Nie przegap tej okazji! Jesienne miesiące aż do Bożego Narodzenia to najlepszy okres w roku pod każdym względem na pracę erotyczną (ruch, promocje, zarobki, warunki pracy).

profile img
alert icon
Uwaga!
alert icon
Możesz używać swoich danych logowania, swojego profilu i przesłanych kredytów na wszystkich (9) stronach reklamowych RED-LIFE. Wybór języka (strony) znajdziesz na górze strony!

Nie przegap tej okazji! Jesienne miesiące aż do Bożego Narodzenia to najlepszy okres w roku pod każdym względem na pracę erotyczną (ruch, promocje, zarobki, warunki pracy).

2019-11-08
(zaktualizowano 6 miesięcy temu)
975
wyświetleń

Drugi etat: praca erotyczna, czyli prawniczka w 2019 też musi kiedyś wyluzować

Wiemy, jak dziwnie to brzmi i z czym się wiąże pełnienie odpowiedzialnej funkcji publicznej, istnieją jednak dziewczyny, które znajdują czas, by pracować na dwóch etatach. Wieczorami zrzucają służbowy mundurek i wybierają pracę erotyczną. Swój wybór uzasadniają w rozmaity sposób.

Dziewczynami kierują często kwestie finansowe. Tych jest najwięcej. Znajdą się jednak i takie, dla których praca w branży erotycznej znaczy o wiele więcej, niż zarobione przy okazji niemałe pieniądze.

Co? Dlaczego? W jaki sposób?

W Polsce praca erotyczna, nie tylko na drugi etat, cieszy się od dobrych kilku lat rosnącą popularnością. Wiele agencji i klubów erotycznych celowo zatrudnia kobiety wykształcone, gdyż są one gwarancją sukcesu. Towarzystwo dziewczyny, która skończyła uniwersytet jest dla klientów wyzwaniem, ale również gwarantuje pewną elitarność, co z kolei wyśmienicie karmi męskie ego. Anastazja, 30-letnia prawniczka wybrała sobie niecodzienne hobby; po godzinach spędzonych w jednej z renomowanych warszawskich kancelarii zabawia klientów topowego klubu erotycznego.Moim marzeniem jest odczarować uprzedzenia, które towarzyszą pracy erotycznej - mówi Anastazja.

Prawniczka jest profesjonalistką w swojej dziedzinie, dokładniej w obu dziedzinach i oba etaty przynoszą jej tyle samo satysfakcji. Anastazja uwielbia seks i pieniądze, dlatego jest dumna ze swojego wyboru.

praca erotyczna w polsce

3 tygodnie - 50.000 euro

Kocham seks, pieniądze oczywiście też, jednak nie są one najważniejsze

Ansatazja powtarza, że nie o pieniądze w tym wszystkim chodzi. Sporo zarabia już jako uznana prawniczka; praca na drugi etat daje jej przede wszystkim przyjemność, a ona bez seksu i całej jego otoczki po prostu nie potrafiłaby żyć. To jak uzależnienie, znacznie jednak bardziej elitarne, bo ona ceni sobie towarzystwo dobrze sytuowanych i nierzadko świetnie wykształconych mężczyzn. Tacy jej imponują. Pieniądze, i to niemałe, są tylko dopełnieniem całej zabawy. Anastazja w 3 tygodnie jest w stanie zarobić nawet 50.000 euro.

Profesjonalizm bez zbędnych emocji

Klientów dobieram wyłącznie po wstępnym zapoznaniu się z nimi. W ten sposób całkowicie eliminuję ryzyko niepowodzenia i niechcianych sytuacji. Pełen luksus!

Dla Anastazji praca erotyczna to zajęcie jak każde inne. Byle dawało satysfakcję. Być może to jest klucz do sukcesu? Nie pozwala sobie na zbędne emocje, nie ma też mowy o nawiązaniu jakiejkolwiek dłuższej znajomości z klientem. Po wyjściu z klubu erotycznego po prostu zamyka za sobą drzwi. Również w znaczeniu przenośnym.

Anastazja nie wstydzi się swojej pracy i zdobywa się na wyznanie:

Myślę, że wielu ludzi ocenia pracę w branży erotycznej, nawet nie zdając sobie sprawy, co oceniają. My też jesteśmy ludźmi. Wiele z moich koleżanek z klubu jest jednocześnie moimi najlepszymi przyjaciółkami. W naszym społeczeństwie krąży jakiś stereotyp, najwyższy już czas, aby go obalić. Myślę, że wiele musimy się jeszcze nauczyć.

Uważasz podobnie i chciałabyś wpłynąć na opinię społeczną w kwestii postrzegania pracy erotycznej?

Zarejestruj się na portalu Red-Life.pl, dołącz do grona 75581 użytkowników i rozejrzyj wśród 1009 dostępnych ofert pracy erotycznej, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Pracę erotyczną
reklamy wideo

Przydatne informacje

w liczbach (statystyki 1 miesiąc - 3 miesiące -1 rok)
Źródła: google analityce i narzędzia dla webmasterów
6 893 +19%

Nasz unikalny polski użytkownik 25604 razy korzystał z serwisu ogłoszeniowego w ciągu ostatniego miesiąca

18 697 +18%

kliknięć i 177234 razy pojawiliśmy się w Google w ciągu ostatnich 3 miesięcy!

81 838 +9%

klikniec i 668836 razy pojawilismy sie w Google w ciagu ostatniego 1 roku!

Podstawowe koncepcje

Praca erotyczna to praca, którą może wykonać tylko osoba w wieku 18+, ponieważ obejmuje ona usługi seksualne, w zamian klient płaci pieniądze lub kupuje drogie prezenty. Usługi sekretarza mogą obejmować prawie wszystko, nawet pracę dorosłych bez seksu, np. fetysz, kobieca dominacja, masaż, praca hostessy, kamera internetowa lub taniec, ale wybór należy zawsze do ciebie, nikt nie może zmusić cię do seksu. Zazwyczaj rozróżniamy między pracą erotyczną incall i outcall, więc osoba zajmująca się seksem może pracować w studiu, prywatnym salonie lub burdelu, a oder może to być wyjazd, więc spotykają się gdzieś z gościem, którym może być hotel, dom klienta lub gdziekolwiek indziej .. I nie ma znaczenia, czy jesteś chłopcem, dziewczynką, transem, czy nawet swoją orientacją seksualną, ponieważ każda dorosła osoba może być eskortą lub pracownikiem seksualnym.

Większość ludzi uważa, że praca towarzyska to tylko praca seksualna, ale tak naprawdę oznacza towarzystwo, np. zamożni mężczyźni, którzy są samotni lub chcą się dobrze bawić, płacą za czas dziewczyny towarzyskiej, aby być z nią. Chcą pominąć część randkową i przejść do najlepszego czasu, więc w zasadzie ci mężczyźni chcą wynająć dziewczynę na krótki okres. Nazywamy to wyjazdem, jeśli gość zamówi firmę do pokoju hotelowego, domu lub domu weekendowego itp. Są też dziewczyny towarzyskie VIP lub wysokiej klasy, które są szczególnie drogie i tylko najbogatsi mogą zapłacić za usługi towarzyskie, które obejmują doświadczenie z dziewczyną „GFE”, co oznacza, że dziewczyna towarzysząca traktuje gościa, jakby był jego prawdziwą dziewczyną.

Masaż erotyczny jest również kategorią pracy erotycznej, ponieważ masażystki mogą oprócz masażu świadczyć dodatkowe usługi! Oczywiście możesz ubiegać się o normalną pracę masażu, ale jeśli chcesz zaoferować więcej w swoim serwisie, możesz wybrać jedną z masaży erotycznych, aby uzyskać większe zarobki. Istnieje kilka rodzajów klasycznego masażu sportowego, który jest całkowicie wolny od seksu i bez erotycznych prac, ale w Red-Life zwykle znajdziesz pracę z masażem tantrycznym, który zapewnia doświadczenie tantryczne, zwane także dotykaniem duszy przez ciało! W każdym przypadku przed wypełnieniem wniosku zapytaj o konkretną pracę, jaki to jest masaż i jakie są oczekiwane usługi.

Wiarygodna strona reklamowa

Działamy jako niezależny i bezstronny serwis ogłoszeniowy i mamy maksymalna kontrole nad wszystkim treściami, które dodamy (ogłoszenia, reklamodawcy, forum)

Najwięcej zarejestrowanych członków

Obecnie mamy aktywnych zarejestrowanych członków i dodajemy nowych użytkowników każdego miesiąca, wszyscy szukają lub oferują prace erotyczna. Dołącz do nas!

100% dyskrecji i bezpieczeństwa

Oferujemy maksymalna dyskrecje i bezpieczeństwo zarówno dla wnioskodawców jak i reklamodawców. Aby to zapewnić, stosujemy liczne zabezpieczenia i funkcje kontrolne.

Sprawdzone, prawdziwe oferty pracy

Wszystkie oferty pracy są natychmiast i rygorystycznie sprawdzane, a wszelkie nieprawdziwe lub podejrzane ogłoszenia są filtrowane zanim pojawia się na stronie! Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje bezpieczeństwo!

Przydatne wiadomości i funkcje

Zapewniamy przydatne i istotne informacje ze świata pracy erotycznej, a także oferujemy doskonałe funkcje dla osób poszukających pracy i oferujących prace. Zarejestruj się i zaloguj w każdej chwili!

Sprawdzono / Nie sprawdzono

Ocenę każdego ogłoszenia i reklamodawcy oznaczamy 3 różnymi symbolami, które są wyświetlane w polu kontaktowym ogłoszenia, w widoku wszystkich list ogłoszeń oraz na profilu reklamodawcy!

Rejestracja

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

Nazwa użytkownika

hasło

hasło ponownie

Adres e-mail

Numer telefonu

(opcjonalnie)

lub
natychmiastowy dostęp z Twojej strony w mediach społecznościowych
Masz już konto?
Zaloguj się!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Mamy już 75 581 użytkowników

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

  • Korzystanie z forum
  • Prywatne wiadomości pomiędzy zarejestrowanymi członkami
  • Dodaj do ulubionych, oglądaj reklamy
  • Szybka ścieżka składania wniosków, automatyczne wypełnianie danych kontaktowych
  • Uzyskaj dane kontaktowe z bezpłatnego ogłoszenia lub profilu użytkownika
  • Tajna praca i oferty reklamowe
  • Odkrywanie ukrytych kandydatów
Treść, obrazy i tekst na tej stronie mogą mieć charakter erotyczny i są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych użytkowników, a dla niektórych osób mogą być obraźliwe. Treści na tej stronie są dodane przez naszych użytkowników i są na ich odpowiedzialność. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat (21 w niektórych krajach) lub jeśli uważasz, że korzystanie ze strony jest nielegalne lub obraźliwe, prosimy o opuszczenie strony.
Klikając na przycisk CZYTAJ WIĘCEJ, wchodzisz na stronę internetowej i jednocześnie oświadczasz, że masz 18 lat lub więcej oraz że zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies w celu zapewnienia najlepszych doświadczeń użytkownika.
Nie pamiętasz hasła?

Wpisz swój zarejestrowany adres e-mail i kliknij na przycisk "Wyślij"! Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby ustawić nowe hasło i natychmiast się zalogować!