Drugi etat: praca erotyczna, czyli prawniczka w 2019 też musi kiedyś wyluzować

Wiemy, jak dziwnie to brzmi i z czym się wiąże pełnienie odpowiedzialnej funkcji publicznej, istnieją jednak dziewczyny, które znajdują czas, by pracować na dwóch etatach. Wieczorami zrzucają służbowy mundurek i wybierają pracę erotyczną. Swój wybór uzasadniają w rozmaity sposób.

Dziewczynami kierują często kwestie finansowe. Tych jest najwięcej. Znajdą się jednak i takie, dla których praca w branży erotycznej znaczy o wiele więcej, niż zarobione przy okazji niemałe pieniądze.

Co? Dlaczego? W jaki sposób?

W Polsce praca erotyczna, nie tylko na drugi etat, cieszy się od dobrych kilku lat rosnącą popularnością. Wiele agencji i klubów erotycznych celowo zatrudnia kobiety wykształcone, gdyż są one gwarancją sukcesu. Towarzystwo dziewczyny, która skończyła uniwersytet jest dla klientów wyzwaniem, ale również gwarantuje pewną elitarność, co z kolei wyśmienicie karmi męskie ego. Anastazja, 30-letnia prawniczka wybrała sobie niecodzienne hobby; po godzinach spędzonych w jednej z renomowanych warszawskich kancelarii zabawia klientów topowego klubu erotycznego. 

Moim marzeniem jest odczarować uprzedzenia, które towarzyszą pracy erotycznej - mówi Anastazja.

Prawniczka jest profesjonalistką w swojej dziedzinie, dokładniej w obu dziedzinach i oba etaty przynoszą jej tyle samo satysfakcji. Anastazja uwielbia seks i pieniądze, dlatego jest dumna ze swojego wyboru. 

praca erotyczna w polsce

3 tygodnie - 50.000 euro

Kocham seks, pieniądze oczywiście też, jednak nie są one najważniejsze

Ansatazja powtarza, że nie o pieniądze w tym wszystkim chodzi. Sporo zarabia już jako uznana prawniczka; praca na drugi etat daje jej przede wszystkim przyjemność, a ona bez seksu i całej jego otoczki po prostu nie potrafiłaby żyć. To jak uzależnienie, znacznie jednak bardziej elitarne, bo ona ceni sobie towarzystwo dobrze sytuowanych i nierzadko świetnie wykształconych mężczyzn. Tacy jej imponują. Pieniądze, i to niemałe, są tylko dopełnieniem całej zabawy. Anastazja w 3 tygodnie jest w stanie zarobić nawet 50.000 euro.  

Profesjonalizm bez zbędnych emocji

Klientów dobieram wyłącznie po wstępnym zapoznaniu się z nimi. W ten sposób całkowicie eliminuję ryzyko niepowodzenia i niechcianych sytuacji. Pełen luksus!

Dla Anastazji praca erotyczna to zajęcie jak każde inne. Byle dawało satysfakcję. Być może to jest klucz do sukcesu? Nie pozwala sobie na zbędne emocje, nie ma też mowy o nawiązaniu jakiejkolwiek dłuższej znajomości z klientem. Po wyjściu z klubu erotycznego po prostu zamyka za sobą drzwi. Również w znaczeniu przenośnym.

Anastazja nie wstydzi się swojej pracy i zdobywa się na wyznanie: 

Myślę, że wielu ludzi ocenia pracę w branży erotycznej, nawet nie zdając sobie sprawy, co oceniają. My też jesteśmy ludźmi. Wiele z moich koleżanek z klubu jest jednocześnie moimi najlepszymi przyjaciółkami. W naszym społeczeństwie krąży jakiś stereotyp, najwyższy już czas, aby go obalić. Myślę, że wiele musimy się jeszcze nauczyć.

Uważasz podobnie i chciałabyś wpłynąć na opinię społeczną w kwestii postrzegania pracy erotycznej?

Zarejestruj się na portalu Red-Life.pl, dołącz do grona 67914 użytkowników i rozejrzyj wśród 1107 dostępnych ofert pracy erotycznej, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.