Działający od 10 lat RED-LIFE od 2014 roku jest placem zabaw dla kobiet i mężczyzn sukcesu! Żyj życiem, o jakim zawsze marzyłeś!

profile img
alert icon
Uwaga!
alert icon
Możesz używać swoich danych logowania, swojego profilu i przesłanych kredytów na wszystkich (9) stronach reklamowych RED-LIFE. Wybór języka (strony) znajdziesz na górze strony!

Działający od 10 lat RED-LIFE od 2014 roku jest placem zabaw dla kobiet i mężczyzn sukcesu! Żyj życiem, o jakim zawsze marzyłeś!

2024-06-09
(zaktualizowano 1 miesięcy temu)
38
wyświetleń

Przy pomocy sztucznej inteligencji wygenerowano model erotyczny, a prawdziwi mężczyźni zapraszają ją do Dubaju na erotyczną pracę!

Przy pomocy sztucznej inteligencji wygenerowano

Piłkarze, celebryci i miliarderzy również uważają, że Emily Pellegrini wykonuje prace erotyczne w prawdziwym życiu

Emily Pellegrini, gdyby była prawdziwą osobą, byłaby jedną z najseksowniejszych modelek na świecie. Symbolem seksu nie jest jednak prawdziwa osoba, ale model erotyczny stworzony przez sztuczną inteligencję.

Ale oczywiście nie wszyscy są tego świadomi, dlatego dostaje mnóstwo ofert pracy erotycznej za pośrednictwem wiadomości.

Kilku piłkarzy i gwiazd sportu złożyło jej już różne oferty na swoich stronach w mediach społecznościowych, a wirtualna modelka erotyczna została nawet zaproszona do Dubaju.Kobieta marzeń to wirtualna modelka erotyczna

Emily Pellegrini przez wielu uważana jest za „najgorętszą na świecie”, mimo że jest jedynie modelką stworzoną przez sztuczną inteligencję, która generuje dla swojego twórcy pokaźne dochody.

Jej stronę na Instagramie śledzi prawie 144 000 osób i chociaż erotyczne zdjęcia i filmy na jej kanale wyglądają realistycznie, jej umięśnione ciało i brązowe włosy to całkowicie sztuczna inteligencja.

Realistyczne, erotyczne obrazy Emily Pellegrini zmyliły nawet sportowców.Jej twórca powiedział, że piłkarze, zawodnicy MMA i miliarderzy dali się nabrać na zdjęcia, bombardując wyimaginowaną kobietę bajecznymi ofertami.

Zapytałem ChatGPT, jaka jest wymarzona kobieta przeciętnego mężczyzny.

A odpowiedź była następująca: długie brązowe włosy i długie nogi.

Dokładnie tak stworzył model erotyczny.

Celem było uczynienie jej sympatyczną i atrakcyjną. Chciałem, żeby było jak najbardziej realistycznie

The Sun cytuje twórczynię Emily, która zarobiła prawie 8 000 funtów w sześć tygodni na platformie do tworzenia treści Fanvue.

To, kto z nim wchodzi w interakcję, jest bardzo zróżnicowane.

Są naprawdę znane osobistości, takie jak piłkarze, miliarderzy, zawodnicy MMA i tenisiści, którzy bezpośrednio komunikują się z wirtualną modelką erotyczną na Instagramie.

Myślą, że jest prawdziwą osobą, nawet zainteresowaną seksowną pracą, którą oferują.

Zapraszają ją do Dubaju na spotkanie i wspólną kolację w doskonałych restauracjach.

– powiedziała twórczyni Emily Pellegrini, która stworzyła także konto dla swojej siostry, która występuje pod nazwą Fiona Pellegrini.

W ciągu zaledwie kilku tygodni udało im się zdobyć 30 000 obserwujących!

Emily Pellegrini wykonująca pracę erotyczną

Kto wykonuje pracę erotyczną?

Wydaje się, że tego typu interakcje będą coraz powszechniejsze w cyfrowym świecie, gdzie ludzie nawiązują realistyczne relacje z wirtualnymi modelkami, oferując im nawet pracę seksualną.

A przynajmniej próbują tworzyć takie relacje.

Coraz trudniej będzie odróżnić inteligencję prawdziwą od sztucznej, dlatego będziemy musieli myśleć w obszarach, które do tej pory wydawały się niewyobrażalne.

Choć nie jest zaskakujące, że sztuczna inteligencja zagościła także w świecie erotycznych zawodów dla dorosłych, ponieważ z technologicznego punktu widzenia prostytucja jest na pierwszym planie.

Należy jednak stworzyć także wirtualne treści dla dorosłych w wieku powyżej 18 lat, dlatego kwestionowana jest dokładna koncepcja pracy dorosłych.

Kto więc uprawia seks? Wirtualny model czy twórca? A może w ogóle nie możemy już rozmawiać o prostytucji?

Nawet ofert erotycznych OnlyFans nie można umieścić w tej samej kategorii, co treści erotyczne generowane przez sztuczną inteligencję.

Praca seksualna również nadąża za rozwojem technologii, nawet rolę prostytutek w pewnym stopniu przejmują roboty i lalki erotyczne.

Niedawno pisaliśmy o otwarciu pierwszego burdelu cyberseksualnego w Niemczech, co z pewnością wpłynie na zwykłe dzieła dorosłych:

Czy to koniec prac erotycznych?
2024-05-22
( 2 miesięcy temu )
47
wyświetleń

Czy to koniec prac erotycznych? W Niemczech otwarto pierwszy na świecie burdel cyberseksualny Cybrothel

Cybrothel to pierwszy na świecie burdel cyberseksualny w Niemczech! W Niemczech otwarto pierwszy burdel VR wzorowany na japońskich burdelach z lalkami erotycznymi, co może oznaczać nowy rozdział w dziedzinie pracy erotycznej, a nawet może...


Źródło: Origo.

Pracę erotyczną
reklamy wideo

Przydatne informacje

w liczbach (statystyki 1 miesiąc - 3 miesiące -1 rok)
Źródła: google analityce i narzędzia dla webmasterów
5 699 +5%

Nasz unikalny polski użytkownik 38150 razy korzystał z serwisu ogłoszeniowego w ciągu ostatniego miesiąca

11 229 +25%

kliknięć i 91632 razy pojawiliśmy się w Google w ciągu ostatnich 3 miesięcy!

64 834 +17%

klikniec i 574281 razy pojawilismy sie w Google w ciagu ostatniego 1 roku!

Podstawowe koncepcje

Praca erotyczna to praca, którą może wykonać tylko osoba w wieku 18+, ponieważ obejmuje ona usługi seksualne, w zamian klient płaci pieniądze lub kupuje drogie prezenty. Usługi sekretarza mogą obejmować prawie wszystko, nawet pracę dorosłych bez seksu, np. fetysz, kobieca dominacja, masaż, praca hostessy, kamera internetowa lub taniec, ale wybór należy zawsze do ciebie, nikt nie może zmusić cię do seksu. Zazwyczaj rozróżniamy między pracą erotyczną incall i outcall, więc osoba zajmująca się seksem może pracować w studiu, prywatnym salonie lub burdelu, a oder może to być wyjazd, więc spotykają się gdzieś z gościem, którym może być hotel, dom klienta lub gdziekolwiek indziej .. I nie ma znaczenia, czy jesteś chłopcem, dziewczynką, transem, czy nawet swoją orientacją seksualną, ponieważ każda dorosła osoba może być eskortą lub pracownikiem seksualnym.

Większość ludzi uważa, że praca towarzyska to tylko praca seksualna, ale tak naprawdę oznacza towarzystwo, np. zamożni mężczyźni, którzy są samotni lub chcą się dobrze bawić, płacą za czas dziewczyny towarzyskiej, aby być z nią. Chcą pominąć część randkową i przejść do najlepszego czasu, więc w zasadzie ci mężczyźni chcą wynająć dziewczynę na krótki okres. Nazywamy to wyjazdem, jeśli gość zamówi firmę do pokoju hotelowego, domu lub domu weekendowego itp. Są też dziewczyny towarzyskie VIP lub wysokiej klasy, które są szczególnie drogie i tylko najbogatsi mogą zapłacić za usługi towarzyskie, które obejmują doświadczenie z dziewczyną „GFE”, co oznacza, że dziewczyna towarzysząca traktuje gościa, jakby był jego prawdziwą dziewczyną.

Masaż erotyczny jest również kategorią pracy erotycznej, ponieważ masażystki mogą oprócz masażu świadczyć dodatkowe usługi! Oczywiście możesz ubiegać się o normalną pracę masażu, ale jeśli chcesz zaoferować więcej w swoim serwisie, możesz wybrać jedną z masaży erotycznych, aby uzyskać większe zarobki. Istnieje kilka rodzajów klasycznego masażu sportowego, który jest całkowicie wolny od seksu i bez erotycznych prac, ale w Red-Life zwykle znajdziesz pracę z masażem tantrycznym, który zapewnia doświadczenie tantryczne, zwane także dotykaniem duszy przez ciało! W każdym przypadku przed wypełnieniem wniosku zapytaj o konkretną pracę, jaki to jest masaż i jakie są oczekiwane usługi.

Wiarygodna strona reklamowa

Działamy jako niezależny i bezstronny serwis ogłoszeniowy i mamy maksymalna kontrole nad wszystkim treściami, które dodamy (ogłoszenia, reklamodawcy, forum)

Najwięcej zarejestrowanych członków

Obecnie mamy aktywnych zarejestrowanych członków i dodajemy nowych użytkowników każdego miesiąca, wszyscy szukają lub oferują prace erotyczna. Dołącz do nas!

100% dyskrecji i bezpieczeństwa

Oferujemy maksymalna dyskrecje i bezpieczeństwo zarówno dla wnioskodawców jak i reklamodawców. Aby to zapewnić, stosujemy liczne zabezpieczenia i funkcje kontrolne.

Sprawdzone, prawdziwe oferty pracy

Wszystkie oferty pracy są natychmiast i rygorystycznie sprawdzane, a wszelkie nieprawdziwe lub podejrzane ogłoszenia są filtrowane zanim pojawia się na stronie! Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje bezpieczeństwo!

Przydatne wiadomości i funkcje

Zapewniamy przydatne i istotne informacje ze świata pracy erotycznej, a także oferujemy doskonałe funkcje dla osób poszukających pracy i oferujących prace. Zarejestruj się i zaloguj w każdej chwili!

Sprawdzono / Nie sprawdzono

Ocenę każdego ogłoszenia i reklamodawcy oznaczamy 3 różnymi symbolami, które są wyświetlane w polu kontaktowym ogłoszenia, w widoku wszystkich list ogłoszeń oraz na profilu reklamodawcy!

Rejestracja

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

Nazwa użytkownika

hasło

hasło ponownie

Adres e-mail

Numer telefonu

(opcjonalnie)

lub
natychmiastowy dostęp z Twojej strony w mediach społecznościowych
Masz już konto?
Zaloguj się!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Mamy już 82 272 użytkowników

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

  • Korzystanie z forum
  • Prywatne wiadomości pomiędzy zarejestrowanymi członkami
  • Dodaj do ulubionych, oglądaj reklamy
  • Szybka ścieżka składania wniosków, automatyczne wypełnianie danych kontaktowych
  • Uzyskaj dane kontaktowe z bezpłatnego ogłoszenia lub profilu użytkownika
  • Tajna praca i oferty reklamowe
  • Odkrywanie ukrytych kandydatów
Treść, obrazy i tekst na tej stronie mogą mieć charakter erotyczny i są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych użytkowników, a dla niektórych osób mogą być obraźliwe. Treści na tej stronie są dodane przez naszych użytkowników i są na ich odpowiedzialność. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat (21 w niektórych krajach) lub jeśli uważasz, że korzystanie ze strony jest nielegalne lub obraźliwe, prosimy o opuszczenie strony.
Klikając na przycisk CZYTAJ WIĘCEJ, wchodzisz na stronę internetowej i jednocześnie oświadczasz, że masz 18 lat lub więcej oraz że zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies w celu zapewnienia najlepszych doświadczeń użytkownika.
Nie pamiętasz hasła?

Wpisz swój zarejestrowany adres e-mail i kliknij na przycisk "Wyślij"! Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby ustawić nowe hasło i natychmiast się zalogować!