Taniec, szampan, imprezy... o co chodzi w pracy hostessy?

Wiktoria zdradziła nam, jak dokładnie wygląda życie i praca hostessy.

Tańczę, piję, imprezuję, flirtuję z mężczyznami i dobrze się bawię. To jest to, czego aktualnie potrzebuję w swoim życiu.

Po pierwsze, musimy wyjaśnić, na czym dokładnie polega praca hostessy.  

Hostessy spotkamy w barach i klubach, wszędzie tam, gdzie za pieniądze zabawiają gości, pijąc z nimi kosztowne drinki i uczestniczą w rozmowach. 

Wiktoria, która pracuje jako hostessa w jednym z klubów w Krakowie, zgodziła się podzielić z nami kilkoma informacjami na temat tego, czym się zajmuje.  Po studiach, bez żadnych kwalifikacji, odpowiedziała na ofertę jednego z nocnych klubów. Miała wtedy 19 lat.

Kiedy teraz o tym myślę, to tak naprawdę wcale nie chciałam pracować, interesowały mnie tylko imprezy...

Pomysł zostania hostessą przyszedł w wakacje. Ta praca zawierała wszystko, o czym wtedy marzyła: imprezy, taniec, flirt i rozmowa z ludźmi.

Zdecydowała się przyjechać do Krakowa, gdzie czekało na nią zajęcie jej marzeń. Pracuje już trzeci rok i wciąż nie ma dość.

praca hostessy

Czy mogę Ci postawić drinka? - Tak, poproszę szampana

Większość gości nie ma pojęcia, że jestem również hostessą.

Pracuje przez 5 nocy w tygodni, które jej zdaniem niczym się od siebie nie różnią: spotyka nowych ludzi, tańczy, pije i rozmawia. Wiktoria mówi, że codziennie czuje się tak, jakby to był jej pierwszy dzień. Przyrównuje swoją pracę do pierwszej randki, z tą tylko różnicą, że ona pozwala zdobywać się każdemu mężczyznie, którego spotyka w klubie i jeszcze sobie za to płacić.

Nie jestem łatwą zdobyczą, właśnie dlatego codziennie ktoś stara się skraść moje serce.

Każdy dzień jest nową przygodą. Wiktoria nigdy nie wie, jak na jej flirt i urok zareaguje dany gość. Sekretem pracy hostessy jest zbliżyć się do gościa tak szybko, jak to tylko możliwe i poznać jego życie osobiste, ponieważ czasem ludzie po prostu potrzebują kogoś, kto ich wysłucha i okaże zrozumienie dla ich codziennych problemów.

praca hostessy2

Sezon imprezowy zaczyna się wczesną wiosną i kończy późną jesienią

Wciąż jestem młoda, moje życie to jedna wielka impreza, normalne więc, że robię to, co mnie uszczęśliwia.

Tak jak w zeszłym roku, Wiktoria zaczęła pracę wczesną wiosną, czekając na nowe wyzwania. Zarabia naprawdę nieźle i jest zadowolona ze swojego życia.

Interesuje Cię praca hostessy? Możesz wybierać spośród 2100 atrakcyjnych ofert pracy erotycznej na portalu Red-Life.pl