Działający od 10 lat RED-LIFE od 2014 roku jest placem zabaw dla kobiet i mężczyzn sukcesu! Żyj życiem, o jakim zawsze marzyłeś!

profile img
alert icon
Uwaga!
alert icon
Możesz używać swoich danych logowania, swojego profilu i przesłanych kredytów na wszystkich (9) stronach reklamowych RED-LIFE. Wybór języka (strony) znajdziesz na górze strony!

Działający od 10 lat RED-LIFE od 2014 roku jest placem zabaw dla kobiet i mężczyzn sukcesu! Żyj życiem, o jakim zawsze marzyłeś!

2024-05-19
(zaktualizowano 26 dni temu)
29
wyświetleń

Mam dwie waginy – jedną dla męża, drugą do pracy erotycznej

Mam dwie waginy – jedną

Modelka OnlyFans ma dwie waginy: jej ciało oddziela pracę erotyczną od życia prywatnego

Podwójna przyjemność i podwójna przyjemność.

Kobieta urodzona z dwiema pochwami pogodziła się ze swoją rzadką chorobą i została modelką OnlyFans, twierdząc, że jednego narządu używa do pracy erotycznej, a drugiego do zabawy.

U Evelyn Miller (31 l.) po raz pierwszy zdiagnozowano macicę dwudzielną w 2011 r., po tym jak ginekolog zauważył nieprawidłowości fizyczne podczas badania w Szpitalu dla Kobiet i Dzieci w Adelajdzie w Australii.

Według „Scientific American” stan Miller, który według „Scientific American” dotyka jedną na 2000 kobiet, oznacza, że ​​ma ona podwójną macicę, dwie pary jajników i dwie pochwy.

Jako nastolatka Australijka stwierdziła, że ​​zauważyła, że ​​„coś jest nie tak” na dole, ponieważ penis jej przyjaciółki „uderzał w ścianę” podczas pierwszej próby seksu.„Potem przez tak długi czas unikałam seksu” – wyjaśniła w wywiadzie dla South West News Service. „Chłopaki nie wiedzieli, co robią”.

„Bardzo się obawiałam seksu” – kontynuowała.

Mieszkałam wtedy tylko z ojcem, więc nie miałam kogo zapytać.

Google w tamtym czasie nie wchodziło w grę.

Mieszkała na odległej farmie i mieli dosłownie tylko połączenie telefoniczne, więc nie mogła po prostu sprawdzić swoich objawów w Internecie.

Evelyn Miller wykonuje prace erotyczne OnlyFans

Po diagnozie w 2011 roku Miller powoli pogodziła się ze swoim stanem i później poznała swojego obecnego męża Toma.

Mówi, że nie mówiła publicznie, że ma macicę didelphyse, dopóki w 2018 roku przy wsparciu męża nie podjęła pracy w OnlyFans.

OnlyFans pomogli mi w końcu zaakceptować mój stan. Tworzenie treści jest naprawdę wspaniałe, a ludzie są zafascynowani moją chorobą.

„Zawsze interesowałam się prostytucją i czasami angażują się w nią także inni mężczyźni” – stwierdziła Miller.

Mam jedną pochwę do pracy erotycznej, a drugą do zabawy.

Twórca treści erotycznych zarabia obecnie 1480 dolarów tygodniowo za pośrednictwem platformy subskrypcyjnej i twierdzi, że przedsięwzięcie „opłaciło się bardzo”.

„Ludzie są bardzo ciekawi. Podoba im się to, że mam dwie pochwy. Może to zabrzmi źle, gdy to mówię, ale może to być niesamowicie wzmacniające uczucie”.

- wyjaśniła.

Miller twierdziła, że ​​oprócz pracy dla dorosłych OnlyFans zapewnił jej także platformę do „zwracania uwagi” na macicę didelphys.

Pisze do mnie wiele kobiet, które znalazły się z tego powodu w najgorszej sytuacji. Niektórzy całkowicie nie mogą mieć dzieci, co jest bolesne.

Na szczęście dla Miller udało jej się zajść w ciążę w prawej macicy.

Obecnie ma dwójkę dzieci: Andrew, 20 miesięcy i Georgia, 8 miesięcy.

„Zawsze istniało ryzyko, że mogę zajść w ciążę z dwójką dzieci na raz. Kiedy byłam w ciąży z jednym, nadal musieliśmy używać prezerwatywy, jeśli chcieliśmy uprawiać seks w drugiej pochwie” – wyjaśniła matka dwójki dzieci .

Wreszcie czując się pewnie i usatysfakcjonowana, Miller nie ma planów zaprzestania wykonywania seksu w OnlyFans i nadal odpiera piętno wokół jej stanu.

Mam szczęście, że mam tę platformę i zachęcam wszystkie młode kobiety, aby się przebadały, jeśli czują, że coś jest nie tak

- oświadczyła.Evelyn spotyka się z dużą krytyką za swoją pracę w OnlyFans, a także jej wypowiedzi

Stara się jednak nie przejmować nimi.

„Trolle mogą mówić, co chcą. Mogą nazwać mnie dziwką, mogą powiedzieć, że współczują moim dzieciom… Nie obchodzi mnie to”. - oświadczyła.

Jej rodzina, na przykład szwagier, również krytykuje jej zachowanie i seksowną pracę.

Kiedy dowiedziałem się, że pracuje jako modelka dla OnlyFans, byłem zszokowany, a moi rodzice byli jeszcze bardziej zszokowani

– powiedziała jej szwagierka Emma.

Ponieważ Tom ma również pracę OnlyFans na platformie, nie przeszkadza mu praca kamery internetowej jego żony.

Evelyn i Tom cieszą się, że mogą wykonywać tę samą pracę w OnlyFans, ponieważ daje im to więcej czasu razem.

Na początku wydawało się to nienaturalne, ale przyzwyczailiśmy się i teraz sprawia nam to mnóstwo frajdy. Wspólnie odkrywamy inne aspekty naszej relacji.

– dodał Tomek.

Źródło: New York Post.

Pracę erotyczną
reklamy wideo

Przydatne informacje

w liczbach (statystyki 1 miesiąc - 3 miesiące -1 rok)
Źródła: google analityce i narzędzia dla webmasterów
4 743 +9%

Nasz unikalny polski użytkownik 16559 razy korzystał z serwisu ogłoszeniowego w ciągu ostatniego miesiąca

11 122 +20%

kliknięć i 88258 razy pojawiliśmy się w Google w ciągu ostatnich 3 miesięcy!

67 253 +19%

klikniec i 590326 razy pojawilismy sie w Google w ciagu ostatniego 1 roku!

Podstawowe koncepcje

Praca erotyczna to praca, którą może wykonać tylko osoba w wieku 18+, ponieważ obejmuje ona usługi seksualne, w zamian klient płaci pieniądze lub kupuje drogie prezenty. Usługi sekretarza mogą obejmować prawie wszystko, nawet pracę dorosłych bez seksu, np. fetysz, kobieca dominacja, masaż, praca hostessy, kamera internetowa lub taniec, ale wybór należy zawsze do ciebie, nikt nie może zmusić cię do seksu. Zazwyczaj rozróżniamy między pracą erotyczną incall i outcall, więc osoba zajmująca się seksem może pracować w studiu, prywatnym salonie lub burdelu, a oder może to być wyjazd, więc spotykają się gdzieś z gościem, którym może być hotel, dom klienta lub gdziekolwiek indziej .. I nie ma znaczenia, czy jesteś chłopcem, dziewczynką, transem, czy nawet swoją orientacją seksualną, ponieważ każda dorosła osoba może być eskortą lub pracownikiem seksualnym.

Większość ludzi uważa, że praca towarzyska to tylko praca seksualna, ale tak naprawdę oznacza towarzystwo, np. zamożni mężczyźni, którzy są samotni lub chcą się dobrze bawić, płacą za czas dziewczyny towarzyskiej, aby być z nią. Chcą pominąć część randkową i przejść do najlepszego czasu, więc w zasadzie ci mężczyźni chcą wynająć dziewczynę na krótki okres. Nazywamy to wyjazdem, jeśli gość zamówi firmę do pokoju hotelowego, domu lub domu weekendowego itp. Są też dziewczyny towarzyskie VIP lub wysokiej klasy, które są szczególnie drogie i tylko najbogatsi mogą zapłacić za usługi towarzyskie, które obejmują doświadczenie z dziewczyną „GFE”, co oznacza, że dziewczyna towarzysząca traktuje gościa, jakby był jego prawdziwą dziewczyną.

Masaż erotyczny jest również kategorią pracy erotycznej, ponieważ masażystki mogą oprócz masażu świadczyć dodatkowe usługi! Oczywiście możesz ubiegać się o normalną pracę masażu, ale jeśli chcesz zaoferować więcej w swoim serwisie, możesz wybrać jedną z masaży erotycznych, aby uzyskać większe zarobki. Istnieje kilka rodzajów klasycznego masażu sportowego, który jest całkowicie wolny od seksu i bez erotycznych prac, ale w Red-Life zwykle znajdziesz pracę z masażem tantrycznym, który zapewnia doświadczenie tantryczne, zwane także dotykaniem duszy przez ciało! W każdym przypadku przed wypełnieniem wniosku zapytaj o konkretną pracę, jaki to jest masaż i jakie są oczekiwane usługi.

Wiarygodna strona reklamowa

Działamy jako niezależny i bezstronny serwis ogłoszeniowy i mamy maksymalna kontrole nad wszystkim treściami, które dodamy (ogłoszenia, reklamodawcy, forum)

Najwięcej zarejestrowanych członków

Obecnie mamy aktywnych zarejestrowanych członków i dodajemy nowych użytkowników każdego miesiąca, wszyscy szukają lub oferują prace erotyczna. Dołącz do nas!

100% dyskrecji i bezpieczeństwa

Oferujemy maksymalna dyskrecje i bezpieczeństwo zarówno dla wnioskodawców jak i reklamodawców. Aby to zapewnić, stosujemy liczne zabezpieczenia i funkcje kontrolne.

Sprawdzone, prawdziwe oferty pracy

Wszystkie oferty pracy są natychmiast i rygorystycznie sprawdzane, a wszelkie nieprawdziwe lub podejrzane ogłoszenia są filtrowane zanim pojawia się na stronie! Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje bezpieczeństwo!

Przydatne wiadomości i funkcje

Zapewniamy przydatne i istotne informacje ze świata pracy erotycznej, a także oferujemy doskonałe funkcje dla osób poszukających pracy i oferujących prace. Zarejestruj się i zaloguj w każdej chwili!

Sprawdzono / Nie sprawdzono

Ocenę każdego ogłoszenia i reklamodawcy oznaczamy 3 różnymi symbolami, które są wyświetlane w polu kontaktowym ogłoszenia, w widoku wszystkich list ogłoszeń oraz na profilu reklamodawcy!

Rejestracja

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

Nazwa użytkownika

hasło

hasło ponownie

Adres e-mail

Numer telefonu

(opcjonalnie)

lub
natychmiastowy dostęp z Twojej strony w mediach społecznościowych
Masz już konto?
Zaloguj się!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Mamy już 81 163 użytkowników

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

  • Korzystanie z forum
  • Prywatne wiadomości pomiędzy zarejestrowanymi członkami
  • Dodaj do ulubionych, oglądaj reklamy
  • Szybka ścieżka składania wniosków, automatyczne wypełnianie danych kontaktowych
  • Uzyskaj dane kontaktowe z bezpłatnego ogłoszenia lub profilu użytkownika
  • Tajna praca i oferty reklamowe
  • Odkrywanie ukrytych kandydatów
Treść, obrazy i tekst na tej stronie mogą mieć charakter erotyczny i są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych użytkowników, a dla niektórych osób mogą być obraźliwe. Treści na tej stronie są dodane przez naszych użytkowników i są na ich odpowiedzialność. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat (21 w niektórych krajach) lub jeśli uważasz, że korzystanie ze strony jest nielegalne lub obraźliwe, prosimy o opuszczenie strony.
Klikając na przycisk CZYTAJ WIĘCEJ, wchodzisz na stronę internetowej i jednocześnie oświadczasz, że masz 18 lat lub więcej oraz że zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies w celu zapewnienia najlepszych doświadczeń użytkownika.
Nie pamiętasz hasła?

Wpisz swój zarejestrowany adres e-mail i kliknij na przycisk "Wyślij"! Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby ustawić nowe hasło i natychmiast się zalogować!