Niezwykła praca erotyczna, czyli 50 twarzy Grey’a na żywo

Film ‘50 twarzy Grey’a’ sprawił, że studia erotyczne BDSM cieszą się na nowo niesamowitą popularnością. Studia BDSM przeżywają obecnie prawdziwe oblężenie. Do topowych miejsc ustawiają się kolejki, a na sesję u popularnych domin trzeba w najlepszym wypadku czekać kilka dni.

Ta niecodzienna praca erotyczna znów cieszy się ogromną popularnością, a liczba ofert pracy w studiach BDSM stale wzrasta. W Szwajcarii, czy Niemczech niemal każde studio erotyczne zatrudnia obecnie dominę i wyposaża pokoje w niezbędne rekwizyty.

Jak wygląda praca w studio BDSM?

Skrótowiec BDSM pochodzi od słów "Bondage i Discipline" (związanie i dyscypilna), “Domination” i “Submission” (dominacja i uległość) i “Sadism” i “Masochism” (sadyzm i masochizm). BDSM odnosi się do szerokiego spektrum działań i form relacji między partnerami i w wielu przypadkach nie są one powszechną praktyką w relacjach seksualnych.

Film o Christianie Grey’u pomaga zrozumieć świat BDSM ludziom przyzwyczajonym do prostszych, ‘normalniejszych’ form seksualności.

Amatorzy BDSM to raczej wąski krąg klientów nastawionych na, umówmy się, ekstremalne doznania.

bdsm praca erotyczna

Chyba większość z nas choć raz w życiu zastanawiała się, jak to jest być związanym..

Istotą zabawy w dominację jest całkowite podporządkowanie dominie, która wydaje polecenia i naładowane seksualnie komendy. To swego rodzaju zabawa werbalna. Zawiązanie oczu stopniuje napięcie i wyostrza inne zmysły, przy pomocy których odkryjemy całkiem nowe, ekscytujące doznania. Otwiera się przed nami zupełnie nowy świat, bo przecież od tego momentu możliwości są nieograniczone...

Bo w BDSM o to właśnie chodzi. Chodzi jedynie o zachowanie określonych zasad i kontrolowane przekraczanie granic. Tylko od nas zależy, jak daleko się posuniemy i ile wytrzymamy. Jeśli zasady są dla nas jasne, BDSM zaprowadzi nas do świata koneserów, świata niezapomnianych wrażeń.

bdsm praca erotyczna

Podróż z BDSM dopiero się zaczyna

W świat BDSM należy wchodzić stopniowo, bo tylko w ten sposób można sprawdzić własne granice. Zabawa seksualna, której towarzyszy mały bądź większy ból przyciąga do miejsc pracy erotycznej coraz więcej zainteresowanych, a akcesoria erotyczne służą jednemu celowi, jakim jest maksymalne zaspokojenie klienta. Nic więc dziwnego, że amatorzy ostrej zabawy po niedługim czasie wracają do swych domin, aby kontynuować podróż w świat BDSM.

Jeśli szukasz dla siebie równie ekscytującej pracy erotycznej, sprawdź wszystkie nasze  anonse pracy erotycznej tutaj.

 Zapraszamy również na nasze forum, gdzie znajdziesz mnóstwo  opinii i informacji, które mogą pomóc Ci w przyszłej karierze.