakter i pierwotny instynkt prokreacyjny.

praca erotyczna dla dziewczyn w polsce

Bo takie pośladki są najpiękniejsze!

Im pełniejsza pupa, tym wyższe zarobki...

W ostatnich latach, co obserwujemy również w świecie celebrytów, większy rozmiar damskich pośladków znów zyskuje na popularności. Potwierdzają to również dziewczyny zajmujące się pracą erotyczną, a kolejki klientów szukających dziewczyn obdarzonych wydatniejszą pupą stanowią na to żywy dowód.

Pupa ma być krągła i nie zaszkodzi, jeśli jest jej trochę za dużo; lubię patrzeć jak faluje... - mówi Marek, stały klient jednego ze stołecznych klubów erotycznych.

W chwili obecnej w kręgu dziewczyn związanych z branżą erotyczną panuje trend na wysportowane, acz kobieco zaokrąglone kształty i jest to - możnaby powiedzieć - oficjalny wzorzec sylwetki.

Na portalu Red-Life.pl odnajdziesz 1107 ofert pracy erotycznej, wśród których możesz wybierać i zarobić naprawdę atrakcyjne pieniądze. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Interesujących Cię informacji zasięgniesz również na naszym forum.