Nie przegap najlepszych ofert pracy! Aby mieć dostęp do TAJNYCH ofert i przydatnych funkcji, ZAREJESTRUJ SIȨ

DOŁĄCZ DO EKIPY SWISSEROTICJOBS!

DLACZEGO? TO BARDZO PROSTE: 33 LATA!

Jesteśmy otwarci od ponad 33 lat i oferujemy pracę erotyczną z tym samym właścicielem w szwajcarskich miastach KIRCHDORF-PFAFFNAU-AMRISFIL! To jedyna, otwarta tyle lat, sprawdzona i dysponująca dużym kręgiem gości sieć mieszkań prywatnych w Szwajcarii! 


Nasza castingowa strona interneetowa SWISSEROTICJOB.COM działa od 2006 roku i prezentuje korzystne oferty pracy w wielu językach! My nie eksperymentujemy, my myślimy długoterminowo!

 

Korzyści, które oferujemy tylko my: 

- Gwarantowany ruch i stabilny krąg gości o każdej porze roku!

- Nie ma nie sprawdzonych informacji, oszustwa, czy przekrętów, jesteśmy tu od 33 lat!

-Wszyscy zarabiają tak samo i na najlepszych warunkach!

- Dziewczyny, recepcjonistki, wszyscy, którzy tu pracują pomagają sobie nawzajem we wszystkim.

- Pracujemy na starych, wysokich cenach, mamy stabilny krąg gości, sprawdzony biznes, nie potrzebujemy 'promocji'!

- Dysponujemy własnym prywatnym busem, którym 2x w tygodniu możesz do nas przyjechać – PODRÓŻ OPŁACAMY!

- Znajomość języków i profesjonalne portfolio nie jest wymagane, ale stanowi zaletę! 

Możliwe tygodniowe zarobki nawet powyżej 4000 EUR: to zależy tylko od Ciebie, ale pomożemy!

 

KANTON AARGAU: KIRCHDORF

Położone niedaleko Zurychu i Baden miasto, gdzie przyjeżdża również mnóstwo gości z Niemiec. Pod tym adresem działamy od 33 lat, ale czeka tu na Ciebie zupełnie nowa pralka, sauna, luksusowe meble, wyposażona nowoczesna kuchnia + łazienka i ogromny salon. Szukamy głównie wyjątkowo ładnych, młodych dziewczyn powyżej 18 r.ż. Jest też możliwość PRACY W ESKORCIE! Dziewczynom z doświadczeniem w branży porno/modelingu GWARANTUJEMY wyróżnienie anonsu i EKSTRA WYSOKIE zarobki!

KANTON LUCERNA: PFAFFNAU

Szwajcarskie miasto położone w pół drogi między Zurychem a Brnem – znane miejsce z wysokimi cenami i  bardzo dobrym dojazdem, zawsze ładnymi dziewczynami i regularnymi imprezami w zewnętrznej części wellness (jacuzzi + sauna + grill party w ogrodzie przy dobrej pogodzie)! Pod tym adresem działamy od ponad 22 lat, a miejsce i dziewczyny reklamujemy osobno na wszystkich istniejących tutaj portalach!

 

KANTON THURGAU: AMRISWIL

Praca erotyczna w rozciągającym się nad jeziorem Bodeńskim (Bodensee) bajkowo pięknym szwajcarskim mieście, przypomina raczej luksusowe wakacje. Czekają na Ciebie ekskluzywni klienci i bardzo wysokie ceny z najlepszymi możliwymi zarobkami! Blisko tu do granicy austriackiej i niemieckiej, wielu klientów przybywa zatem regularnie również stamtąd. Mieszkanie wyposażone jest w najnowsze meble, a wszystkie warunki są identyczne jak w dwóch pozostałych miejscach. Każda śliczna dziewczyna do 40 r.ż. na pewno tutaj zarobi! Zezwolenie na pracę dostaniesz już pierwszego dnia i możesz u nas pracować nawet cały rok, nie tylko kilka miesięcy.

 

 Nie sprzedajemy kota w worku, a każdy szczegół, którym się tu z Wami dzielimy odpowiada rzeczywistości! 50% odstępnego i innych wydatków nie ma!  

Wszędzie maksymalnie luksusowe wyposażenie, jak ogrodowy grill, jacuzzi, sauna, pralka, nowoczesna i wyposażona kuchnia, łazienka i salon z tv, darmowe wi-fi.

 

 

Reklamujemy się na wszystkich szwajcarskich portalach i niemal w każdej gazecie! Nie oszczędzamy na cenach anonsów i stale budujemy renomę miejsca.

Mam na imię Vivien – recepcjonistka – od ponad 10 lat pracuję tutaj jako kierowniczka, znam więc dokładnie każdy szczegół oferty. Pytaj śmiało o wszystko, kiedykolwiek, jestem dostępna non stop przy telefonie – viberze – poczcie! Posiadam aktualne informacje o warunkach pracy, zarobkach, cenach, zezwoleniu na pracę i wszystkim co jest związane z pracą erotyczną w Szwajcarii! 

Tel / Viber: +41 76 752 83 12 (Vivien)

Po węgiersku - słowacku- czesku - angielsku - niemiecku

Nasz adres e-mail: [email protected]

Web: WWW.SWISSEROTICJOB.COM