Działający od 10 lat RED-LIFE od 2014 roku jest placem zabaw dla kobiet i mężczyzn sukcesu! Żyj życiem, o jakim zawsze marzyłeś!

profile img
alert icon
Uwaga!
alert icon
Możesz używać swoich danych logowania, swojego profilu i przesłanych kredytów na wszystkich (9) stronach reklamowych RED-LIFE. Wybór języka (strony) znajdziesz na górze strony!

Działający od 10 lat RED-LIFE od 2014 roku jest placem zabaw dla kobiet i mężczyzn sukcesu! Żyj życiem, o jakim zawsze marzyłeś!

2023-10-28
(zaktualizowano 6 miesięcy temu)
133
wyświetleń

Nauczycielka w Ameryce poprosiła nieletnie dziewczęta, aby odegrały role prostytutek

Nauczycielka w Ameryce poprosiła nieletnie

Uczniowie szkoły średniej w Teksasie poproszeni przez nauczyciela o odgrywanie ról „uwodzącej dziwki”

Od miesięcy amerykańska matka toczy walkę w liceum, w którym nauczyciel poprosił jej 13-letnią córkę i kolegów z klasy o zagranie w erotyczną grę o pracę, w której uczniowie udają uwodzicielskie prostytutki.

Pewna matka była oburzona, gdy córka opowiedziała jej o nieprzyjemnym przedstawieniu w szkole, podczas którego nauczyciel poprosił je o odgrywanie prostytucji.

Podczas szkolnej gry nauczyciel poprosił dziewczynki z siódmej klasy, aby zagrały w grę RPG o nazwie Bear-Hooker-Hunter. Krótko mówiąc, nauczyciel poprosił młode dziewczyny, aby je uwiodły, dokładnie w taki sam sposób, w jaki osoba wykonująca pracę erotyczną oczarowuje swojego klienta.

Zasady gry przypominają znaną grę papier-kamień-nożyce, w której np. myśliwy może zastrzelić niedźwiedzia, a prostytutka może uwieść myśliwego.

Tutaj możesz przeczytać samą rozmowę:

Prostytutek gre

W kontekście tego ćwiczenia Gruber wyjaśniła, że jej córka i inni uczniowie siódmej klasy z klasy Społeczne Uczenie się Emocjonalne w Akademii KIPP Poder musieli połączyć siły i ustawić się z przodu sali.

Następnie poinstruowano dzieci, aby przyjmowały różne pozy, np. myśliwego naśladującego celowanie z broni, groźnego niedźwiedzia podnoszącego łapy lub „uwodzącej dziwki” z jedną ręką na biodrze, a drugą za uchem.

Całkiem niezłe zajęcia z społecznego uczenia się, jak na zabawę z prostytucją i pracą dorosłych w taki sposób.W klasie gramy w prostytucję

Córka Laury Marii Gruber wspomniała o zdarzeniu, gdy wracała ze szkoły do domu, w samochodzie.

Graliśmy w tę grę w szkole, mamo, i będziesz zdenerwowana

- powiedziała. I rzeczywiście, według Laury, prawie rozbiła samochód.

Od tego czasu Laura Maria Gruber zabrała córkę z placówki, gdzie od tego czasu nie podano żadnego sensownego wyjaśnienia na temat gry przeznaczonej dla siódmoklasistów. Do zdarzenia doszło we wrześniu ubiegłego roku i według Grubera szkoła przez miesiące milczała na ten temat.

Matka poinformowała o tym na swoim profilu w mediach społecznościowych

szkoła normalizuje broń, prostytucję i przemoc seksualną, grając w takie gry z nieletnimi.

Szkoła wydała odpowiedź dotyczącą gry w pracę dorosłych

W związku z nierozwiązaną sprawą matka zwróciła się już do zarządu placówki. W wyniku jej skargi kilka miesięcy później dyrektor szkoły przyznała w piśmie do rodziców, że gra rzeczywiście była nieodpowiednia dla uczniów.

Dyrektor Stephanie Lee stwierdziła, że celem tej gry nie było seksualizacja dzieci, ale przyznaje, że niektórzy uczniowie mogli czuć się nieswojo i mieć traumę w związku z tym zadaniem.

Zgodził się także, że w środowisku szkolnym nie ma miejsca na słowa „prostytutka” i „uwodzenie”.

Źródło: New York Post.

Pracę erotyczną
reklamy wideo

Przydatne informacje

w liczbach (statystyki 1 miesiąc - 3 miesiące -1 rok)
Źródła: google analityce i narzędzia dla webmasterów
5 837 +6%

Nasz unikalny polski użytkownik 29338 razy korzystał z serwisu ogłoszeniowego w ciągu ostatniego miesiąca

15 255 +23%

kliknięć i 123179 razy pojawiliśmy się w Google w ciągu ostatnich 3 miesięcy!

73 954 +5%

klikniec i 642951 razy pojawilismy sie w Google w ciagu ostatniego 1 roku!

Podstawowe koncepcje

Praca erotyczna to praca, którą może wykonać tylko osoba w wieku 18+, ponieważ obejmuje ona usługi seksualne, w zamian klient płaci pieniądze lub kupuje drogie prezenty. Usługi sekretarza mogą obejmować prawie wszystko, nawet pracę dorosłych bez seksu, np. fetysz, kobieca dominacja, masaż, praca hostessy, kamera internetowa lub taniec, ale wybór należy zawsze do ciebie, nikt nie może zmusić cię do seksu. Zazwyczaj rozróżniamy między pracą erotyczną incall i outcall, więc osoba zajmująca się seksem może pracować w studiu, prywatnym salonie lub burdelu, a oder może to być wyjazd, więc spotykają się gdzieś z gościem, którym może być hotel, dom klienta lub gdziekolwiek indziej .. I nie ma znaczenia, czy jesteś chłopcem, dziewczynką, transem, czy nawet swoją orientacją seksualną, ponieważ każda dorosła osoba może być eskortą lub pracownikiem seksualnym.

Większość ludzi uważa, że praca towarzyska to tylko praca seksualna, ale tak naprawdę oznacza towarzystwo, np. zamożni mężczyźni, którzy są samotni lub chcą się dobrze bawić, płacą za czas dziewczyny towarzyskiej, aby być z nią. Chcą pominąć część randkową i przejść do najlepszego czasu, więc w zasadzie ci mężczyźni chcą wynająć dziewczynę na krótki okres. Nazywamy to wyjazdem, jeśli gość zamówi firmę do pokoju hotelowego, domu lub domu weekendowego itp. Są też dziewczyny towarzyskie VIP lub wysokiej klasy, które są szczególnie drogie i tylko najbogatsi mogą zapłacić za usługi towarzyskie, które obejmują doświadczenie z dziewczyną „GFE”, co oznacza, że dziewczyna towarzysząca traktuje gościa, jakby był jego prawdziwą dziewczyną.

Masaż erotyczny jest również kategorią pracy erotycznej, ponieważ masażystki mogą oprócz masażu świadczyć dodatkowe usługi! Oczywiście możesz ubiegać się o normalną pracę masażu, ale jeśli chcesz zaoferować więcej w swoim serwisie, możesz wybrać jedną z masaży erotycznych, aby uzyskać większe zarobki. Istnieje kilka rodzajów klasycznego masażu sportowego, który jest całkowicie wolny od seksu i bez erotycznych prac, ale w Red-Life zwykle znajdziesz pracę z masażem tantrycznym, który zapewnia doświadczenie tantryczne, zwane także dotykaniem duszy przez ciało! W każdym przypadku przed wypełnieniem wniosku zapytaj o konkretną pracę, jaki to jest masaż i jakie są oczekiwane usługi.

Wiarygodna strona reklamowa

Działamy jako niezależny i bezstronny serwis ogłoszeniowy i mamy maksymalna kontrole nad wszystkim treściami, które dodamy (ogłoszenia, reklamodawcy, forum)

Najwięcej zarejestrowanych członków

Obecnie mamy aktywnych zarejestrowanych członków i dodajemy nowych użytkowników każdego miesiąca, wszyscy szukają lub oferują prace erotyczna. Dołącz do nas!

100% dyskrecji i bezpieczeństwa

Oferujemy maksymalna dyskrecje i bezpieczeństwo zarówno dla wnioskodawców jak i reklamodawców. Aby to zapewnić, stosujemy liczne zabezpieczenia i funkcje kontrolne.

Sprawdzone, prawdziwe oferty pracy

Wszystkie oferty pracy są natychmiast i rygorystycznie sprawdzane, a wszelkie nieprawdziwe lub podejrzane ogłoszenia są filtrowane zanim pojawia się na stronie! Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje bezpieczeństwo!

Przydatne wiadomości i funkcje

Zapewniamy przydatne i istotne informacje ze świata pracy erotycznej, a także oferujemy doskonałe funkcje dla osób poszukających pracy i oferujących prace. Zarejestruj się i zaloguj w każdej chwili!

Sprawdzono / Nie sprawdzono

Ocenę każdego ogłoszenia i reklamodawcy oznaczamy 3 różnymi symbolami, które są wyświetlane w polu kontaktowym ogłoszenia, w widoku wszystkich list ogłoszeń oraz na profilu reklamodawcy!

Rejestracja

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

Nazwa użytkownika

hasło

hasło ponownie

Adres e-mail

Numer telefonu

(opcjonalnie)

lub
natychmiastowy dostęp z Twojej strony w mediach społecznościowych
Masz już konto?
Zaloguj się!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Mamy już 79 485 użytkowników

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

  • Korzystanie z forum
  • Prywatne wiadomości pomiędzy zarejestrowanymi członkami
  • Dodaj do ulubionych, oglądaj reklamy
  • Szybka ścieżka składania wniosków, automatyczne wypełnianie danych kontaktowych
  • Uzyskaj dane kontaktowe z bezpłatnego ogłoszenia lub profilu użytkownika
  • Tajna praca i oferty reklamowe
  • Odkrywanie ukrytych kandydatów
Treść, obrazy i tekst na tej stronie mogą mieć charakter erotyczny i są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych użytkowników, a dla niektórych osób mogą być obraźliwe. Treści na tej stronie są dodane przez naszych użytkowników i są na ich odpowiedzialność. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat (21 w niektórych krajach) lub jeśli uważasz, że korzystanie ze strony jest nielegalne lub obraźliwe, prosimy o opuszczenie strony.
Klikając na przycisk CZYTAJ WIĘCEJ, wchodzisz na stronę internetowej i jednocześnie oświadczasz, że masz 18 lat lub więcej oraz że zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies w celu zapewnienia najlepszych doświadczeń użytkownika.
Nie pamiętasz hasła?

Wpisz swój zarejestrowany adres e-mail i kliknij na przycisk "Wyślij"! Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby ustawić nowe hasło i natychmiast się zalogować!