Działający od 10 lat RED-LIFE od 2014 roku jest placem zabaw dla kobiet i mężczyzn sukcesu! Żyj życiem, o jakim zawsze marzyłeś!

profile img
alert icon
Uwaga!
alert icon
Możesz używać swoich danych logowania, swojego profilu i przesłanych kredytów na wszystkich (9) stronach reklamowych RED-LIFE. Wybór języka (strony) znajdziesz na górze strony!

Działający od 10 lat RED-LIFE od 2014 roku jest placem zabaw dla kobiet i mężczyzn sukcesu! Żyj życiem, o jakim zawsze marzyłeś!

2024-04-04
(zaktualizowano 2 miesięcy temu)
54
wyświetleń

Kobieta z Tampy spełniła swoje marzenie z dzieciństwa i została striptizerką, tak jak jej matka

Kobieta z Tampy spełniła swoje

Kobieta z Tampy, która spełniła swoje marzenie z dzieciństwa, wykonuje dorosłe prace jako tancerka striptiz

Sebrena Verlice z Florydy miała sen.

Kiedy miała zaledwie 14 lat, jej matka, która wówczas pracowała jako striptizerka, podarowała jej do przymierzenia kilka swoich starych kostiumów.

To wtedy kobieta z Tampy dowiedziała się, że chce pójść w ślady swojej matki – striptizerki i dołączyć do rodzinnego biznesu.

6 lat później, w wieku 20 lat, powiedziała:

Kupiła rurę, parę szpilek i dwie sukienki do tańca.

Po dwóch dniach ćwiczeń wzięła udział w przesłuchaniu w klubie ze striptizem w Clearwater na Florydzie. Przesłuchanie stało się jej pierwszą nocną pracą i zabrała do domu 300 dolarów.Sabrena, striptizerka, obecnie 23-letnia, pracuje od 10 do 25 godzin tygodniowo w barze, na scenie i w prywatnych pokojach, zarabiając do 10 000 dolarów za noc.

Oto jeden z jej filmów przedstawiających tygodniową pracę dorosłych:

@shipvvrecked Wziąłem kilka dni wolnego dla zdrowia psychicznego 😅 #stripper #money #skripper #strippa #accountantsoftiktok ♬ Intro - The xx


Jej matka, Sherry, tańczyła w klubach ze striptizem w Pensylwanii w latach 90., ale 2 lata przed narodzinami Sebreny z powodu wypadku samochodowego musiała porzucić pracę erotyczną.

Matka opowiedziała Sebrenie wszystkie swoje fajne przygody jako tancerka egzotyczna, a kiedy Sebrena przymierzała te sukienki w wieku 14 lat, wiedziała, że ​​musi to zrobić.

Jak więc nauczyła się pracować z mężczyznami i zarabiać duże pieniądze?

Youtube.

Czy nie uczymy się teraz różnych rzeczy na YouTube? Dlaczego w przypadku striptizu miałoby być inaczej?

Tak czy inaczej, oto piątkowy wieczór z zeszłego miesiąca:

@shipvvrecked, który strój jest Twoim ulubionym? 👀 #stripper #money #skripper #strippa #accountantsoftiktok #stripperlife🥰🥰🥰🥰 ♬ Narkotyk we mnie to ty - Falling In Reverse


Dochody Sebreny pokrywają rachunki, dzięki czemu może sobie pozwolić na dwupokojowe mieszkanie (!!) i „w pełni opłaconego Volkswagena Passata”.

Życie w Tampie w USA jest drogie, a do wynajęcia potrzeba dużo gotówki.

Chociaż zarabianie w ten sposób jest dobrym pomysłem, zdaniem Sebreny, ta erotyczna praca i styl życia nie są dla każdego

Otrzymujesz dziwne prośby i ludzie czasami przekraczają granice.

Ale pieniądze!

Oto film, który opublikowała w zeszły weekend, aby lepiej zilustrować, ile zarabia jako striptizerka w swojej seksownej pracy:

@shipvvrecked tumblr Forever #stripper #skripper #strippa #moneytok #money #stripperlife🥰🥰🥰🥰 #accountantsoftiktok ♬ Tumblr Girls (feat. Christoph Andersson) - G-Eazy


Kto w ogóle widział tyle pieniędzy na podłodze? To jest po prostu szalone.

Sebrenie można tylko pogratulować, że spełniła swoje marzenie, nadążała za rodzinnym biznesem erotycznym i sprawiała, że ​​Mami była dumna.

A jej miejsce pracy?

Ona nie mówi.

Ale jeśli przekażesz pieniądze i zostawisz kilka wiadomości, może będzie mogła ci powiedzieć, gdzie będzie dalej pracować.

źródło: 96krock.

Pracę erotyczną
reklamy wideo

Przydatne informacje

w liczbach (statystyki 1 miesiąc - 3 miesiące -1 rok)
Źródła: google analityce i narzędzia dla webmasterów
3 232 +6%

Nasz unikalny polski użytkownik 11280 razy korzystał z serwisu ogłoszeniowego w ciągu ostatniego miesiąca

11 220 +8%

kliknięć i 88633 razy pojawiliśmy się w Google w ciągu ostatnich 3 miesięcy!

68 862 +8%

klikniec i 604134 razy pojawilismy sie w Google w ciagu ostatniego 1 roku!

Podstawowe koncepcje

Praca erotyczna to praca, którą może wykonać tylko osoba w wieku 18+, ponieważ obejmuje ona usługi seksualne, w zamian klient płaci pieniądze lub kupuje drogie prezenty. Usługi sekretarza mogą obejmować prawie wszystko, nawet pracę dorosłych bez seksu, np. fetysz, kobieca dominacja, masaż, praca hostessy, kamera internetowa lub taniec, ale wybór należy zawsze do ciebie, nikt nie może zmusić cię do seksu. Zazwyczaj rozróżniamy między pracą erotyczną incall i outcall, więc osoba zajmująca się seksem może pracować w studiu, prywatnym salonie lub burdelu, a oder może to być wyjazd, więc spotykają się gdzieś z gościem, którym może być hotel, dom klienta lub gdziekolwiek indziej .. I nie ma znaczenia, czy jesteś chłopcem, dziewczynką, transem, czy nawet swoją orientacją seksualną, ponieważ każda dorosła osoba może być eskortą lub pracownikiem seksualnym.

Większość ludzi uważa, że praca towarzyska to tylko praca seksualna, ale tak naprawdę oznacza towarzystwo, np. zamożni mężczyźni, którzy są samotni lub chcą się dobrze bawić, płacą za czas dziewczyny towarzyskiej, aby być z nią. Chcą pominąć część randkową i przejść do najlepszego czasu, więc w zasadzie ci mężczyźni chcą wynająć dziewczynę na krótki okres. Nazywamy to wyjazdem, jeśli gość zamówi firmę do pokoju hotelowego, domu lub domu weekendowego itp. Są też dziewczyny towarzyskie VIP lub wysokiej klasy, które są szczególnie drogie i tylko najbogatsi mogą zapłacić za usługi towarzyskie, które obejmują doświadczenie z dziewczyną „GFE”, co oznacza, że dziewczyna towarzysząca traktuje gościa, jakby był jego prawdziwą dziewczyną.

Masaż erotyczny jest również kategorią pracy erotycznej, ponieważ masażystki mogą oprócz masażu świadczyć dodatkowe usługi! Oczywiście możesz ubiegać się o normalną pracę masażu, ale jeśli chcesz zaoferować więcej w swoim serwisie, możesz wybrać jedną z masaży erotycznych, aby uzyskać większe zarobki. Istnieje kilka rodzajów klasycznego masażu sportowego, który jest całkowicie wolny od seksu i bez erotycznych prac, ale w Red-Life zwykle znajdziesz pracę z masażem tantrycznym, który zapewnia doświadczenie tantryczne, zwane także dotykaniem duszy przez ciało! W każdym przypadku przed wypełnieniem wniosku zapytaj o konkretną pracę, jaki to jest masaż i jakie są oczekiwane usługi.

Wiarygodna strona reklamowa

Działamy jako niezależny i bezstronny serwis ogłoszeniowy i mamy maksymalna kontrole nad wszystkim treściami, które dodamy (ogłoszenia, reklamodawcy, forum)

Najwięcej zarejestrowanych członków

Obecnie mamy aktywnych zarejestrowanych członków i dodajemy nowych użytkowników każdego miesiąca, wszyscy szukają lub oferują prace erotyczna. Dołącz do nas!

100% dyskrecji i bezpieczeństwa

Oferujemy maksymalna dyskrecje i bezpieczeństwo zarówno dla wnioskodawców jak i reklamodawców. Aby to zapewnić, stosujemy liczne zabezpieczenia i funkcje kontrolne.

Sprawdzone, prawdziwe oferty pracy

Wszystkie oferty pracy są natychmiast i rygorystycznie sprawdzane, a wszelkie nieprawdziwe lub podejrzane ogłoszenia są filtrowane zanim pojawia się na stronie! Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje bezpieczeństwo!

Przydatne wiadomości i funkcje

Zapewniamy przydatne i istotne informacje ze świata pracy erotycznej, a także oferujemy doskonałe funkcje dla osób poszukających pracy i oferujących prace. Zarejestruj się i zaloguj w każdej chwili!

Sprawdzono / Nie sprawdzono

Ocenę każdego ogłoszenia i reklamodawcy oznaczamy 3 różnymi symbolami, które są wyświetlane w polu kontaktowym ogłoszenia, w widoku wszystkich list ogłoszeń oraz na profilu reklamodawcy!

Rejestracja

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

Nazwa użytkownika

hasło

hasło ponownie

Adres e-mail

Numer telefonu

(opcjonalnie)

lub
natychmiastowy dostęp z Twojej strony w mediach społecznościowych
Masz już konto?
Zaloguj się!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Mamy już 80 532 użytkowników

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

  • Korzystanie z forum
  • Prywatne wiadomości pomiędzy zarejestrowanymi członkami
  • Dodaj do ulubionych, oglądaj reklamy
  • Szybka ścieżka składania wniosków, automatyczne wypełnianie danych kontaktowych
  • Uzyskaj dane kontaktowe z bezpłatnego ogłoszenia lub profilu użytkownika
  • Tajna praca i oferty reklamowe
  • Odkrywanie ukrytych kandydatów
Treść, obrazy i tekst na tej stronie mogą mieć charakter erotyczny i są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych użytkowników, a dla niektórych osób mogą być obraźliwe. Treści na tej stronie są dodane przez naszych użytkowników i są na ich odpowiedzialność. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat (21 w niektórych krajach) lub jeśli uważasz, że korzystanie ze strony jest nielegalne lub obraźliwe, prosimy o opuszczenie strony.
Klikając na przycisk CZYTAJ WIĘCEJ, wchodzisz na stronę internetowej i jednocześnie oświadczasz, że masz 18 lat lub więcej oraz że zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies w celu zapewnienia najlepszych doświadczeń użytkownika.
Nie pamiętasz hasła?

Wpisz swój zarejestrowany adres e-mail i kliknij na przycisk "Wyślij"! Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby ustawić nowe hasło i natychmiast się zalogować!