Za pieniądze zrzucą z siebie wszystko, czyli jak wygląda praca tancerek erotycznych

Im bliżej wieczora, tym tłoczniej robi się w okolicach popularnych klubów ze striptizem. Jak co dzień o tej porze tancerki erotyczne szykują się do występu. Przyciągają tłumy biznesmenów, czy choćby uczestników wieczorów kawalerskich. Centrum Łodzi, jak i innych wielkich miast tętni życiem.

Biznesmeni lubią prowadzić tam rozmowy. Nie czarujmy się. Uroda sprzeda wszystko. Jak jestem w takim lokalu z dobrym drinkiem i piękną kobietą w pobliżu, to rozmowy lepiej idą – uśmiecha się jeden z klientów klubu. 

Jeszcze kilka lat wstecz, zmysłowy taniec erotyczny mogli obejrzeć tylko ci, którzy zdecydowali się na wizytę w agencji towarzyskiej. Dziś w 2019 roku w Polsce legalnie działają setki klubów, w których można podziwiać piękne dziewczyny prezentujące gościom swoje wdzięki.

praca striptizerki

Taniec non stop i specjalne życzenia

Taniec erotyczny to najważniejsza część programu. Pokazy trwają bez przerwy. Dziewczyny się wymieniają, ale nigdy nie ma sytuacji, że scena jest pusta. Za dodatkową opłatą można skorzystać z prywatnego pokazu – opowiada jeden z naszych rozmówców. Polega on na tym, że w osobnym pomieszczeniu tancerka wykonuje taniec dla jednego klienta. Trwa to zaledwie kilka minut  Jest oczywiście mozliwość zamówienia pokazu nawet na godzinę. Wówczas jednak klient musi się liczyć z naprawdę sporym wydatkiem.

Klub erotyczny lepszy niż wizyta u psychologa

Co oferują klientom tancerki erotyczne? Na pewno wrażenia wzrokowe. Ale również relaks – spora część gości bowiem to zapracowani biznesmeni, ludzie sukcesu, którzy w klubie erotycznym chcą się po prostu rozerwać. Wielu z nich przychodzi podbudować swoje ego, bo dziewczyny dla wszystkich są miłe i flirtują. Niektórzy przychodzą do klubu z klientami biznesowymi, oczekującymi rozrywki na poziomie vip.

To poczucie elitarności podoba się klientom – wyjaśnia Agnieszka, striptizerka zatrudniona w kubie. – Oni chcą się przede wszystkim dowartościować.

No i przede wszystkim przychodzi się tu popatrzeć na urodziwe dziewczyny. Czy ktoś widział brzydką hostessę? Agnieszka uważa, że goście klienci klubów erotycznych mogą liczyć na szczególną opiekę. – Przy stoliku zawsze siada jedna z dziewczyn z kartą menu i sugeruje, co z niej wybrać. Tancerki też podchodzą. – Są raczej rozebrane niż ubrane. Bielizna, stroje eksponujące ciało, różnie…, ale zawsze tych ciuchów jest mało – śmieje się nasza rozmówczyni.

praca tancerki w klubie erotycznym

Z zagranicy na ojczysty grunt

Zaczynałam jako striptizerka w jednym z zachodnioeuropejskich raju dla narciarzy, jednak w Polsce jestem bliżej domu
Część dziewczyn wybiera jeden z najpopularniejszych kierunków na zachodzie Europy, czyli Szwajcarię, większość tancerek jednak po pokonaniu początkowych trudności za granicą decyduje się na powrót do kraju. Rajem dla dziewczyn zajmujących się pracą tancerki erotycznej są wielkie miasta ze względu na skupiska centrów biznesowych zatrudniające potencjalnych kientów kubów ze striptizem.
Na portalu Red-Life.pl znajdziesz niezliczoną ilość anonsów pracy tancerki erotycznej i 1107 ofert pracy erotycznej, które z pewnością wzbudzą Twoje zainteresowanie.