Zuchwała kradzież w Anglii. Zginęły warte milion funtów zabawki erotyczne.

Z jednego z parkingów dla ciężarówek przy autostradzie A43 w Anglii skradziono zabawki erotyczne o łącznej wartości 1 milliona funtów. Wszystko wskazuje na to, że sprawcami kradzieży są osoby powiązane ze światem pracy erotycznej. Ciężarówka przewoziła gadżety erotyczne dla firmy Rocks-Off. Brytyjska policja nadal poszukuje złodziei, jak na razie jednak bezskutecznie.

Zatrzymał się - Zasnął - Skradziono wibratory

Tak to mogło wyglądać w dużym skrócie...

W Zjednoczonym Królestwie kierowców ciężarówek obowiązują ścisłe normy dotyczące przestrzegania czasu spędzonego za kierownicą. Również szofer feralnej ciężarówki w pewnym momencie zjechał na parking i po prostu zasnął. Złodzieje wykorzystali ten czas i doszczętnie opróżnili zawartość kontenera.

Poszukiwania wciąż trwają...

Od czasu zdarzenia policja prowadzi intensywne śledztwo, do przełomu jednak wciąż jeszcze bardzo daleko. Po skradzionych akcesoriach nie ma śladu. Policja zwróciła się nawet o pomoc do mieszkańców i osób związanych z branżą erotyczną. Wszelkie informacje mogą okazać się niezwykle przydatne.

komunikat policji o skradzionych erotycznych rekwizytach

Komunikat policji i jego konsekwencje

Fantazje erotyczne górą...

Większość komentujących potraktowała komunikat dość lekko, nie obyło się jednak bez propozycji pomocy i interesujących sugestii. Komentującym nie można jednak odmówić osobliwego poczucia humoru. Poniżej prezentujemy kilka perełek:

- Dobrze, że gum nie podziurawili...

- Ładunek zapcha pewnie jakąś sporą dziurę...

- Przynajmniej z kajdankami nie będzie problemu, jak policja ich dorwie...

Niemal każdy komentarz w jakiś sposób nawiązuje do działań policji lub śledztwa, do pracy erotycznej bądź prostytutek. Wszystko oczywiście przyprawione sporą dawką erotyki i ironii.

zabawki erotyczne w pracy erotycznej

Rynek gadżetów erotycznych

Według statystyk, do 2023 roku rynek zabawek erotycznych osiągnie rekordowy obrót 10 miliardów dolarów.

Dzięki zdobyczom techniki rynek akcesoriów erotycznych cały czas się rozrasta. Zdaniem niektórych ekspertów do 2050 roku sex lalki będą w stanie w pełni zastąpić partnerów seksualnych!

Nie pozwól, by gadżety lub sex lalki zdominowały rynek!

Wejdź na portal Red-Life.pl i dołącz do grona 53196 zarejestrowanych użytowników. Tutaj wśród 1316 anonsów pracy erotycznej z pewnością znajdziesz mogącą Cię zainteresować ofertę!