Działający od 10 lat RED-LIFE od 2014 roku jest placem zabaw dla kobiet i mężczyzn sukcesu! Żyj życiem, o jakim zawsze marzyłeś!

profile img
alert icon
Uwaga!
alert icon
Możesz używać swoich danych logowania, swojego profilu i przesłanych kredytów na wszystkich (9) stronach reklamowych RED-LIFE. Wybór języka (strony) znajdziesz na górze strony!

Działający od 10 lat RED-LIFE od 2014 roku jest placem zabaw dla kobiet i mężczyzn sukcesu! Żyj życiem, o jakim zawsze marzyłeś!

2024-06-14
(zaktualizowano 1 miesięcy temu)
24
wyświetleń

Sugar Babies i Sugar Daddy wybierają krótkotrwałe związki ze względu na pracę erotyczną?

Sugar Babies i Sugar Daddy

Sugar kids poszukujące wsparcia finansowego stosują krótkoterminową strategię selekcji

Instytut Psychologii Uniwersytetu w Pécs na Węgrzech opublikował nowatorskie badanie omawiające tzw. „sugar relationship”.

Niedawne badania potwierdziły wcześniejsze wyniki badaczy, według których osoby chcące uczestniczyć w „cukrowym związku” stosują strategię doboru partnerów, która wykorzystuje krótkoterminowe możliwości seksualne i finansowe, ale zwykle ignoruje możliwe ryzyko.

Badania pomagają lepiej zrozumieć relację między Sugar Baby a Sugar Daddy, a także psychologiczne podłoże tej erotycznej pracy dla dorosłych.Krótkoterminowa strategia selekcji partnera dla Sugar Baby szukającego wsparcia

W Archives of Sexual Behaviour, amerykańskim czasopiśmie seksuologicznym, opublikowano badanie, w którym zbadano jeden rodzaj stosunku seksualnego pod kątem zasobów, a dokładniej, zaobserwowano psychologiczne korelaty otwartości na sugar relationship.

W cukrowym związku mężczyzna posiadający zasoby (Sugar Daddy) zapewnia rekompensatę finansową (pieniądze, drogie prezenty, luksusowe podróże) w zamian za towarzystwo seksualne oferowane przez typowo młodszą partnerkę (Sugar Baby).

– wyjaśnił Uniwersytet w Pécs.

Dane prawie siedemdziesięciu tysięcy respondentów z osiemdziesięciu siedmiu krajów zostały przeanalizowane w badaniu ankietowym prowadzonym przez pracownika naukowego instytutu dr Norberta Meskó.

Opublikowane właśnie nowe badanie potwierdza wcześniejsze wyniki badaczy, według których osoby chcące uczestniczyć w sugar relationship kierują się strategią doboru partnerów, która wykorzystuje krótkoterminowe możliwości seksualne i finansowe i ignoruje potencjalne ryzyko.

Strategia pracy dla dorosłych Sugarbaby

Od lat prowadzą badania na temat seksualności i pracy dorosłych

W Grupie Badawczej Psychologii Ewolucyjnej Instytutu od lat trwają badania nad seksualnością człowieka.

Naukowcy przypomnieli, że obecnie trwa anonimowa ankieta internetowa, która bada psychologiczne wzorce korzystnych relacji między cukrami, zapewniając wgląd w tę gałąź pracy erotycznej.

Analizowaliśmy nie tylko indywidualny poziom psychologiczny chęci uczestniczenia w cukrowej relacji.

Dr Norbert Meskó zauważył, że pod uwagę brane były także pewne wskaźniki kraju, w którym dorastał respondent.

Według specjalistki oznacza to m.in., że oceniano, na ile dana osoba identyfikuje się z tradycyjnymi rolami płciowymi, biorąc jednocześnie pod uwagę stopień nierówności płci w danym kraju.

Analizując dane indywidualne, badacze z Pécs odkryli ścisłą korelację między bardziej akceptowalnym podejściem do związków homoseksualnych a otwartością na przypadkowy seks, a także między identyfikacją z tradycyjnymi rolami płciowymi a częstszym zakażeniem patogenami.

Analizując dane na poziomie kraju, znaleźliśmy istotną korelację pomiędzy bardziej akceptowalnym podejściem do związków a większą nierównością płci, indywidualnymi wartościami i większym prawdopodobieństwem pasożytów

– wyjaśnił dr Norbert Meskó. „ Ponadto stwierdziliśmy istotne różnice pomiędzy poszczególnymi podregionami geograficznymi pod względem otwartości na relacje cukrowe.”

Dodał, że jednocześnie było dla niego zaskoczeniem, że otwartość na cukrowe relacje nie wykazywała korelacji z biedą, ale z wyższym dobrobytem społecznym, bo nie tego oczekiwali w przypadku sugar babies wyglądających na dla wsparcia.

Sugar Baby wykonuje pracę erotyczną

Jak zauważył jeden z autorów z Beneluksu:

Mieszkam w bogatym kraju, gdzie randkowanie z cukrem nie jest wymuszane (nie w celu przetrwania).

„Moja córka ma przyjaciół, którzy są cukrowymi dziećmi i robią to, aby finansować swoje luksusowe potrzeby (np. luksusowe torebki)”.

Według naukowców z pewnością nie dotyczy to krajów rozwijających się, gdzie motywacja Sugar Baby wynika z pozbawienia kobiet praw wyborczych, zależności ekonomicznej i bezbronności seksualnej.

Według badaczy oznacza to, że seksowne prace i usługi są świadczone w zamian za zasoby na poziomie psychologicznym

nie można powiązać z jedną przyczyną, taką jak złe warunki życia.

Jest to raczej zjawisko złożone w przypadku dziewcząt utrzymujących się z prac erotycznych, co wynika z interakcji cech indywidualnych i czynników środowiskowych i ukazuje unikalny wzór charakterystyczny dla danej osoby.

Krótko mówiąc, Sugar Baby może zdecydować się na szukanie wsparcia u bogatych mężczyzn z kilku powodów: złych warunków finansowych, bezbronności, ale niektórzy ludzie wybierają ten rodzaj prostytucji, aby żyć w luksusie!

A jeśli interesuje Cię ten temat, możesz przeczytać więcej o dokładnej różnicy między pracą do towarzystwa a związkami z cukrem tutaj:

Jaka jest różnica między Sugar
2024-05-30
( 2 miesięcy temu )
43
wyświetleń

Jaka jest różnica między Sugar Baby a dziewczynami do towarzystwa? Dowiedzieć się teraz!

Jaka jest różnica między erotyczną pracą Sugar Baby a dziewczynami do towarzystwa? Musiałeś kiedyś słyszeć o Sugarbabies i dziewczynach do towarzystwa, i najprawdopodobniej czytasz teraz ten artykuł. Ponieważ są to dwie bardzo...


Źródło: Origo.

Pracę erotyczną
reklamy wideo

Przydatne informacje

w liczbach (statystyki 1 miesiąc - 3 miesiące -1 rok)
Źródła: google analityce i narzędzia dla webmasterów
5 699 +25%

Nasz unikalny polski użytkownik 38150 razy korzystał z serwisu ogłoszeniowego w ciągu ostatniego miesiąca

11 229 +23%

kliknięć i 91632 razy pojawiliśmy się w Google w ciągu ostatnich 3 miesięcy!

64 834 +20%

klikniec i 574281 razy pojawilismy sie w Google w ciagu ostatniego 1 roku!

Podstawowe koncepcje

Praca erotyczna to praca, którą może wykonać tylko osoba w wieku 18+, ponieważ obejmuje ona usługi seksualne, w zamian klient płaci pieniądze lub kupuje drogie prezenty. Usługi sekretarza mogą obejmować prawie wszystko, nawet pracę dorosłych bez seksu, np. fetysz, kobieca dominacja, masaż, praca hostessy, kamera internetowa lub taniec, ale wybór należy zawsze do ciebie, nikt nie może zmusić cię do seksu. Zazwyczaj rozróżniamy między pracą erotyczną incall i outcall, więc osoba zajmująca się seksem może pracować w studiu, prywatnym salonie lub burdelu, a oder może to być wyjazd, więc spotykają się gdzieś z gościem, którym może być hotel, dom klienta lub gdziekolwiek indziej .. I nie ma znaczenia, czy jesteś chłopcem, dziewczynką, transem, czy nawet swoją orientacją seksualną, ponieważ każda dorosła osoba może być eskortą lub pracownikiem seksualnym.

Większość ludzi uważa, że praca towarzyska to tylko praca seksualna, ale tak naprawdę oznacza towarzystwo, np. zamożni mężczyźni, którzy są samotni lub chcą się dobrze bawić, płacą za czas dziewczyny towarzyskiej, aby być z nią. Chcą pominąć część randkową i przejść do najlepszego czasu, więc w zasadzie ci mężczyźni chcą wynająć dziewczynę na krótki okres. Nazywamy to wyjazdem, jeśli gość zamówi firmę do pokoju hotelowego, domu lub domu weekendowego itp. Są też dziewczyny towarzyskie VIP lub wysokiej klasy, które są szczególnie drogie i tylko najbogatsi mogą zapłacić za usługi towarzyskie, które obejmują doświadczenie z dziewczyną „GFE”, co oznacza, że dziewczyna towarzysząca traktuje gościa, jakby był jego prawdziwą dziewczyną.

Masaż erotyczny jest również kategorią pracy erotycznej, ponieważ masażystki mogą oprócz masażu świadczyć dodatkowe usługi! Oczywiście możesz ubiegać się o normalną pracę masażu, ale jeśli chcesz zaoferować więcej w swoim serwisie, możesz wybrać jedną z masaży erotycznych, aby uzyskać większe zarobki. Istnieje kilka rodzajów klasycznego masażu sportowego, który jest całkowicie wolny od seksu i bez erotycznych prac, ale w Red-Life zwykle znajdziesz pracę z masażem tantrycznym, który zapewnia doświadczenie tantryczne, zwane także dotykaniem duszy przez ciało! W każdym przypadku przed wypełnieniem wniosku zapytaj o konkretną pracę, jaki to jest masaż i jakie są oczekiwane usługi.

Wiarygodna strona reklamowa

Działamy jako niezależny i bezstronny serwis ogłoszeniowy i mamy maksymalna kontrole nad wszystkim treściami, które dodamy (ogłoszenia, reklamodawcy, forum)

Najwięcej zarejestrowanych członków

Obecnie mamy aktywnych zarejestrowanych członków i dodajemy nowych użytkowników każdego miesiąca, wszyscy szukają lub oferują prace erotyczna. Dołącz do nas!

100% dyskrecji i bezpieczeństwa

Oferujemy maksymalna dyskrecje i bezpieczeństwo zarówno dla wnioskodawców jak i reklamodawców. Aby to zapewnić, stosujemy liczne zabezpieczenia i funkcje kontrolne.

Sprawdzone, prawdziwe oferty pracy

Wszystkie oferty pracy są natychmiast i rygorystycznie sprawdzane, a wszelkie nieprawdziwe lub podejrzane ogłoszenia są filtrowane zanim pojawia się na stronie! Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje bezpieczeństwo!

Przydatne wiadomości i funkcje

Zapewniamy przydatne i istotne informacje ze świata pracy erotycznej, a także oferujemy doskonałe funkcje dla osób poszukających pracy i oferujących prace. Zarejestruj się i zaloguj w każdej chwili!

Sprawdzono / Nie sprawdzono

Ocenę każdego ogłoszenia i reklamodawcy oznaczamy 3 różnymi symbolami, które są wyświetlane w polu kontaktowym ogłoszenia, w widoku wszystkich list ogłoszeń oraz na profilu reklamodawcy!

Rejestracja

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

Nazwa użytkownika

hasło

hasło ponownie

Adres e-mail

Numer telefonu

(opcjonalnie)

lub
natychmiastowy dostęp z Twojej strony w mediach społecznościowych
Masz już konto?
Zaloguj się!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Mamy już 82 271 użytkowników

Wybierz unikalna nazwę użytkownika i łatwe do zapamiętania hasło. Wpisz dokładnie swój adres e-mail, ponieważ to właśnie na niego zostaną wysłane Twoje dane rejestracyjne.

  • Korzystanie z forum
  • Prywatne wiadomości pomiędzy zarejestrowanymi członkami
  • Dodaj do ulubionych, oglądaj reklamy
  • Szybka ścieżka składania wniosków, automatyczne wypełnianie danych kontaktowych
  • Uzyskaj dane kontaktowe z bezpłatnego ogłoszenia lub profilu użytkownika
  • Tajna praca i oferty reklamowe
  • Odkrywanie ukrytych kandydatów
Treść, obrazy i tekst na tej stronie mogą mieć charakter erotyczny i są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych użytkowników, a dla niektórych osób mogą być obraźliwe. Treści na tej stronie są dodane przez naszych użytkowników i są na ich odpowiedzialność. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat (21 w niektórych krajach) lub jeśli uważasz, że korzystanie ze strony jest nielegalne lub obraźliwe, prosimy o opuszczenie strony.
Klikając na przycisk CZYTAJ WIĘCEJ, wchodzisz na stronę internetowej i jednocześnie oświadczasz, że masz 18 lat lub więcej oraz że zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies w celu zapewnienia najlepszych doświadczeń użytkownika.
Nie pamiętasz hasła?

Wpisz swój zarejestrowany adres e-mail i kliknij na przycisk "Wyślij"! Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby ustawić nowe hasło i natychmiast się zalogować!