Mity i legendy, które mogą zburzyć dobrze zapowiadający się wieczór

Praca erotyczna to dziedzina bardzo szczególna, wymagająca od dziewczyn pewności siebie i pewnego rodzaju umiejętności biznesowych, z drugiej strony ceniona będzie empatia i szczerość. Podpowiadamy, jak osiągniesz sukces nie tylko w Polsce i przedstawiamy największe błędy popełniane przez dziewczyny podczas pierwszego wieczoru z klientem.

Pierwszy wieczór może oczarować klienta na wiele sposobów! Pamiętaj jednak, że może to być dla niego pierwszy wieczór z kobietą.

Mądra i zaradna dziewczyna z branży erotycznej też popełnia błędy

Istnieją błędy, które popełniają nawet dziewczyny z branży erotycznej. Może tylko czasami, ale popełniają i jak to się często zdarza, jedno potknięcie goni wówczas drugie, a taka równię pochyłą bardzo trudno zatrzymać. W takich jednak momentach wiele dziewczyn zatrudnionych w klubach erotycznych lub agencjach eskort ma właśnie szansę udowodnić, jak dobrze znaja się na swojej branży i jak dobrze znają jej sekrety. Pierwsza randka z klientem kryje w sobie sporo niewiadomych i kilka niedociągnięć może się zdarzyć, jednak profesjonalistki uczą się przecież na błędach.

Nie próbuj zmieniać swojej osobowości

Najważniejsze, abyś zawsze była sobą, bo prawda i tak wyjdzie na jaw ...

Jak mówi przysłowie: Niejedna maska tak się zużyła, że widać przez nią twarz. Jeśli umawiasz się z klientem, nigdy nie wiesz jak długo potrwa spotkanie, czy będzie kontynuacja, lub współpraca oparta na sponsoringu, dlatego naprawdę nie warto zaklinać rzeczywistość. Tu nie ma miejsca na kłamstwa czy oszustwa.

Myślisz, że ukrywając swoje prawdziwe ja sprawisz, że spędzony z klientem czas będzie lepszy?

Otóż nic bardziej mylnego, ba, jest nawet bardzo prawdopodobne, że wszystko pójdzie w złym kierunku. Załóżmy, że Twoje wymyślone, bajkowe ja przypadnie  klientowi do gustu, to czy podczas następnego lub któregoś z kolei spotkania będziesz w stanie zagrać tak samo? A jeśli nie?...

Klienci nie lubią udawania i dla nich szczerość zawsze wygra z choćby najlepiej zagraną rolą...

Praca erotyczna już i tak jest wystarczająco obciążająca, zwłaszcza jeśli w ciągu dnia przyjjmujesz więcej niż jjednego klienta w ciągu dnia. Nie psuj jej więc kłamstwem i grą. Znacznie lepiej pracuje się z czystym sumieniem, a w tej branży chodzi przede wszystkim o to, aby obie strony bawiły się równie dobrze! Pokaż swoje prawdziwe ja, a przekonasz się, że jest to o wiele bardziej opłacalne :).

praca erotyczna dla dziewczyn

Liczy się pierwsze wrażenie. Czy na pewno?

Dziewczyny związane z pracą erotyczną twierdzą zgodnie:

Masz tylko kilka pierwszych sekund, aby na pierwszym spotkaniu wywrzeć na kliencie pozytywne wrażenie

Pierwsze wrażenie jest zresztą kluczowe nie tylko jeśli idzie o pracę erotyczną, ale i w wielu innych dziedzinach życia. Chyba jednak nigdzie nie jest ono tak bardzo decydujące, jak w branży erotycznej. Wiele dziewczyn już na samym początku próbuje wchodzić w role niegrzecznych dziewczynek lub odwrotnie - grać panienki z dobrych domów. Nie wszyscy jednak klienci lubią niegrzeczne dziewczynki. To tylko mity; nie każdy klient przepada za skrajnościami. Nie bądź ofiarą legend i spróbuj już na pierwszej randce odpędzić kuszące myśli. Bądź prawdziwa, naturalna, a z każdego spotkania wyjdziesz zwycięsko.

W dążeniu do ideału potrzebna jest motywacja

Dla wielu dziewczyn to tylko praca, życie pokazuje, że w większości przypadków sytuacja przedstawia się trochę inaczej.. Bo przecież klient, który wraca, oczekuje czegoś więcej, niż szybki seks i słaba gra aktorska.

Tu liczą się nie tylko wrażenia fizyczne...

Praca erotyczna to coś więcej, niż tylko fiyczne obcowanie kobiety i mężczyzny. Profesjonalna sexworkerka jest jednocześnie dobrą kumpelą, psychologiem, idealnym słuchaczem, a czasem nawet doradcą. I może trudno w to uwierzyć, ale:

Dziewczyny z branży erotycznej interesuje nie tylko kasa klienta ...

Spotkanie to nie tylko seks czy namiętność, ale dużo więcej. Pierwsza schadzka ma ogromny wpływ na późniejsze spotkania, to przecież wtedy klient wyrabia sobie opinię na temat przebywającej z nim dziewczyny.

oferty pracy w branży erotycznej

Namiętność na pół gwizdka? Czy raczej pójście na całość?

Mit: pracownice seksualne interesuje tylko kasa.

Śmiało można stwierdzić, że w większości przypadków wcale tak nie jest! Właśnie z powodu podobnych krążących mitów pojawia się tyle negatywnych opinii o pracy erotycznej i wykonujących ją dziewczynach. A przecież opowieści, w których każdy dostaje to, czego chce są znacznie piękniejsze.

Klient zawsze oczekuje satysfakcji, podobnie jest z dziewczynami. Inaczej takie zajęcie nie miałoby żadnego sensu.

Jakkolowiek dziwnie to nie brzmi, zawsze staraj się by Twój klient chciał do Ciebie wracać. Dawaj z siebie wszystko, pokazuj prawdziwą siebie, a zobaczysz, że zyskasz naprawdę sporo. I nie chodzi tu tylko o kolejne zera na koncie...

Na portalu Red-Life.pl znajdziesz 1316 anonsów pracy erotycznej. Zarejestruj się, dołącz do grona 53201 użytkowników i znajdź ciekawą dla siebie ofertę.